Брой интимни партньори?

  • 51 560
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 36 134
защо отхвърлянето предполага вечна и незабравима любов? ако са ме отхвърлили трима или петима примерно, аз как ще отделям от мисловния резурс да мисля и за битови неща от толкова тегоби по мъжете, които са ме зарязали? кога ще живея, кога ще спя? извинявай, забравих - това ме прави тройно/петорно по-непълноценна отколкото ако ме зареже един ...

и аз участвам в баса  Flutter

# 1 066
  • София
  • Мнения: 28 978
Скрит текст:
Стана ясно и че привлекателността на жената си заминава към 30те.
Открихме Америка

абсолютно прав си- идиотът, който няма да приеме момичето заради това, което представлява
Аз приемам природата на жената каквато е, това не означава, че одобрявам или толерирам да действа винаги спрямо това, което е заложено в нея.

той няма да се хване с 30 годишна, защото не му стиска да се яви на състезанието
Почва да става скучно. Какво не беше ясно като казах, че няма значение дали ще се омъжиш за Ръсел Бранд, Брад Пит или Батман,
ти пак ще мислиш цял живот за Танака, ако съм онзи, който те отхвърлил, зарязал, предал и т.н., дори и мъжа ти да е най-милия на света, най-богатия и най-красивия, а аз да съм те шамаросвал редовно.

 Joy  Joy

Нали все пак евентуално може би си забелязал, че тук не е бг-тийн? Или?

# 1 067
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 936
Танака, надценяваш мазохизма на жените. Рядко са такива, дето цял живот вехнат и то по някой оУигофрен, който ги е предал/зарязал/отхвърлил и т.н. По-логично е да тъжат по някой уникален, за кого си струва да си спомнят. А не да мислят и страдат, че някоя шлака е заминала в канализацията. Освен това разгледаш ситуацията едностранно - че жената си е намерила по-лош от неповторимия. Неповторимият, разбира се, си ти  hahaha

# 1 068
  • Мнения: 141
защо отхвърлянето предполага вечна и незабравима любов
защото ти е отказано завинаги това което си искала

ако са ме отхвърлили трима или петима примерно, аз как ще отделям от мисловния резурс да мисля и за битови неща от толкова тегоби по мъжете
спокойно, онзи обикновено е само един (напр. от пет четирима ще ги имаш, един ще те отхвърли или ще имаш 20, но само един от тях ще посочваш като специален, когато те питат)

евентуално може би си забелязал, че тук не е бг-тийн?
много се надявам, че не пиша с 15 годишни

# 1 069
  • София
  • Мнения: 28 978
А аз се хващам на бас, че Танака въобще не може да познае кога една жена е на 30.
Скрит текст:
защо отхвърлянето предполага вечна и незабравима любов
защото ти е отказано завинаги това което си искала
А аз се хващам на бас, че Танака въобще не може да познае кога една жена е на 30.
ако са ме отхвърлили трима или петима примерно, аз как ще отделям от мисловния резурс да мисля и за битови неща от толкова тегоби по мъжете
спокойно, онзи обикновено е само един (напр. четири ще ги имаш, един ще те отхвърли или ще имаш 20, но само един от тях ще посочваш като специален, когато те питат)

евентуално може би си забелязал, че тук не е бг-тийн?
много се надявам, че не пиша с 15 годишни
Трябваше да се хвана на баса.

# 1 070
  • Мнения: 934


евентуално може би си забелязал, че тук не е бг-тийн?
много се надявам, че не пиша с 15 годишни
Да,нали?Много по интересно е да си говориш с каките тук,отколкото със съучениците Grinning

Мъжете много по-реагират ако са отхвърлени от някоя,която много са харесвали.Няма по-гадно същество от горчивкото.
Да не говорим,че жертвите-жени на домашното насилие са загивали най-вече от ударите на изрод,който е бил зарязан.

# 1 071
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 936
Трябваше да се хвана на баса.
Не е късно. Залагаме по 5лв и после изпиваме сумата на 8ми март като едни порядъчни жени. Като предварително ще се закълнем, че на тази дата няма да трупаме бройки Laughing

# 1 072
  • Мнения: 36 134
защо отхвърлянето предполага вечна и незабравима любов
защото ти е отказано завинаги това което си искала

понеже никой не ме трови, то не съм отхвърляна никога, така ли?
ми напротив, съм - преди половин живот и го приех много тежко предвид тогавашната ми възраст - възраст, в която е редно да се преживяват потресаващо драматично подобни неща
ама си спя спокойно и след време съм забравила и усещането, и лицето, и фигурата, и аромата, дори и гласа /гласове се забравят най-трудно/ ...

не, извинявай, пак съм в грешка - след време му бях благодарна, че ме отряза - дори му го казах на по-късен етап Mr. Green

това с отказването и вечното помнене важи някъде около тази възраст:


пп записваш ли си?

# 1 073
  • Мнения: 422
Аз благодаря, че бях отхвърлена, защото в противен случай нямаше да срещна съпруга си. Ако не съм получила нещо, което съм искала, то това не е било за мен.

# 1 074
  • Мнения: 141
ми напротив, съм - преди половин живот и го приех много тежко предвид тогавашната ми възраст
Не, не си, затова сега си спомняш за него и пишем за него, а не за някой от останалите, които залагам че са над 5 (в духа на залаганията), а чувството на отхвърляне е неприятно и сигурно спомена изплува често.

Рядко са такива, дето цял живот вехнат и то по някой оУигофрен, който ги е предал/зарязал/отхвърлил и т.н. По-логично е да тъжат по някой уникален.
Прочети първото изречения пак и ще разбереш защо точно той е уникален.

# 1 075
  • Мнения: 298
Пишат ти за него, защото питаш за него.  Crazy

Амнезията е невъзможна при обстоятелства на обикновено отхвърляне, защо очакваш такава, не знам.  Rolling Eyes

# 1 076
  • Мнения: 141
Пишат ти за него, защото питаш за него.
Пишем за него, защото е важен в живота на bubanka. Аз не знаех за него и за преживяването с него, тя сама сподели.

# 1 077
  • Мнения: 30 802
Ама кой е Той, дето ме е отхвърлил? по принцип съм си неустоима:)

(като всяка мацка, родена през 80-те, тайничко се надявах, че The Goblin King ще ме отвлече в лабиринта си в царството на таласъмите, ама не ме огря, спомина се и човекът, та така...)

# 1 078
  • София
  • Мнения: 24 839
Почва да става скучно. Какво не беше ясно като казах, че няма значение дали ще се омъжиш за Ръсел Бранд, Брад Пит или Батман, ти пак ще мислиш цял живот за Танака, ако съм онзи, който те е отхвърлил, зарязал, предал и т.н., дори и мъжа ти да е най-милия на света, най-богатия и най-красивия, а аз да съм те шамаросвал редовно.

Позна, Танака- ти си велик и неотразим! Mr. Green
Бий ма- обичам та!
Умри- ша та зема! Joy

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 22:37 от absurt

# 1 079
  • Мнения: 36 134
нали не очакваш да получа амнезия за всичко, което ми се е случило преди текущия?  Shocked
сори, ама не съм чак толкова гладкомозъчна  Mr. Green

разбира се, ясно си спомням, че онзи, който ме е отхвърлил, имаше два крака, две ръце, две глави, младежки пъпки, носеше дънки ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт