Брой интимни партньори?

  • 51 559
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 1 365
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Да! Аз случих от първия път, но изпуснах моя "онзи".  Mr. Green

# 1 366
  • Мнения: 30 802
Нали го знаеш вица за "пустата мода"Simple Smile

Абе кой бяга от голям инструмент, ако случи на такова за пръв път? Най-тъжното на трупането на бройка е феноменът "регресия към средната стойност".

# 1 367
  • Мнения: 36 134
ми която не знае, че е случила на голям  Mr. Green

# 1 368
  • Мнения: 30 802
Ако е наистина голям, ще знае:)

Или поне няма да бяга, ако си мисли, че на нея й се е паднал малък и какви ли са големите...

# 1 369
  • Мнения: 768
Чакам да стигнете до космите, та да се включа в дискусията  Laughing

# 1 370
  • Мнения: 36 134
ако не е брат на мечока, може косми  Mr. Green
и без това са поправими за разлика от някои други неща  Whistling

# 1 371
  • Мнения: 934
С чак голям дори Саманта не успя да се справи.

Най-добре среден вариант,но да знае да го ползва добре.По-тъжното е да не знае какво е хубав секс и 1 минута клатене на задна да са върха на сладоледа.

# 1 372
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Само Буги Барабата признавам аз! Обичам косми гъсти!
Цитат
По-тъжното е да не знае какво е хубав секс и 1 минута клатене на задна да са върха на сладоледа.
Или пък 2 часа клатене.  Joy

# 1 373
  • Мнения: 934
Признавам  и това е гадно ,но ако познаваш само това ,сигурно си мислиш че е top of the top

# 1 374
  • Мнения: 1 782
И толкова ли е важно да се стабилен брака, а, Крис? Joy
В развитите страни развода е норма. Просто след 5-10 години връзката се изчерпва и е нормално човек да търси удовлетворение другаде. Изневерите и паралелните връзки са другия вариант.
И язък , че си взел почти непорочна , ако ще си навакса след развода. Не всяка жена търпи скучен брак след 10 години . Има и щастливци след 20 години брак , но са изключение. А в повечето случаи дествени жени с дълъг брак са жертва на подтисници, които нямат друг избор (в мюсюлманските общности или онези дето живеят още в колиби в Африка ). Това е! Peace Знам , че мъже като теб много ги боде женската сексуалност , но при право на избор почти всяка жена е любопитна да опита различни секс партньори . Точно както на мъжете една жена не им е достатъчна за цял живот.

# 1 375
  • София
  • Мнения: 39 005
Според мен, осигуреността на жената след развода е много по-голям фактор за разводи, отколкото някаква си там девственост. Т.е. - ако е сигурна, че може да живее и без мъж и да се оправя с живота, просто го разкарва от живота си, без въобще да си търси друг. Ако пък държавата даде едно рамо, като в скандинавските страни, стой та гледай! Въобще мъжът може да отпадне.

# 1 376
  • Мнения: 2 450
В щатите имат огромен процент свръхрелигиозни жени в стил Виолет, дето се женят девствени, раждат по 5-6 деца и стават домакини, финансово и психически зависими от мъжете си поради това. Т.е. статистиката на крис се изкривява от тях, ако даде и крос-секция по образование, ще се види че я са завършили средно, я не, щото пастора е казал, че не трябва да си пускате дъщерите в колеж, ще вземат да поумнеят много нещо и да не искат да се женят ми не дай си боже да правят кариера.
Между другото, ако сравните онази идиотска статия със списък на признаците за емоционално насилие , положението е 1:1 естествено.

# 1 377
  • Мнения: 141
след време му бях благодарна, че ме отряза


Аз благодаря, че бях отхвърлена


всичките са просто спомен

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 03:22 от Танака

# 1 378
  • Мнения: 2 632
И толкова ли е важно да се стабилен брака, а, Крис? Joy
В развитите страни развода е норма. Просто след 5-10 години връзката се изчерпва и е нормално човек да търси удовлетворение другаде.
За теб не е важно. За мен също. Ако гледах само себе си, мога да се женя и разведа 5 пъти.
Брак обаче се сключва заради децата. Ако беше само заради нас си, щяхме да сме си гаджета и като си омръзнем - чао. Но е важно да има стабилност защото децата имат нужда от нея.
Има безброй такива проучвания със същите статистически таблици, които доказват как деца, отглеждани от двама родители са по-успешни в живота. По всички възможни показатели - вероятност да завършат колеж, доход, индекс на щастието, и т.н. и т.н.

Ако пък държавата даде едно рамо, като в скандинавските страни, стой та гледай! Въобще мъжът може да отпадне.
Какво значи "държавата" да даде рамо - искаш да кажеш, другите данъкоплатци. Ти също трябва да даваш от своя доход над 50% данъци, за да има държавата като вземе от теб да го даде на другите самотни майки. Там си е социализъм и матриархат. Но това е тема на друга дискусия. Между другото, индекса на щастието им е доста нисък - някои казват заради малкото слънчева светлина, други че просто защото са си леко сбъркани там.

Т.е. статистиката на крис се изкривява от тях, ако даде и крос-секция по образование, ще се види че я са завършили средно, я не
Статистиката не е на Крис, а на американска държавна организация. Виж хубаво в таблицата, че при жени със завършено висше % имали 10+ партньори е 18.9%, а при завършили средно е 17.1% т.е. почти еднакво. Аз лично (като теб) бих очаквал разликата да е по-голяма, тъй като 4 години в колеж, напиване и купони 10 бройки като нищо ще ги врътнеш, но ето на. Онези без средното пък наваксват явно в трейлър парковете и гетата, така че не изостават.
Вече крос-секшън по образование/% разводи/брой парнтьори както казахме няма, но агрегирания чарт ясно и очевидно показва, че по-голям брой партньори = по-голям шанс за развод.

# 1 379
  • Мнения: 30 802
Стабилен брак звучи хубаво, стига да не се стигне дотам да е "стагниран брак". Ако разчиташ на това жена ти да е будала с мъжете, да се задоволява с малко и да не бяга, защото я е страх, това не е добра стабилност, това е заблатяване на живота.

След като се разведох, се оказа, че съм абсолютно нестабилен елемент с много ниска толерантност към булшит. Тоест имаше много, много малка вероятност да се кротна с нещо средно задоволително и да не бягам. Наистина вече бях "повредена" и нямаше как да съм сгодна женица. Това обаче не значи, че не мога да съм лоялна, стабилна и много продуктивна в брак, който не е само стабилен, но е и добър, има позитивно развитие. Винаги трябва да има позитивно развитие, то е по-ценно от стабилност. Ако има развитие, ще дойде и стабилността.

И затова взех мъж-програмист, щото не го е страх да вземе проект, където друг е мазал и правил грешки, да оправи бъговете и да го накара да заработи по-добре отпреди.

Общи условия

Активация на акаунт