"Завръщане"/Sıla/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 40

  • 35 414
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 643
Почти ракиено време  smile3525

Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 21 201
Момичета...аз изчезвам...довечера към 21 часа ще съм тук...тъй ,че имате няколко часа да стигнете 51 страница... Peace Peace Peace

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз знам, че трябва да са изписани 50, ни повече, ни по-малко(не, че не е възможно да се приключи и с 49, а ако са над 50 темите се заключват от админите, или поне така беше докато не въведоха някои от пишещите/пожелание да съобщават на админите да заключват темите).

# 722
  • Мнения: 751
Наденцеее   Hug  привет мила   love001  Доста е къдрава, но пък е сладурана   smile3521
                                                                                                             
На тази е с по прибрана коса, защото е ходила на фризьор    smile3503
                                                                                                                                                                                 

                                                                                                             

                                                                                                                         
Сезонче   Naughty  и аз не знам коя е тази кака с него   newsm78  защото не ме е запознал с нея   Joy Joy Joy

# 723
  • Мнения: 21 201
Наденцеее   Hug  привет мила   love001  Доста е къдрава, но пък е сладурана   smile3521
                                                                                                           
На тази е с по прибрана коса, защото е ходила на фризьор    smile3503
                                                                                                                                                                             
Скрит текст:
 

                                                                                                             

                                                                                                                       
Сезонче  
Naughty  и аз не знам коя е тази кака с него   newsm78  защото не ме е запознал с нея   Joy Joy Joy[/color][/left]
Привет Виленце, hug позагуби се като старите пари. Rolling Eyes
И аз не знам Сезонче коя е лелката, пардон, Stop Laughing дамата с Мехмет.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 523

Наздраве!
Скрит текст:

# 725
  • Мнения: 21 201
Марги, кои са тези на фотките? newsm78
Дамата в средата със слънчевите очила ми мяза на Селин, но не съм сигурна, ако е тя, този до нея да не е възлюбеният й!?

# 726
  • Мнения: 751
Наздраве момичета 
                                                                                               

# 727
  • София
  • Мнения: 1 523
Марги, кои са тези на фотките? newsm78
Дамата в средата със слънчевите очила ми мяза на Селин, но не съм сигурна, ако е тя, този до нея да не е възлюбеният й!?
Selin Demiratar ve sevgili  Wink newsm10 smile3521

# 728
  • Мнения: 3 945
Еее вие подкарахте от рано с пиенето. Тц.тц.тц., ама че жени Shocked
На Свети Валентин облаци ще виждате, вместо сърца.

Наде, бая странна лелка е тази с бедъра. Grinning

# 729
  • Мнения: 2 532
Влизам си аз, е така, просто да намина! Иииии............32 поста Shocked newsm78
Какво ли е станало newsm78 newsm78 newsm78
Започвам да ви чета kaffeetrmker_2

А, преди да забравя;
Добра вечер, Прекрасници Чаровници Hug Heart Eyes

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 19:27 от DIDI888

# 730
  • Мнения: 2 532
Значи, нищо ново под слънцето!
МАА, е в не известност от ......  newsm78 знам ли!
Що не го обявим, за общо(Интер)национално издирване smile3530
Фенката, е публикувала интересна снимка!!!! Наш Мехмет, май си има нова тръпка newsm53 а може, и да е старата tooth
Всички снимка, с изключение на Вили -  гладко обръснатия със шапаката, са стари! Тази с (бедрото), съм я виждала и преди!
Вили, прекрасен е на тези, две снимки  love001 Мисля, че са от периода на "Еманет"

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 19:27 от DIDI888

# 731
  • Мнения: 21 201
Значи, нищо ново под слънцето!
МАА, е в не известност от ......  newsm78 знам ли!
Що не го обявим, за общо(Интер)национално издирване smile3530
Фенката, е публикувала интересна снимка!!!! Наш Мехмет, май си има нова тръпка newsm53 а може, и да е старата tooth
Всички снимка, с изключение на Вили -  гладко обръснатия със шапаката, са стари! Тази с (бедрото), съм я виждала и преди!
Вили, прекрасен е на тези, две снимки  love001 Мисля, че са от периода на "Еманет"

Дай да я видим.

# 732
  • Мнения: 2 532
Наде Hug
Не мога! Пиша от таблет, и още не съм научила всичк тънкости!!
Но, ще се опитам да я опиша!
Сещаш ли се за снимката с кучето, където се вижда, само част от лицето?
Е, тя е публикувана, а под нея, същата!! Но с част от лицето на жена!!!!!!

# 733
  • Мнения: 21 201
Наде Hug
Не мога! Пиша от таблет, и още не съм научила всичк тънкости!!
Но, ще се опитам да я опиша!
Сещаш ли се за снимката с кучето, където се вижда, само част от лицето?
Е, тя е публикувана, а под нея, същата!! Но с част от лицето на жена!!!!!!

Дидушче, Hug тенкс за съпорта, ето я Laughing въпросната снимка.
Не се бях ровила в профили заради Мехмет от сто лета. Whistling

# 734
  • Мнения: 3 945
Това е Каролина.
Намирисвам им общия живот. Май са гаджета още.

Общи условия

Активация на акаунт