На море в България 2016 - 2

  • 109 241
  • 724
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 854

Не ,че не харесваме Приморско ,ама 10 поредни години ,много ни втръсна.Пък и шумно  Hug.Първо отсядахме в частна къща ,а след това в хотел Флирт.Близо до плажа и с басейн ,обаче много шумно заради заведението до него и втората година му падна хигиената.....,но основно шумът ме притесни ,все пак сме на почивка #Crazy
Моля те сподели повече за хотел Флирт в Приморско.Басейна чист ли беше, със закуска ли бяхте там и ако да какво представлява?
Имат страница в нета и във фейсбук ако не се лъжа.Чист беше басейна,ние наемахме апартамент,това преди 4 или 5 години.Тогава ходехме с двете деца и апартамента представляваше две стаи ,едната със спалня,другата с две ъглови легла с един коридор.Една баня,една мини тераса.Един климатик в спалнята,един хладилник.От терасата се вижда двор на ресторант,надуват чалга до 23.00 и спират,ама много силно.След 23. ч. остават да викат и пеят пиани ,или пък просто весели компании  Joy Първата година беше чист хотела,втората......не особенно!Закуска като резервираш ако искаш има,но може и без.Хотела е малък,тип семеен.Северният плаж е зад завоя.Претъпкан е плажа пък и града ! Пак подчертавам  впечатленията са от преди 4 може би 5години от тогава може и собствениците да са се сменили  newsm78 и условията също  :hugе

# 241
  • Мнения: 46
Мерси много.Ем ние вече сме платили пък дано да ни е хубаво.Има и добри и лоши коментари.До сега,откакто сме женени,с моят мъж винаги ходим в Обзор,в Сънрайз Ол Суит Резорт,но понеже вече ще станат 5 год. съпругът Ми реши да сменим хотела,но за мен това е Топ Хотела от всякъде и сега ми е много притеснено как ще е там,но каквото е такова Simple Smile

Здравей,

Аз пък миналата година останах сравнително доволна от хотела, като това, което ме спечели, беше точно храната. Почивахме около 20 юли и предвид, че вкъщи имам 3-годишен, който иска да яде само мусака и баница Simple Smile, там ядеше почти всичко сготвено. Минусите за мен са плажа - каменист и неудобен с тези стълби, нахалството на повечето почиващи чужденици - един от компания от 6 например става рано около 7:00 сутринта и мята кърпи по половината шезлонги, както на басейна, така и долу на плажа - тоест около 8 часа навсякъде има кърпи и не можеш да си намериш място и на двете места..
Мисля, че ако държат нивото от миналата година, ще останете по-скоро довони Simple Smile

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Нинче,значи ще посетите Белла Виста.После да разкажеш дали си доволна.

Да. Живи и здрави, там сме Simple Smile Знаеш от кога му се точа на хотела Wink

bibi76, а кое е заведението на Дичо. Поне него да посетим, че много съм слушала. Simple Smile
За Силистар-влюбени сме в плажа, но не си представям всеки ден да ходим до там с колата. Но със сигурност ще го посетим, поне веднъж.

cydonia, мерси за включването.

# 243
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз и моето семейство винаги почиваме в самостоятелни апартаменти в различни места от Черноморието ни.  Винаги избираме апартаменти с кухня пред това да сме на ОИ поради това, че едното ми дете е много злоядо. Миналата година имахме чудесно попадение на апартамент на брега на морето в град Обзор, на Южният плаж, където липсват  големите хотели и е много близо до центъра, където предимно има семейни хотелчета и е много по тихо и спокойно от Северната част на плажа с големите хотели.   Комплексът се казва Аурора и апартаментите са просторни, чисти и със страхотна гледка към морето, единственият минус е че интернета малко се губи и обхвана на телефоните също, по необяснима за мен причина...тази година отново ще сме там.... вече резервирахме за да се възползваме от 10% отстъпка...надявам се да бъде топло и слънчево лято тъй като сме в края на Юни,  а там все пак е Северно Черноморие. newsm78

# 244
  • Мнения: 6 327
Здравейте! Аз и моето семейство винаги почиваме в самостоятелни апартаменти в различни места от Черноморието ни.  Винаги избираме апартаменти с кухня пред това да сме на ОИ поради това, че едното ми дете е много злоядо. Миналата година имахме чудесно попадение на апартамент на брега на морето в град Обзор, на Южният плаж, където липсват  големите хотели и е много близо до центъра, където предимно има семейни хотелчета и е много по тихо и спокойно от Северната част на плажа с големите хотели.   Комплексът се казва Аурора и апартаментите са просторни, чисти и със страхотна гледка към морето, единственият минус е че интернета малко се губи и обхвана на телефоните също, по необяснима за мен причина...тази година отново ще сме там.... вече резервирахме за да се възползваме от 10% отстъпка...надявам се да бъде топло и слънчево лято тъй като сме в края на Юни,  а там все пак е Северно Черноморие. newsm78
Южно е!

# 245
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
не е южно .от Бургас е на север

# 246
  • Мнения: 3
Нищо лошо за Castle, ама всъщност е в квартал Василико. Най-близкия нормален, пясъчен плаж е всъщност Нестинарка - 15 минути минимум пеша, а връщането е по баир. Иначе изгледа е супер.
П.П. пред него точно май строят нещо....

Хотел Замъка или The Castle не е в кв. Василико. Може би нещо има бъркане. За този хотел ли става въпрос:  http://www.castlehotel.bg/230072.html

# 247
  • Мнения: 6 327
не е южно .от Бургас е на север
Да, от Бургас е на сувер, но не значи,  че е  Северно Черноморие. Кметство Обзор е към община Несебър в област Бургас в Югоисточна България. С гр. Обзор свършва южното Черноморие,  а с гр. Бяла започва Северното. Peace

# 248
  • Мнения: 96
не е южно .от Бургас е на север

 Е да, ама от Варна е на юг  Joy а всъщност е по средата

# 249
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Нищо лошо за Castle, ама всъщност е в квартал Василико. Най-близкия нормален, пясъчен плаж е всъщност Нестинарка - 15 минути минимум пеша, а връщането е по баир. Иначе изгледа е супер.
П.П. пред него точно май строят нещо....

Хотел Замъка или The Castle не е в кв. Василико. Може би нещо има бъркане. За този хотел ли става въпрос:  http://www.castlehotel.bg/230072.html


Извинявам се, може и аз да съм се заблудила. Във Василико има също с това име...

# 250
  • Мнения: 96
Здравейте! Аз и моето семейство винаги почиваме в самостоятелни апартаменти в различни места от Черноморието ни.  Винаги избираме апартаменти с кухня пред това да сме на ОИ поради това, че едното ми дете е много злоядо. Миналата година имахме чудесно попадение на апартамент на брега на морето в град Обзор, на Южният плаж, където липсват  големите хотели и е много близо до центъра, където предимно има семейни хотелчета и е много по тихо и спокойно от Северната част на плажа с големите хотели.   Комплексът се казва Аурора и апартаментите са просторни, чисти и със страхотна гледка към морето, единственият минус е че интернета малко се губи и обхвана на телефоните също, по необяснима за мен причина...тази година отново ще сме там.... вече резервирахме за да се възползваме от 10% отстъпка...надявам се да бъде топло и слънчево лято тъй като сме в края на Юни,  а там все пак е Северно Черноморие. newsm78

От сто години ходим в хотел Мирамар, един от големите в Обзор. Плажа е толкова огромен, че няма как да стане лудница. От там има гледка към градския плаж на Обзор, който прилича на мравуняк наистина. А пък за лудницата в центъра по сергиите да не говорим.....Иначе парка не е лош там.
Между другото и моето голямо дете е злоядо, особено като беше по-малък и инклузива ми е ок, защото все ще има нещо, което да пожелае да яде. А на Мирамар инклузива е страхотия като разнообразие.

# 251
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Здравейте! Аз и моето семейство винаги почиваме в самостоятелни апартаменти в различни места от Черноморието ни.  Винаги избираме апартаменти с кухня пред това да сме на ОИ поради това, че едното ми дете е много злоядо.
Точно инклузива е подходящ за злояди деца, защото винаги може да им се даде да хапнат нещо.Моето малкото е абсолютно злоядо дете и не яде почти нищо.Много ми е трудно в това отношение, но винаги на инклузивите сме закърпвали положението.
Хотел Аква във Варна са пуснали оферта с намаление и варианти за закуска, закуска и вечеря и ол инклузив.От моя колежка знам, че храната е прясна там, но все пак не е като при другите хотели на ол инклузив и се чудя още.Лошото е, че няма и тераси хотела.

# 252
  • Мнения: 3
Нищо лошо за Castle, ама всъщност е в квартал Василико. Най-близкия нормален, пясъчен плаж е всъщност Нестинарка - 15 минути минимум пеша, а връщането е по баир. Иначе изгледа е супер.
П.П. пред него точно май строят нещо....

Хотел Замъка или The Castle не е в кв. Василико. Може би нещо има бъркане. За този хотел ли става въпрос:  http://www.castlehotel.bg/230072.html


Извинявам се, може и аз да съм се заблудила. Във Василико има също с това име...
Няма проблеми. Този е THE CASTLE. Аз другият не го знам, не съм ходила, защото от този съм доволна за сега.  Laughing

# 253
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Sunduri,Благодаря за коментара.Така съм по -спокойна,надявам се,че ще си искараме хубаво.Като се върнем ще споделя как е било!

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 00:49 от katito0_yo

# 254
  • Мнения: 14
Здравейте ! Доста изчетох за хотел Риу Хелиус Бей - Обзор. Направих си резервация ранно зписване за м. август. Притеснявам се за този вятър , за който пишете , че постоянно духа и за високите вълни на плажа пред хотела.Това са моите кахъри, а се притеснявам и затова , че няма платен паркинг, т.е такъв към  хотела. Може ли да споделите как се организират там паркирането "до изчерпване на количествата " и има ли в града платен и охраняем паркинг, покрит , закрит - цената няма значение . Поздрави !

Общи условия

Активация на акаунт