Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 522
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 5 602
Понеже питах тук за дървени играчки,да споделя резултата -Намерих в интернет Този производител.
Харесах една играчка,неналична в сайта.Обадих се една вечер по тъмно,обясних,че ми трябва спешно,човекът обеща да ми я произведат и на другия ден я пуснаха по Еконт за 5 лв до офис.
Получих е сега,само едно око хвърлих,нямах време да разгледам.На пръв поглед много ми хареса.

Та искам да споделя,че има начин да подкрепим и българските производители,и на прилични цени.

За котките-тук около блока има много,дойде някаква фондация,я успя да улови една,я не.Бяха се изпокрили в мишите дупки  Mr. Green
Обаждала съм се в ХЕИ поне да напръскат заради бълхите,обещаха и това е. Аз пръскам понякога около входа,но не мога да обхвана по- големи пространства.

Според мен друг наболял проблем е как да се накарат стопаните на домашни кучета да почистват след себе си . Иначе колкото и да се бием в гърдите за Европейски град,в едно ла*но да нагазиш,умира романтиката  Mr. Green

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Здравейте, знаете ли някъде, покрай Военна болница или кв Съдийски, обущар ? За простичко сменяне на капачета , нищо сложно. Може даже да е някой дядо , с малко гаражче. Благодаря!

На бул. "Източен" срещу стадион Ботев, до Лидъл има един човек - слиза се надолу по стълбички.

# 407
  • Мнения: 6 206
Майка ми си беше купила ултразвуков уред за двора,но явно е попаднала на глухи котки   Mr. Green  -ефект-нулев.
Аз съм купувала подобно за мишки - имаше ефект за тях. Включва се в контакт и издава много неприятен звук, подходящо е за мазета или помещения където не влизат хора, защото честота на звука се усеща и от хора е непоносимо да се стои повече от 10 минути на звука.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
aloevera_ , не Мястото при бат Жоре е до Форума, а При Румен до Седмочисленици.
Говоря за при Златко, не знам на каква възраст си...преди 15 години се казваше Ловна среща.
https://mobile.facebook.com/profile.php?id=441976579155607

# 409
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Здравейте!Моля, някой ако се сеща за магазинчето за риба което обсъждахте да каже къде точно се намира.Търсих по темата,но дали в тази беше писано-няма инфо.Става въпрос за магазинче в което продават и сурова и готвена,майка и син мисля,че казахте че работят там  Praynig

# 410
  • Мнения: 3 922
Здравейте!Моля, някой ако се сеща за магазинчето за риба което обсъждахте да каже къде точно се намира.Търсих по темата,но дали в тази беше писано-няма инфо.Става въпрос за магазинче в което продават и сурова и готвена,майка и син мисля,че казахте че работят там  Praynig

На бул Руски - кръстовището на бившата Видеозона (преди моста на Герджика), има една нова кафява кооперация. Магазинът е под нея.

# 411
  • Мнения: 2 170
Аз купих прясна ципура от там, е...имаше гаден дъх при приготвяне. Няма да повторя.

# 412
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
Здравейте!Моля, някой ако се сеща за магазинчето за риба което обсъждахте да каже къде точно се намира.Търсих по темата,но дали в тази беше писано-няма инфо.Става въпрос за магазинче в което продават и сурова и готвена,майка и син мисля,че казахте че работят там  Praynig

На бул Руски - кръстовището на бившата Видеозона (преди моста на Герджика), има една нова кафява кооперация. Магазинът е под нея.
Hug Благодаря!

# 413
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте,може би въпросът ми не е за тук,но все пак,някой ползвал ли е Spark -гръцки течен прах за пране.Нищо не можах да намеря в нета за него.

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 13 500
Магазин за готова и сурова риба коментирахме  и онзи в Смирненски до Т-маркета.

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 1 892
Трябва ми цип 90 см.в цвят шампанско за шуба .
Някаква идея къде мога да намеря ?
Проверих в Форума ,но ударих на камък

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Трябва ми цип 90 см.в цвят шампанско за шуба .
Някаква идея къде мога да намеря ?
Проверих в Форума ,но ударих на камък

Здравей Simple Smile, може да провериш на Капитан Райчо срещу Маркет центъра има едно малко магазинче, там продават доста шивашки материали или другия вариант, за който се сещам е от Главната към Пешеходния мост преди да почнеш да се качваш към моста завиваш в ляво и там има две магазинчета едното е само за платове, а другото продават изключително много шивашки материали (дано ме разбра за мястото Simple Smile ).
А относно сносно място за хапване мога да ви препоръчам ресторант Aglea в Кичука на ул. Кукуш. Имат и жива музика, но мисля, че не е всеки ден

# 417
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Магазин за готова и сурова риба коментирахме  и онзи в Смирненски до Т-маркета.

Да и аз него препоръчах! Мнг прясна храна, с внимание и панировка, която е без яйца и мнг вкусна!
Ще ми препоръчате ли ортопед за детето-отдавна ходихме на един срещу ПУ, може пак там, но кажете вие от кого сте доволни като внимание и точна диагноза?

# 418
  • Мнения: 2 097
Josefin за дете- д-р Янакиев в Мц 1, приема и по ЗК

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Щях да пиша само без янакиев, него го знам, но ме мързеше от тел толкова писане хаха!

Общи условия

Активация на акаунт