Студентска Бригада САЩ 2016

  • 2 609
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,искам да ви попитам мнение за фирмата Usit Colors мнения?
Ако някой е бил на бригада да сподели,понеже се записах и съм 1-ва година.
Ако може също да споделите,как е минало вашето интерю за работа.защото ми предстои на 28 януари.

# 1
  • Мнения: 20
Аз две години ходих с тях и съм доволен ако трябва да съм честен. Единия път в Нантъкет другия път в Оушън Сити

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Познато момче беше с тях миналата година в Аляска. Остана доволен.
Друго познато момче се колебаеше между Юзит и Ориндж и избра Ориндж. Но лично аз не виждам никаква разлика между това, което предлагат едните и другите. Поне за тези две агенции.  Peace

# 3
  • Мнения: 383
аз съм с Интеграл...по-важно е каква работа си намериш

# 4
  • Мнения: 97
Има разлика между работните оферти които предлагат. Специално за Интеграл мисля,че офертите са лимитирани и избора не е толкова обширен колкото в Американ Дрийм примерно или Уорк Аброад ЛЛС. Интеграла също предлага най-вече job fairs където ходиш на място, а скайп работните оферти са не много. Има разлика и в цената на застраховката в случай от отказ на ВИЗА. В интеграла е 60 долара, Американ Дрийм 50 долара, Хармони Консулт 30 долара, ЛЛС 80 долара. За Юзит Колорс доколкото помня нямаше застраховка ами направо ти оттържат около 300 и нещо долара ако ти откажат виза. Има разлика и в персонала им... някой от тях са пълни кретени и неадекватни, незнам изобщо как са ги оставили да комуникират с хора.

Общи условия

Активация на акаунт