течение

  • 957
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Извинявам се ако темата не е подходяща за тази група. Имам следния проблем : имам течение от влагалището, което е направо като вода мокри ми бельото и след това остават петна... някой от вас сблъсквал си е е с това, това нормално ли е, как се справитехте с този проблем, трябва ли да се носят постоянно ежедневни превръзки(това не създава ли по някакъв начин дискомфорт, когато си имаш приятел и се стигне до интимност) ще съм благодарна да споделите! Лек ден, мили дами!

# 1
  • Мнения: 2 475
Ще ти споделя единствено да идеш на гинеколог, да те прегледат да ти пуснат микробиология. Simple Smile Само така ще се справиш с този проблем.  Wink

# 2
  • Мнения: 46 511
Интимността е най-малкият проблем, нелекувани инфекции могат да доведат до сериозни проблеми.
Идете на лекар да ви пусне изследване и ще се види нормално ли е или трябва да се лекува. А с какво и как вече той ще ви назначи според резултата.

# 3
  • Мнения: 5
Течението може да значи трихомониаза, а може да значи и трипер... (все по-рядко срещан). Първо гинеколог и микробиология. Второ, научете се да се обличате. Една съседка казваше, че момичетата мислят че са много красиви с по-малко дрехи, а не си дават сметка, че като се сгърчат от студ направо са плашещи. Не на последно място с тия мъже, дето правите секс ползвайте презервативи. Редица от заболяванията те само ги пренасят.... За течения или гъбични инфекции, ако нямаш друг избор (средства или лекар), можеш да ползваш сода и мед. Мед, който е захаросан се смесва със Сода Бикарбонат и се размесва на топчета. Пъхаш всяка вечер по едно и така не повече от 14 дни. Този "теч" може и да е гъбичен проблем, който вече е хроничен. Упорито е и с продължително  лечение и само няма да мине. Хроничните заболявания са отминали нелекувани заболявания. Ако ти е за първи път и си млада имаш голям шанс да си вземеш поука и да се пазиш една идея повече от тук насетне.. Лекарите за такова нещо изписват и лекарства които се пият от двамата партньори едновременно за да спрете пренасянето един на друг.

Общи условия

Активация на акаунт