Светлината на моя живот - Тема 13

  • 73 992
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 766
Намерих един невероятен колаж на Сурадж и Сандия и реших да го споделя с вас!!! Двамата са уникална двойка ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts txtloves Oha! smile3521 ura  love001 loveuuu

# 46
  • Мнения: 11 766
На 19 януари голяма част от актьорите и екипа на "Светлината" са били на сватбата на техен познат!  smile3503 newsm76 Two Hearts Ето няколко снимки от партито - тук са Анас/ Сурадж, Нелу/ Сантош, Ашлок/ Арун, Каника/ Менакши и съпруга й в живота, както и Каран/ Викрам 2 ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves Всички са страхотни, но Анас е номер 1 - сладур и половина!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss



Как хубаво са се усмихнали  МАМА и Чора Laughing Laughing Laughing Peace
 но ша ма убият* Laughing с тази празна сватбарска маса около която са се събрали Laughing само с една бутилка минерална вода newsm78 rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Не празна, бе, Софи Hug, що да е празна hahaha Може да са на диета хората Joy Joy Joy Нищо, че са на сватба rotfImbo Пък на последната снимка вече е минал сервитьора явно hahaha

РОБИН Hug bouquet сетих се за серията в която Сандия като млада булка  Heart Eyesбеше сготвила нещо  Crazy
и никой не хапва защото зеленчуците са сурови Laughing Laughing само Сурадж топ*готвача Heart Eyes се мъчи да преглъща и казва ..Вие ако искате го изхвърлете но аз трябва  да го изям защото жена ми го приготвила Joy Joy Joy а Чави  -  Батко.. как го преглъщаш това нещо.. раздигнаха подносите и така останаха на празна маса Joy Joy Joy

Софи - благодаря ти, че ни припомни този момент!  smile3525 newsm76 Two Hearts Робин, Точно от там е! newsm10 Така се смях тогава със Сандия и Сурадж ...  Joy Joy Joy Тя милата е кръгла нула в готвенето и до ден днешен!!!  smile3532  Kissing Heart Two Hearts Явно Анас и Нелу/ Сантош са се щракнали щом са пристигнали, та масата им е празна! Но поне вода са си взели ...  smile3533 После вече са им сервирали по нещо ...  newsm76 newsm76 newsm76  Много са готини всички ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 47
  • Мнения: 11 766
Да кача и аз няколко снимчици на геройчетата от сериала ни,които ми харесаха от Интернет пространството :

Вероятно снимките не са от най-актуалните,но лично на мен много ми харесаха,качеството е високо и са готини,според мен! Simple Smile




Прекрасни снимки! Много ти благодаря Дилара!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Особено тази на Анас и Дипика от наградите Star Parivaar Awards 2012!!!  smile3521 newsm76 txtloves ppp Hands Clap Какъв танц само - ухааа!!!  txtloves txtloves txtloves dazzler1 Flushed Two Hearts lovekiss

# 48
  • Мнения: 11 766
Страхотна новина - Сурадж ще ходи със Сандия в Хайдарабад/ Пакистан!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76  txtloves txtloves txtloves



https://www.youtube.com/watch?v=D29NvPKGLpk&feature=youtu.be


А така, чакай и аз да потанцувам с теб newsm44 newsm68 newsm44    hahaha
Роси Hug, много хубаво, но дали ще ни покажат и самото им пътуване до там, или просто ще кажат ще са ходили и готово newsm78 Може сега да са снимали сцената, а другите да ги снимат в Пакистан, знам ли newsm12 Пък и нали преди време някъде пишеше, че Сандия и Сурадж ще пътуват заедно през януари, ако не се лъжа newsm47
Би било добре, ако ни покажат и моментите им от там newsm53 Но както и да е, поне Сандия няма да ходи сама и няма да е тайно smile3521

а в новата мисия ако СС са заедно от самото начало ще е страхотно Peace като си спомня как търсеха бомбата в джунглата и после как се гушкаха след като Сандийка ги натръшка терористите..та сега ЕДИН ли ще и се опре на  офицер Рати newsm03 txtloves Heart Eyes



Робин и аз много се надявам да ни покажат и моменти от пътуването на Сурадж и Сандия до там!!!  Praynig Praynig Praynig Тава би било страхотно ...  newsm76 newsm76 newsm76 Може наистина първо да са заснели сцените в дома на Рати, а после да снимат другите - дано ...  newsm78  Heart Eyes Praynig Praynig Praynig До колкото знам сцените, които снимат в Хайдарабад/ Пакистан всъщност се снимат в град Бопал в северната част на Индия.  Wink Той е доста далеч от Мумбай и пак ще трябва да се пътува.  Hug  Така, че се надявам Анас и Дипика да пътуват заедно до там и да ни покажат някоя тяхна обща сцена от там!!!  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  luvbed Просто няма как да отидат да снимат действително в Пакистан, заради враждата и проблемите между двете държави!  smile3503 Колкото до пътуването, за което се говореше преди в чужбина - от продуцентската къща бяха писали, че са го отменили засега заради лошото време на тези места ...  Peace Надявам се обаче в бъдеще действително да видим ново пътуване на Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия в чужбина ...  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts car003 Например на нов меден месец - това би било уникално!!!  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts loveuuu Praynig Важното е обаче, че Сурадж и Сандия заедно ще ходят в Хайдарабад/ Пакистан!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Софи - съгласна съм с теб - Сурадж и Сандия заедно в Мисия Махабали са просто ВЪРХА!!! Такива сцени имат двамата - любов, екшън, романтика!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed Flushed Hands Clap Ако сега двамата заедно се захванат с новата мисия още от началото би било идеално и никой терорист не би им се опрял. Дано ... Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 11 766
Добър вечер, добър вечер!
Да се включа и аз в хубавката нова темичка, за което трябва да благодарим на Роси!
Софи, наистина не съм разказвала скоро нищо от епизодите, обаче да ти кажа честно нямам абсолютно никакво време даже да ги гледам, а какво остава да ги коментирам. Включвам се от време на време, колкото да не ме забравите, че съм участник в темата. Не че много ме забелязвате, или просто не ви допадат моите си разсъждения, но както и да е. Не се сърдя  smile3525
Ще се постарая поне да успея да наваксам с епизодите в почивните дни. Лека вечер и хубава неделя!


Илианка, радвам се че темата ти харесва!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Разбира се, че винаги те забелязваме ...  newsm76 newsm76 newsm76 Това, че понякога сме на различно мнение не означава, че имаме нещо против теб или че не ни допадат коментарите ти!  smile3503  Kissing Heart Two Hearts Нормално е всеки човек да има своя гледна точна ...  newsm10 Понякога и аз нямам много време да отговарям, но винаги чета всичко и определено те забелязвам!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Страхотно е, че когато можеш ще наваксаш епизодите - заслужават си! Много са интересни ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 50
  • Мнения: 11 766
Симона права си ,че сериала все някога трябва да има край ,естествено ,че няма да продължат да го снимат вечно  hahaha hahaha hahahaА  кога ще бъде този край и изобщо как ще се развива действието само екипа на сериала може да реши .Има си продуценти ,сценаристи  и режисъори който ги мислят тези неща ,а на феновете и изобщо на зрителите на Светлината на моя живот само им остава да решат дали да гледат или да не гледат  smile3521На мен ми харесва сериала ,артистите които играят в него ,сюжета му ,харесва ми и компанията в която го обсъждам тук в темат и затова го гледам  smile3521На които пък не му харесва изнервя го и му се струва глупав просто не го гледа и готово  smile3521
А колкото  до това на кой какво му липсва  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78В който и форум да влезеш ,в която и тема да надникнеш винаги ще намериш хора които харесват нещо страшно много ,но това не означава ,че им лиспва нещо в реала ,или пък може да им липсва ,но какво значение има това  newsm78Всеки си има някаква лудост и стига да не пречи на другите може да си  лудува колкото си иска  smile3521Аз имам например едни прители които са страшни фенове на Депеш Мод и където и в Европа да имат концерт те правят всичко възможно да са там  smile3521Това естествено  им струва много средства и доста често неразбистелства с половинките им ,но това изобщо не ги спира да мечтаят да присъстват на всеки следващ концерт на своите любимци  smile3521Според мен е много хубаво човек да може да изпивта такива хубави и положиелни емоции свързани с музика ,сериал ,филм или книга вместо все да дудне и недоволства за нещо .
Роска мерси за новичкото инфо за Сурадж и Сандия  smile3521Значи двамата ще вдигнат знамето на Индия за Деня на Републиката  smile3521А и сега като пиша това се сещам ,че има хора които твърдят ,че гледането на сериали довеждало до затъпяване newsm78 .Кажете ми как можеш да затъпееш когато от един сериал можеш да научиш кога е Деня на Републиката и Деня на Независимостта на Индия  smile3521Е не че е много важно да ги знаеш тия подробности ама така си повишаваш общата култура което мисля ,че е важно  smile3521Ето моя мъж на скоро решава кръстословица и се чуди кой е този индийски бог дето е женен за Сита и аз му казвам  Рама при което той първо ме изгледа нвярващо ама като му се засякоха думити ми вика евала женичке има  далавера да гледаш сериали  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Съгласна съм на 100 % с мнението ти Ени - казала си го отлично!!!  smile3501 newsm76 Two Hearts Точно това мисля и аз!!!  Hug Винаги ми е супер приятно във вашата компания - как хубаво заедно си обсъждаме любимия сериал, актьори и герои!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts За мен това е много приятна лудост - покрай сериала и прекрасната любов на Сурадж и Сандия аз лично сякаш се потапям в друг приказен свят!!! Гледам си ги с кеф и им се радвам!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Точно това е и хубавото - както казваш: всеки човек си има любимци - актьори, сериал, филм, група и всеки се вълнува за тях!!!  newsm08 Пък и това си е едно развлечение и излизане от проблемите, които ни заобикалят ...  family Не е нужно тук да се намесва личния живот на потребителите ...  Wink Хубаво ти е казал мъжът ти ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Определено покрай сериала научихме доста неща за Индия и традициите там, които пък иначе трудно бихме научили ...  newsm10 Разбрахме за техните празници, за любимите им храни и подправки, за техните Богове, за това че например бадемите подсилват паметта и още много други такива!  newsm18 А научихме и какво е джелеби и ладу покрай сладките на Сурадж!!!  smile3533 Kissing Heart Two Hearts

# 51
  • Мнения: 11 766
СИМОНА Hug защо е този песимизъм newsm12
радвай се на хубавите сцени Crazy пропускай тези които те дразнят  Laughing
и ако вече си отегчена загледай друг сериал Hug

Симона - напълно подкрепям момичетата,изказали мнение преди мен! Това е раздел за любители на сериали,би трябвало да го знаеш,щом си се включила в него! Ние сме любители и почитатели,така да се каже на тези актьори и искаме да сме в час с нещата,които се случват с тях,не виждам нищо лошо в това! Пак казвам,това е любителски раздел и съответно това е любителска тема! Ако сериалът не ти е приятен,просто не е нужно да следиш и да влизаш в темата. А до това на кой какво му липсва,не си права!Понякога човек има нужда да разпусне от тежкото ежедневие и този форум е именно за това,виж не искам да прозвуча все едно те упреквам,просто ти казвам моите гледни точки по въпроса...
Разбира се, че всеки има право да харесва или не харесва дадено нещо, както и да разпуска от тежкото ежедневие. Просто се дразня затова, че като реши някой да изкаже отрицателно мнение всички се нахвърляте срещу него. Както вие имате право да изказвате мнения, така и аз имам и не е задължително мнението ми да съвпада с вашето. Дали ще гледам или няма да гледам сериала си е моя работа, както и дали ще влизам в темата. Като не ми харесва нещо, ще си го кажа. Хем казвате, че всеки имал право да си изрази мнението, хем не приемате отрицателни мнения. Защо пък да няма и други Индийски сериали, в които също да има романтика? Може пък да има на други компании, които да са по интересни. Даже мисля, Бандит Куин преди беше споменала нещо, че има доста по интересни сериали от тези, които излъчват в България. Вие се обиждате, все едно някой лично ви напада или все едно напада някоя ваша роднина. Това имах предвид. Защо пък ако не ми харесва някое действие на сценаристите да не си го кажа? С това нито нарушавам правилата, нито обиждам участниците в темата. Така че не е нужно да се нахвърляте върху мен по този начин само заради едно мое мнение. Май Илияна също недоволстваше от това, защо нея не я нападнахте. Аз и без това почти не влизам, защото през седмицата нямам време, но когато имам никой не може да ми забрани да коментирам каквото мисля.

Симона ...  Hug  Извинявай, но никъде не виждам някой да те напада .... newsm78 Аз лично никъде в поста си не съм те обидила с нещо - момичетата, които са писали след мен също ...  Peace Ти казваш, че едва ли не тук за различното мнение ние нападаме хората ...  ooooh! Това въобще не е вярно ...  Peace  Както казах всеки има право на лично мнение, както и на това дали да харесва или да не харесва дадено нещо - сериал, герои, сюжет! Това е ясно за всички!  smile3503 В случая обаче ти намеси други сериали и едва ли не почти напсува "Светлината" - вече бил простотия, вече бил глупост, вече не си искала да го гледаш - ок! Това е твое лично мнение!  Whistling Затова и ти казахме, че имаш право на избор и сама можеш да решиш дали да продължиш да го гледаш или да спреш!  thumbsup За нас сериала не е простотия и ние искаме да продължаваме да си го гледаме ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Колкото и да продължи сериала аз лично се надявам, че финала му ще бъде щастлив и ще видим Сурадж и Сандия щастливи заедно с децата си!!!  Praynig Praynig Praynig  Kissing Heart Two Hearts txtloves family Това е тема за "Светлината на моя живот" - нормално е тук да обсъждаме него, както и романтиката, която има между Сурадж и Сандия!!!  txtloves txtloves txtloves Никой никъде не е казал, че няма други романтични двойки из другите сериали - сигурно има, но за мен няма кой да се сравни със "Светлината" и с двойката Сурадж и Сандия!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Това разбира се си е мое лично мнение. Не ангажирам никого с него ...  Peace В България в момента излъчват още 6 индийски сериали и съответно за тях се коментира в техните теми и там хората се вълнуват от техните си любимци.  Peace Помня какво казваше Бандитка, но всеки човек има различен вкус и различно предпочитание - за нея може да има по-интересни сериали, за нас нашия си е най-интересен ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Не ме разбирай грешно - казвам го, защото от думите ти излиза, че едва ли не "Светлината" е дълъг и така не може да излъчат някой друг  Naughty Ами аз не искам друг. Искам да си изгледам сериала до края на български.  smile3503  Heart Eyes Praynig По другите канали има сериали и на други компании - също и от различни страни - индийски, турски, латино. За всеки има по нещо.  bouquet Като цяло повечето индийски сериали са си дълги. Но има и сравнително по-къси. Вероятно щом те свършат ще пуснат други!  Peace Но се надявам да гледаме "Светлината" по БТВ възможно най-дълго!!!  Praynig Praynig Praynig Аз гледам също и Сияйна луна, който е много хубав!  Two Hearts Kissing Heart Hands Clap Понякога гледам и Пътеките, който също е интересен.  Wink  Laughing Heart Eyes  Но "Светлината" за мен е върха и е на светлинни години от всички други - уникален и неповторим!!!  Oha! love001 ura Няма втори като него, а двойката Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия са номер 1 ... txtloves txtloves txtloves Останалите актьори от "Светлината" като Каника/ Менакши, Нелу/ Сантош, Пуджа/ Емили, Гаутам/ Викрам, Ашлок/ Арун, Нейл/ Закир и т.н. също се справят отлично с ролите си и много ги харесвам ...  smile3501 Други мои любимци са също Сара и Ангад от "Цветовете на любовта" - сериала също е страхотен и ми е много любим!   Flushed ppp Hands Clap Но тук въпроса не е кой какви сериали гледа или кой на какво мнение е за конкретен сюжет, актьор или сериал!  Peace Това е тема за "Светлината" и актьорите в него и ние с кеф си ги коментираме.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Разбира се, че ти можеш да продължиш спокойно да си пишеш мнението - затова е темата!  Sunglasses Въпроса тук е, че ти намеси личния ни живот и за мен поне се изказа доста остро. Другите момичета също го усетиха и затова реагираха!!!  smile3503 Иначе нямаме проблеми с различното ти мнение ...  Peace  Sunglasses bowuu

# 52
  • Мнения: 11 766
Само заради една любов между Сураж и Сандия не мисля, че трябва толкова да се впечатлявате все пак това е една измислица, а предполагам всички вие сте виждали мъже. Понякога човек би си казал, че в реалния живот на някой тотално му липсва романтиката за да се е вглабил толкова.
Симона, мисля че това са изреченията, които подрзниха момичетата в темата, защото нарушават правилата на форума, а не мнението ти за сериала.Както ти, така и те изказват своето мнение, в което няма нищо лошо. Колкото до Илияна, тя е изказвала свое мнение за сериала и неговите герои, но не и за потребителите /момичетата/ в темата, което е достойно за уважение. Hug



Скрит текст:

Браво Тара - казала си го МНОГО ТОЧНО, ЯСНО И КАТЕГОРИЧНО!!!  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Няма какво повече да добавя ...  newsm76 newsm76 newsm76 Благодаря ти за поредните уникални колажи на Сурадж и Сандия - не мога да им се нагледам!!!  txtloves txtloves txtloves  smile3521 Oha! love001 ura Особено този със зимния пейзаж и двамата на люлката е просто - УАУ!!!  luvbed ppp Hands Clap Flushed Close-mas: Two Hearts lovekiss

# 53
  • Мнения: 11 766
Нови невероятни снимки на Дипика зад кадър от сета на "Светлината" днес!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Отново е снимала на едно и също място с актьора, който изпълняваше ролята на шефа на Сандия - Бхарат ...  smile3503 Двамата пак са се снимали ...  newsm76 newsm76 newsm76 На втората снимка Дипика е със сестра си - явно я е посетила на сета!!! newsm18 Heart Eyes Flushed





Ето една снимка на Дипика/ Сандия с Каника/ Менакши, Нелу/ Сантош и Каран/ Викрам 2 от вчера - страхотни са ... newsm76 newsm76 newsm76



И още едни прекрасни снимки на Анас и Дипика от сета на "Светлината" тези дни!!! Много са готини ... Two Hearts Two Hearts Two Hearts ppp Hands Clap







# 54
  • Мнения: 11 766
С тази прекрасна нова снимка на Пуджа/ Емили ви пожелавам лека нощ!!! smile3525 Kissing Heart Two Hearts Flushed smile3524

# 55
  • Мнения: 340
Здравейте момичета   Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Роси  newsm51страхотна е новата тема,вярвам,че ще я изпишем и тази с нови снимки,колажи и инфо за нашите Светлинки.Нямам никакво време напоследък да се включвам,но Ви чета редовно,за което благодаря на всички  bouquet

Искам да Ви пожелая един прекрасен, слънчев и усмихнат Неделен ден !

Последна редакция: нд, 24 яну 2016, 12:06 от Rosince

# 56
  • Мнения: 10
Само заради една любов между Сураж и Сандия не мисля, че трябва толкова да се впечатлявате все пак това е една измислица, а предполагам всички вие сте виждали мъже. Понякога човек би си казал, че в реалния живот на някой тотално му липсва романтиката за да се е вглабил толкова.
Симона, мисля че това са изреченията, които подрзниха момичетата в темата, защото нарушават правилата на форума, а не мнението ти за сериала.Както ти, така и те изказват своето мнение, в което няма нищо лошо. Колкото до Илияна, тя е изказвала свое мнение за сериала и неговите герои, но не и за потребителите /момичетата/ в темата, което е достойно за уважение. Hug



Скрит текст:

Браво Тара - казала си го МНОГО ТОЧНО, ЯСНО И КАТЕГОРИЧНО!!!  smile3501 Kissing Heart Two Hearts Няма какво повече да добавя ...  newsm76 newsm76 newsm76 Благодаря ти за поредните уникални колажи на Сурадж и Сандия - не мога да им се нагледам!!!  txtloves txtloves txtloves  smile3521 Oha! love001 ura Особено този със зимния пейзаж и двамата на люлката е просто - УАУ!!!  luvbed ppp Hands Clap Flushed Close-mas: Two Hearts lovekiss

Роси, аз бях провокирана именно от теб да напиша това нещо. Когато някой напише нещо отрицателно за Сурадж и Сандия, ти винаги реагираш по този начин и това на моменти дразни. Колкото и да отричаш, ти просто не приемаш мнения различни от твоето. Именно както за теб Сурадж и Сандия са уникални, за мен не са и не виждам нищо лошо да си изкажа мнението. Защо веднага някой трябва да реагира по този начин? Точно затова написах, че се вживявате прекалено в една измислена история, защото съм забелязвала и друг път когато някой реши да изкаже отрицателно мнение как вие веднага го отрязвате. Приемете, че в темата може да се появят и хора, които да са с по различно мнение от вашето и че не винаги всичко в поведението на главните герои може да е изрядно за всеки. Ти си реагирала така и когато някой упреква Сурадж. Мисля, че някой даже затова вече не пишат в темата. Аз обаче, не смятам да лицемеря, само за да продължа да коментирам, когато имам какво да кажа. Изказах подобно мнение, защото не би ми харесало да има втора тайна мисия, в която отново да разделят Сандия и Сурадж. Точно това тотално ме подразни, защото започват да се повтарят, а други неща ги оставят до половината и не ги доразвиват. Ти, обаче веднага реагира на мнението ми, все едно теб съм обидила с нещо. Доколкото си спомням, тогава не съм нападала никой от потребителите, но твоя коментар ме провокира да се изкажа по този начин. Аз не се страхувам да кажа каквото ми е на сърце, както някой други тук, които не смеят да си кажат мнението само и само да са угодни на всички. Не може всички герои да са идеални за всеки и всички да харесват из цяло който и да е сериал. Например аз харесвам Сандия, но Сурадж не ми харесва особено. Вярно е, че прави много за нея, но в същото време си е и доста мамино синче, а тя, въпреки, че е жена, винаги е била по смелата от него. Още от самото начало съм била с такова мнение, но това нито ми е попречило да гледам сериала, нито ме е спряло да коментирам мнението си с колегите, които за разлика от вас го приемат макар и някой да не са на същото мнение. Ето това имам предвид, че вие веднага се нацупвате, все едно някой лично ви е обидил. Даже в предишните теми се е пораждал конфликт, след който потребителите, които са изказали нещо негативно започват да си мерят думите само и само да не засегнат някой. Това не е хубаво, разберете го. Аз се извинявам за личното си изказване, но това не означава, че ще се пазя да не изказвам лошо мнение за героите, а когато спра да го гледам, ще го направя по собствено желание, а не защото някой тук ми е казал.

# 57
  • Мнения: 2 592
МОМИЧЕТА Hug bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
видях че не сте коментирали последните  две индийски серии  newsm78
за първи път май никой не ги е гледал  вкл и Аз Laughing затова реших да ги изгледам но се изнервих от постоянното бъгване и в двата сайта от които гледам сериала Close само при мен ли е така или и при Вас има проблем ooooh!
..както и да е  не знам какви и дали въобще ще се окажат терористи новите роднини на Сандия Laughing но
пак от домът и тръгват проблемите с тях Rolling Eyes
а Чоту влюбен и загубен Laughing явно Сандийка ще го измъква от кашите които сега забърква Crossing Arms
но хубаво е че са заедно със Сураджи Heart Eyes прекрасни са двамата loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu txtloves в тяхно присъствие всичко останало е без значение Heart Eyes Laughing smile3521

# 58
  • Мнения: 2 592
Цитат
Точно затова написах, че се вживявате прекалено в една измислена история, защото съм забелязвала и друг път когато някой реши да изкаже отрицателно мнение как вие веднага го отрязвате. Приемете, че в темата може да се появят и хора, които да са с по различно мнение от вашето и че не винаги всичко в поведението на главните герои може да е изрядно за всеки.

СИМОНА Hug всичките сериали са измислица Laughing обаче има истории които те грабват и такива които подминаваш и не им обръщаш внимание Laughing и аз и останалите които пишем основно тук много пъти сме се ядосвали за някоя постъпка на Сураджи или Сандийка  в конкретна серия или трак но именно защото е филм и сюжета се сменя продължаваме с хубавото между тях Heart Eyes  то е основното и не се сменя  Heart Eyes ако се вживявахме наистина така както ни описваш и че сме загубили представа за реалността Laughing щеше да получиш отговори които съвсем нямаше да ти харесат..но ако искаш да коментираш отрицателното в сериала прави го с примери доводи и убеждения не с общи приказки Naughty
ДА РОКСИ Hug ИМ Е НАЙ*ГОЛЕМИЯ ФЕН затова и темата е нейна  за което и благодаря че отделя време и пуска инфо отвсякъде при това с превод и други пояснения smile3521
никой не е изгонила с обиди  и който се е отказал да пише не е намерил достатъчно аргументи да я обори че Сурадж и Сандия са уникални и неповторими! newsm10

# 59
  • Мнения: 628
МОМИЧЕТА Hug bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
видях че не сте коментирали последните  две индийски серии  newsm78
за първи път май никой не ги е гледал  вкл и Аз Laughing затова реших да ги изгледам но се изнервих от постоянното бъгване и в двата сайта от които гледам сериала Close само при мен ли е така или и при Вас има проблем ooooh!
..както и да е  не знам какви и дали въобще ще се окажат терористи новите роднини на Сандия Laughing но
пак от домът и тръгват проблемите с тях Rolling Eyes
а Чоту влюбен и загубен Laughing явно Сандийка ще го измъква от кашите които сега забърква Crossing Arms
но хубаво е че са заедно със Сураджи Heart Eyes прекрасни са двамата loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts loveuuu txtloves в тяхно присъствие всичко останало е без значение Heart Eyes Laughing smile3521



Софи, благодаря за разказа! smile3525
Тези епизоди и аз не съм ги гледала, хвърлих по едно око на резюметата и до там hahaha Заета съм да наваксвам с епизодите по ВОЙО, че през седмицата нямах много време да ги изгледам всички newsm47

Брей, Сурадж как ме изнервя, ама много ме дразни ooooh! Само глупости говори Joy Joy Joy
В парка Сандия беше толкова щастлива, че я е повикал Heart Eyes, даже рисуваше инициалите им в пясъка, а нашия хубостник и обяснява, че не може да живее без нея, но с нея също не може, защото имало нещо в сърцето му го спирало да я обича doh doh doh Да, има, но то не е в сърцето, а в главата му и се нарича глупост! smile3511 hahaha
Тия шокови състояния на Сураджи не му се отразяват добре rotfImbo Вече съм го казвала, сега само го подчертавам hahaha

Иначе ми е много забавен, чак си повярва май-май, искрено му се смея на приказките rotfImao rotfImao rotfImao

Сандия направи няколко неуспешни опита, но накрая се съвзе smile3521 Има си достойнство, момичето, ако някой трябва да моли за прошка това е господин Рати и фамилия Crossing Arms

Сега двамата уж се карат Joy Joy Joy Много са интересни за гледане като тръгнат да спорят smile3533

Като казах фамилия Мена и Викрам и Емили и Мохит се изпокараха, чудят как да изплатят дълга, който взеха за лечението на Сантош...smile3544 smile3544 smile3544
Например Мена реши да спести пари и прати Емили да и вземе лекарството, което струва 550 рупии, като задраска от етикета нулата, така че да стане 55 рупии и да се наложи Емили да плати от нейния джоб smile3534 Да, ама Емили като разбра каза да доставят лекарството у дома и така Викрам плати сам пълната цена rotfImbo rotfImbo rotfImbo

След като се върна, Анкур се опита да помогне на Сандия и отиде при Сурадж заедно с Анкита, но естествено не се получи, а тя дори каза, че ако я върнат може да убеди Сандия да напусне работа #Shocked #Shocked #Shocked Анкур и каза да си вървят, защото няма смисъл да им говорят и я изведе Crossing Arms Сега е решен да отмъсти за несправедливото отношение към сестра му и иска да накара Сурадж да страда така, както страда тя сега fiuuuuuu
Дори нае Мохит да работи в неговата фирма ooooh!

Трябваше сем. Рати да върнат заема след два дни, но Анкур подкупи човека и той отиде при тях и им каза, че си иска парите веднага ooooh!

А Сантош и Чоту с плана им за сдобряване са върха Joy Joy Joy Чоту отиде да учи при Сандия и занесе у тях някаква негова риза, на която Сантош предварително беше разшила копчетата rotfImbo rotfImbo rotfImbo Уж щял да я кара на шивач и Сандия се помъчи да не се намесва и да си стои кротко, но не устоя и заши копчето, така де, яката smile3533 Опита да го направи без Чоту да види, но той се правеше на приятно разсеян, само се усмихваше доволно отстрани moresmile

Общи условия

Активация на акаунт