Светлината на моя живот - Тема 13

  • 74 100
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 628
Скрит текст:
Цитат
Що се отнася до това, че Рокси направи темата аз също съм и благодарна, както и затова, че отделя време да превежда и разказва епизодите, но нека не забравяме труда и усилията, които Миха преди време полагаше да превежда дума по дума целите епизоди, защото това май не се споменава особено от другите. Аз обаче не съм го забравила.

Не забърквай МИХА Hug  bouquet
ВСИЧКИ сме и благодарни за това което правеше и сме и го признавали ВИНАГИ Peace
сега е много заета и влиза да пише рядко ЗАТОВА не я споменаваме ежедневно
което не означава че сме я забравили Kissing Heart спирам до тук защото продължа ли вече ще си пишем друго Wink


Само защото съм похвалила Миха ще започнем да си пишем друго, така ли? Значи и на това нямам право.. Май нещо се взимаш много на сериозно. Както си казвала някога, не съм ти на гости за да ми казваш кого да хваля и какво да пиша. Това е твой коментар. Аз никой в нищо не забърквам, просто са ми правили впечатление някой коментари от преди, когато Миха превеждаше епизодите. Сегашните епизоди тогава ги следях с голям интерес, именно благодарение на Миха. Не ми хареса това, че Сурадж не каза на останалите, че Сандия е спасила майка му. Тя също не го направи, когато разбра, а като обявиха Сандия за мъртва веднага застана срещу нея и тръгна да търси друга жена на Сурадж. Сега ако я изпратят на тайна мисия сигурно Сантош отново ще застане срещу нея. Да се надяваме да не стане така, защото тогава наистина ще спра да го гледам.

МИХА може да я хвалиш 24 часа Peace тя си го е заслужила но ти явно и собствените си постове не  разбираш какво остава за другото което пишем тук
да, не си ми на гости затова повече не се чувствам длъжна да бъда любезна с теб и понеже съм се взела на сериозно ще ти кажа че хич не ме интересува  мнението ти за каквото и да е Naughty


Момичета Hug, последно време чета тези коментари и реших да се включа с моето мнение по въпроса smile3503
Тук всеки може да влиза да чете, да пише собственото си мнение, независимо било то добро или лошо, приемат се всички, и шеги се приемат, защото това е тема и тук обсъждаме сериала "Светлината на моя живот" smile3521 Всяко изказване свързано с него е добре дошло Grinning, без значение дали е различно от нашите Peace В крайна сметка, няма как всички да мислят еднакво, а и колкото по-различни мнения, толкова по интересни дискусии, понякога хората на различно мнение постигат съгласие по даден въпрос newsm10

Колкото до нас, винаги сме приемали всички, а ако мнението им е по-различно, както Ени каза Hug, му отговаряме и завързваме дискусия, той изказва своите аргументи, ние нашите, но това в никакъв случай не означава, че го нападаме, само защото мнението му се различава

Симона Hug, никой не те е задължавал да спреш да гледаш сериала, напротив, просто ти беше казала, че вече не ти е интересно, затова момичетата се изразиха така, че ако не ти е интересно да гледаш нещо не си длъжен, не е било с никакви лоши чувства или нападение Peace

Всички тук гледаме сериала, защото ни е интересно и за забавление, или заради актьорите Hug

Ще завърша с това, че аз също съм много благодарна на Миха за преводите, които правеше, въпреки че се включих в темата по-късно съм прочела доста от тях smile3521 Друго си е да знаеш какво точно говорят newsm47

# 76
  • Мнения: 628
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78

# 77
  • Мнения: 2 592
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78

# 78
  • Мнения: 628
Скрит текст:
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78


Нали уж за терористка я готвят, трябва да е яка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Благодаря, че ми каза за промото Hug, значи ако е за утре наистина, а не го "прехвърлят" скоро ще видим какво ще стане smile3521
И Сурадж да отиде с нея този път, даноо bishop bishop bishop Малко на молитва го ударих Laughing newsm17
Абе стига да не като мисия Махабали или по-зле, пак е приемливо, но ако Сураджи е с нея отначало ще бъде суупер newsm53

# 79
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78


Нали уж за терористка я готвят, трябва да е яка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Благодаря, че ми каза за промото Hug, значи ако е за утре наистина, а не го "прехвърлят" скоро ще видим какво ще стане smile3521
И Сурадж да отиде с нея този път, даноо bishop bishop bishop Малко на молитва го ударих Laughing newsm17
Абе стига да не като мисия Махабали или по-зле, пак е приемливо, но ако Сураджи е с нея отначало ще бъде суупер newsm53


Яка *яка..колко да е яка newsm78 тя направо като БТРка  изглежда и върви Joy Joy
не мога да си я представя в магазина на Викрам да продава сарита какъвто е мерака на Менакши Laughing Laughing Laughing


# 80
  • Мнения: 628
Скрит текст:
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78


Нали уж за терористка я готвят, трябва да е яка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Благодаря, че ми каза за промото Hug, значи ако е за утре наистина, а не го "прехвърлят" скоро ще видим какво ще стане smile3521
И Сурадж да отиде с нея този път, даноо bishop bishop bishop Малко на молитва го ударих Laughing newsm17
Абе стига да не като мисия Махабали или по-зле, пак е приемливо, но ако Сураджи е с нея отначало ще бъде суупер newsm53


Яка *яка..колко да е яка newsm78 тя направо като БТРка  изглежда и върви Joy Joy
не мога да си я представя в магазина на Викрам да продава сарита какъвто е мерака на Менакши Laughing Laughing Laughing



Аз пък не мога да си я представя в самото сари Laughing newsm47 Или в сватбена ленга до Чоту, не че нещо, просто наистина не мога newsm78
Хубаво си е момичето, ще ги видим как ще са като двойка smile3521 Но кога ще го видим е друг въпрос smile3533

# 81
  • Мнения: 19
Вие па верно се взимате на сериозно момичета, Симона просто имаше предвид, че не само Сурадж и Сандия са важни. Това и аз не го разбирам. В крайна сметка има и други герои, които също са интересни. Не е нужно толкова да се палите само заради едно изказано мнение. Аз също когато се ядосам на някой сериал си казвам, че няма да го гледам и после пак продължавам. Когато разбрах, че Садна от цветовете ще умре мислех да не продължавам да гледам следващите епизоди, но в крайна сметка го изгледах до край. Просто вие реагирахте малко по брибързано според мен, а Симона беше провокирана от коментара на Илиянчето, че Сандия ще замине на тайна мисия. Няма смисъл да се прави от мухата слон за такива дреболии. Както всички знаем в гнева си човек може да каже всичко и после да размисли, както тя направи и се извини. Нека всеки си изказва мнението не зависимо какво е, добро или лошо. Няма спор, че и друг път сте реагирали по този начин, когато някой каже нещо различно от вашето мислене.

Ето и в булчето като чета, хората не харесват Торал. На мен пък ми харесва, но това не означава, че трябва да се обиждам и да се паля. Аз също от начало не можех да свикна с нейното присъствие, но сега пък започва да ме кефи. Те обаче продължават да твърдят, че тя не може да играе като Пратюша. Няма как всеки да мисли еднакво и да има едно мнение. Хора в една къща не се разбират, та какво остава ние да се разбираме, където не се и познаваме. Ние просто трябва да се изтърпяме и да си общуваме спокойно, поне моето мнение е такова.

# 82
  • Мнения: 390
Добър вечер, добър вечер!
Да се включа и аз в хубавката нова темичка, за което трябва да благодарим на Роси!
Софи, наистина не съм разказвала скоро нищо от епизодите, обаче да ти кажа честно нямам абсолютно никакво време даже да ги гледам, а какво остава да ги коментирам. Включвам се от време на време, колкото да не ме забравите, че съм участник в темата. Не че много ме забелязвате, или просто не ви допадат моите си разсъждения, но както и да е. Не се сърдя  smile3525
Ще се постарая поне да успея да наваксам с епизодите в почивните дни. Лека вечер и хубава неделя!


Илианка, радвам се че темата ти харесва!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Разбира се, че винаги те забелязваме ...  newsm76 newsm76 newsm76 Това, че понякога сме на различно мнение не означава, че имаме нещо против теб или че не ни допадат коментарите ти!  smile3503  Kissing Heart Two Hearts Нормално е всеки човек да има своя гледна точна ...  newsm10 Понякога и аз нямам много време да отговарям, но винаги чета всичко и определено те забелязвам!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Страхотно е, че когато можеш ще наваксаш епизодите - заслужават си! Много са интересни ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Добър вечер!
Много е естествено да сме на различно мнение понякога, все пак сме различни личности и всеки си има мнение. Нормално е, ако не ви допада просто да го подминете, ако не ви се отговаря. Аз не се сърдя, че някой не ми харесва коментара и споделя друго мнение. Но понякога имам чувството, че наистина не ме забелязвате. Вярно, че вече не съм толкова активна в темата, но какво да се прави майчинството свърши и работата ме зове, затова се вясвам от време на време и коментарите ми не са така обстойни, както преди. Моля за извинение  newsm03
И да си призная нямах време за сериала днес, отдадох се на почисване и готвене и време ц, не остана, натрупаха се за цялата седмица и ще има да гледам  smile3507
Хайде сега от мен хубава вечер и приятна, и успешна седмица!
Лека нощ!!!

# 83
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78


Нали уж за терористка я готвят, трябва да е яка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Благодаря, че ми каза за промото Hug, значи ако е за утре наистина, а не го "прехвърлят" скоро ще видим какво ще стане smile3521
И Сурадж да отиде с нея този път, даноо bishop bishop bishop Малко на молитва го ударих Laughing newsm17
Абе стига да не като мисия Махабали или по-зле, пак е приемливо, но ако Сураджи е с нея отначало ще бъде суупер newsm53


Яка *яка..колко да е яка newsm78 тя направо като БТРка  изглежда и върви Joy Joy
не мога да си я представя в магазина на Викрам да продава сарита какъвто е мерака на Менакши Laughing Laughing Laughing



Аз пък не мога да си я представя в самото сари Laughing newsm47 Или в сватбена ленга до Чоту, не че нещо, просто наистина не мога newsm78
Хубаво си е момичето, ще ги видим как ще са като двойка smile3521 Но кога ще го видим е друг въпрос smile3533


И да не ги видим като двойка Laughing няма да ми липсват Laughing rotfImbo rotfImbo
но като гледах промото как Сураджи се втрещи като чу за новата мисия на Сандийка Heart Eyes
определено интереса ми е към двамата loveuuu другото е както ти казваш - пълнеж  smile3521

# 84
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета   Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Роси  newsm51страхотна е новата тема,вярвам,че ще я изпишем и тази с нови снимки,колажи и инфо за нашите Светлинки.Нямам никакво време напоследък да се включвам,но Ви чета редовно,за което благодаря на всички  bouquet

Искам да Ви пожелая един прекрасен, слънчев и усмихнат Неделен ден !

Много ти благодаря за прекрасните думи Росинце!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че темата ти харесва ...  lovekiss lovekiss lovekiss Пуснала си страхотен колаж с нашите сладури Сурадж, Сандия и Вед!!! txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! ura family

# 85
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета!  Hug Hug Hug Благодаря на всички ви за интересните коментари и за дискусията.  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Софи, Ени, Робин, Тара - благодаря ви за подкрепата ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Тя означава много за мен!!!!  newsm76 newsm76 newsm76

Симона - стоя и ти чета постовете - без нито един път да съм те обидила с каквото и да било, но ти не се спираш!  Peace Аз също не съм човек, който да стои и да си мълчи, когато друг го обижда!  Crossing Arms Тук изобщо не става дума за твоето мнение за Сурадж или за това, че имаш различно мнение по отношение на двойката Сурадж и Сандия и на сериала! ОК - имай си го!  Hug Но така както ти изказваш своето мнение - така и аз изказвам моето! Другите също изказват своето.  Hug Аз ги харесвам и мога гордо да заявя това - защото уникални мъже като Сурадж са рядкост!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts А такава безгранична любов като тази на Сурадж и Сандия също - но това си е моето мнение ...  txtloves txtloves txtloves Аз имам различна гледна точка ...  smile3503 Аз харесвам Сурадж също толкова, колкото и Сандия - но когато са грешали съм го признавала.  Wink Просто винаги съм казвала, че не бива само да гледаме недостатъците на хората, а трябва да видим и положителните им страни.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сурадж просто е израснал в такова консервативно семейство - грижи се за майка си и за близките си от 14 годишен!  newsm10 Сурадж обожава майка си, но аз не го смятам за мамино синче - възхитително е, че така почита родителите си.  smile3501 Разбира се, че това не бива да е за сметка на Сандия - не одобрявам държанието му в епизодите по БТВ в момента, но той много скоро ще разбере грешката си и ще й се извини!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Сурадж обича Сандия безкрайно, както и тя него - затова двамата взаимно прощават грешките си! Не виждам нищо лошо в това!!!  loveuuu Kissing Heart txtloves Аз също не искам нова тайна мисия и онзи ден опитах да кажа, че все още не се знае дали ще има такава или не - казах, че в спойлерите винаги нарочно преувеличават!  smile3503 Просто предложих да се изчака със заключенията - както стана ясно после Сурадж също ще пътува със Сандия. Тя няма да ходи никъде тайно ...  newsm44 Two Hearts txtloves Аз винаги опитвам да вникна по-дълбоко в нещата, затова и имам различна позиция ...  Peace Но не съм я налагала на някого тук - всички си коментират спокойно, а аз си ги чета с радост!  bouquet Просто няма как всеки да мисли еднакво.  ooooh! Въпроса е да се спазва добрия тон.  Peace

Не ми казвай, че другите са спрели да пишат заради мен - нито съм обидила някого, нито съм го спряла да пише! Всеки пише, когато може и стига да има желание!!!  newsm76 newsm76 newsm76 Но ми се струва, че за теб по-важното е да ми правиш забележки за това как коментирам аз - колко се вживявам аз в нещата, какво е моето мнение, дали зачитам чуждото, какъв е личния ни живот и прочие.  bash Не ти стигна това, ами тръгна да намесваш Миха - после пък Зиз/ Нарцисooooh! Коментирай си сериала - казвай си мнението, но не се заяждай с хората тук!!!  Wink

Аз съм много щастлива, че си отделих темата на любимия си сериал "Светлината" като ви освободих от присъствието си в тази за Индийските сериали.  newsm18 Така, че тук ще си коментирам колкото си искам Сурадж, Сандия, Светлината, актьорите - любовта и романтиката между тях!!! Ще си се вживявам - ще въздишам по тях колкото си искам ... txtloves txtloves txtloves Да аз ги обожавам и не го крия ...  newsm76 newsm76 newsm76 Ще те помоля от тук нататък да спрем тези безсмислени спорове и да спазваме добрия тон в ТАЗИ ТЕМА - нека се уважаваме взаимно!!!  thumbsup Ако искаш си гледай сериала - ако искаш недей! Това си е твое лично решение!!!  Peace

По отношение на Зиз да кажа, че тя въобще не гледаше "Светлината" защото не й харесваше! Аз още тогава приех това - с нея не сме се карали.  Peace Тя сама се отказа да пише в общата ви тема - ако причината съм аз - къде е тя сега?  newsm78 Защо не пише там, за да си коментирате другите сериали - ще ти кажа защо - защото Зиз сега гледа различни неща и не се вълнува от тези сериали. Причината, че не пише не съм аз!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Колкото до Миха - никой тук не е отричал нещата, които Миха е направила за темата, всички винаги сме й били благодарни за всички УНИКАЛНИ И ТОЧНИ ПРЕВОДИ!!!  lovekiss lovekiss lovekiss Нито веднъж не съм пропуснала да й благодаря - винаги съм оценявала труда й, както и всички момичета в темата!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts В момента Миха е заета и се включва по-рядко - аз напълно я разбирам!!!  newsm10 Но винаги се радвам, когато намери време, за да пише при нас ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

kasmetche-to - първо добре дошла в темата!!!  Hug Hug Hug Никой не се е взел на сериозно и никой на никого не е забранил да изказва мнението си ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Но аз лично се засегнах от думите на Симона, защото в почти всеки свои пост цитираше моето име ...  Peace Естествено, че има и други герои и ние коментираме и тях - тях също ги харесваме!!!  newsm08 Но за повечето тук Сурадж и Сандия са най-важните и си ги коментираме и обичаме! Няма нищо лошо в това!!!  txtloves txtloves txtloves

Съжалявам ако съм обидила някого.  bouquet Повече не смятам да влизам в спорове!  Peace Жалко ще е за хубавата тема, за която толкова се постарах ...
  newsm76

# 86
  • Мнения: 628
Скрит текст:
ЕНИ Hug какво ще кажеш за гривните които се оказаха малки за глезените на Арзу а как изящно стояха на Сандийка когато Сураджи и ги сложи Heart Eyes дори си мислех че са за нея защото с какъв поглед я гледаше Heart Eyes докато и ги слагаше Kissing Heart и за Арзу ще изберат други Laughing smile3521
като гледам и новия Чоту е висок  Laughing ще си подхождат поне на височина с Арзу но кога ли ще ги съберат  ooooh!


Софи Hug, малки ли се оказаха гривните newsm78 hahaha hahaha То и колко съм прочела от резюмето, само аз си знам, отгоре-отгоре Joy Joy Joy

А аз също помислих, че Сурадж ги взима за Сандия, после видях, че са за Арзу Crossing Arms Нищо, той ще и купи друго като отидат в Пакистан двамката newsm53 loveuuu Дали скоро ще ги дават тези епизоди и ще видим ли как са двамата на мисия или нещо ще ни прецакат сценаристите newsm78


РОБИН Hug в промото за утре дават шефа и от Пушкар и други офицери в дома на Сандия и след като си тръгват тя казва на Сантош че трябва да замине за Пакистан newsm78
така че сигурно ще е скоро като мисия но сигурно пътуването със Сураджи ще е преди това и някак си ще се завъртят нещата че и ТОЙ да е този път с нея Praynig Praynig ако са двамата ще е мнооого хубаво newsm17 smile3521 а за глезена на Арзу трябва двете гривни да съединят Laughing много едро това момиче  newsm78


Нали уж за терористка я готвят, трябва да е яка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Благодаря, че ми каза за промото Hug, значи ако е за утре наистина, а не го "прехвърлят" скоро ще видим какво ще стане smile3521
И Сурадж да отиде с нея този път, даноо bishop bishop bishop Малко на молитва го ударих Laughing newsm17
Абе стига да не като мисия Махабали или по-зле, пак е приемливо, но ако Сураджи е с нея отначало ще бъде суупер newsm53


Яка *яка..колко да е яка newsm78 тя направо като БТРка  изглежда и върви Joy Joy
не мога да си я представя в магазина на Викрам да продава сарита какъвто е мерака на Менакши Laughing Laughing Laughing



Аз пък не мога да си я представя в самото сари Laughing newsm47 Или в сватбена ленга до Чоту, не че нещо, просто наистина не мога newsm78
Хубаво си е момичето, ще ги видим как ще са като двойка smile3521 Но кога ще го видим е друг въпрос smile3533


И да не ги видим като двойка Laughing няма да ми липсват Laughing rotfImbo rotfImbo
но като гледах промото как Сураджи се втрещи като чу за новата мисия на Сандийка Heart Eyes
определено интереса ми е към двамата loveuuu другото е както ти казваш - пълнеж  smile3521


На мен не, че ще ми липсват, но ми е интересно да ги видя като застанат един до друг облечени като младоженци как ще изглеждат, не за друго hahaha hahaha hahaha

Сурадж не го знам как се е втрещил, ще го видя утре newsm47 Официално го чакам на линия за мисията Joy Joy Joy

Kasmetche-to Hug, другите герои също са интересни, естествено newsm10 Така е, всяко мнение е добре дошло и мисля, че вече всички можем да продължим да си коментираме спокойно героите и актьорите- кой каквото има да казва smile3521

Скрит текст:
На мен също Торал ми харесва, гледала съм епизоди, в които играе и доста повече ми допада Peace

Роси smile3525 love001

Илиянка Hug, забелязваме те, естествено, на мен лично са ми много интересни твоите коментари, разказите също, много са забавни и ми липсват smile3521
Не се притеснявай, когато имаш време ще наваксаш с епизодите love001
Приятна седмица и на теб и на всички момичета в темата newsm51

И лека нощ smile3524

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 00:33 от RobinW

# 87
  • Мнения: 11 766
Много е естествено да сме на различно мнение понякога, все пак сме различни личности и всеки си има мнение. Нормално е, ако не ви допада просто да го подминете, ако не ви се отговаря. Аз не се сърдя, че някой не ми харесва коментара и споделя друго мнение. Но понякога имам чувството, че наистина не ме забелязвате. Вярно, че вече не съм толкова активна в темата, но какво да се прави майчинството свърши и работата ме зове, затова се вясвам от време на време и коментарите ми не са така обстойни, както преди. Моля за извинение  newsm03
И да си призная нямах време за сериала днес, отдадох се на почисване и готвене и време ц, не остана, натрупаха се за цялата седмица и ще има да гледам  smile3507
Хайде сега от мен хубава вечер и приятна, и успешна седмица!
Лека нощ!!!


Илианка бъди сигурна, че винаги те забелязваме!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Много се радвам, че мислиш така по отношение на различното мнение!!!  newsm10 Подкрепям те - хубава и успешна седмица и на теб!!!  lovekiss lovekiss lovekiss

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 00:46 от Roxis

# 88
  • Мнения: 11 766
Ени, Софи, Робин!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Много хубаво си коментирате новите епизоди в Индия, както и тези по Войо!!!  newsm76 newsm76 newsm76 И според мен Арзу е доста едра затова и не й станаха гривните ...  newsm78 Чоту е висок на ръст. По това сигурно ще си паснат, но иначе нещо не мога да си ги представя, а и не ме вълнуват особено!  smile3503 Разбира се ще бъде интересно около тях, когато семейството разбере от къде е Арзу  smile3533 Ако са второстепенна двойка няма проблем.  Peace Важното е Сурадж и Сандия винаги да си бъдат главната двойка ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Сураджи сигурно купи такива гривни и на Сандийка - я вижте колко хубаво й се радваше, когато й ги сложи на краката!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves

Ени - шефа на Сандия - Бхарат няма да участва в тези епизоди на "Светлината" - двамата просто са се снимали заедно!  smile3503 До колкото разбрах сега той снима в друг сериал, а мястото на снимки е там, където тези дни е снимала Дипика! Затова са се засекли !!!  newsm76 newsm76 newsm76

Момичета - ще видим Сурадж и Сандия в Пакистан!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Намерих едно ново видео и инфо!!! След малко ще ви го пусна!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Сурадж е направо като гид на своята любима Сандия!!!  Oha! Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed В това видео показват и новият терорист!!!  newsm78 Сурадж и Сандия не са отишли при Арзу и баба й, а заради мисията на Сандия в Пакистан - Сурадж я придружава!!!
 smile3525 ppp Hands Clap Heart Eyes Flushed

# 89
  • Мнения: 11 766
Ето още едно видео зад кадър от сета на "Светлината" - как снимат сцената, в която Сурадж и Сандия се връщат у дома!!! Първо са снимали нея - а после са отишли да снимат сцените в Пакистан ... newsm44 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts



https://www.youtube.com/watch?v=VsTL1Vu2Ahw

Общи условия

Активация на акаунт