липса на секс

  • 13 055
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 365
Различното е, че на мъжете емоционалната подплата на секса не им е толкова важна. Те много по-лесно правят секс без емоционална подплата. И освен това на тях сексът им е много по-важен.
Ти да видиш, значи си имам женичка вкъщи.  Crazy Иска секс с емоции, след като сме правили нещо романтично или запомнящо се, може издържи да не го прави със седмици, но ужасно мрази да се прави като нещо рутинно. Влага страшно много емоция. Предпочита разходки и прегръдки, чувствам се като мъж до него. Когато се обвързахме чак след една година сме били интимни.

Някои хора са така, може на мъжът наистина да не му се прави секс. Човек е, не кон за разплод и обяздване.

# 46
  • Мнения: 5 508
Значи им се *б*, обаче не са готови да поемат риска. Елементарно, Утосън.
Е, никой не твърди различно нещо.
То и на мъжа на авторката сигурно така му се прави ама като работят и живеят заедно човека няма свободно време дори да помисли за подобни неща ... Whistling

# 47
  • Мнения: 377
Как няма време да помисли. Grinning Вродена ни е нуждата за разплод. В нашия случай става чрез секс за разлика от рибите.
Някой младеж около 30-те как добре може да й обере паяжината на авторката.

# 48
  • Мнения: 1 817
Ива вероятност и самият мъж да си е асексуален. Имала съм такъв приятел и връзка и е доста неприятно, все едно просиш секс и внимание. Не зная всъщност кое е по-голямото зло, имайки предвид, че мъжът ми сега не ме оставя на мира и само се караме заради вечното му желание.  Tired

# 49
  • Мнения: 377
Къде на шега, къде на истина. Може да търси гумената п*шка с кожения колан. Извранети бол.

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте,

Аз съм бил в много подобна ситуация и напълно разбирам, това което изпитва авторката.  Много добре разбирам, какво е това да нямаш желание и някой да иска от теб да направиш това, но от другата страна да имаш желание и да не виждаш разбиране е просто ужасно. Може и така да ми се струва, защото аз съм човека от страната, която трябваше да се примири с положението. Поне за мен, това е една достатъчна причина нещата в едни отношения м/у двама човека да се сринат. Дори и да има обективна причина за да се стигне до подобна ситуация, смятам че в едно подобно положение трябва да се търси компромисно решение. За мен решението на подобен тип проблем е с много разговори и то не от типа да се опитваш да обясниш , как това ти се отразява, а по скоро да се опитваш да намериш причината за подобен проблем Трябва да си много внимателна , защото всеки разговор на тази тема и всяка дума може да се изтълкуват като начин да притискаш човека. Също трябва да подходиш и с разбиране за това , че ти също се опитваш да му влезеш в положение и че го разбираш и се опитваш да се поставиш на негово място.

А лично моя съвет за това нещо е : прояви търпение и междувременно , ако ти дойде много си намери временно някакъв удушник .

# 51
  • Мнения: 1
Ако правите все пак секс го накараи поне да мига да знаеш че е жив

# 52
  • Мнения: 5 215
Ако правите все пак секс го накараи поне да мига да знаеш че е жив
Joy Joy Joy

А през първите 3 години как беше положението със секса? Нищо ли не се е променило през последната година? Разбрах, че ти не си надебеляла, ама да не е надебелял той? Thinking

# 53
  • Мнения: 3 725
има различни причини, да повече килограми, повече алкохол или ако тайно вехне по някоя девойка, дори и да няма физически контакт с нея, пак няма да има желание за секс с жена си

# 54
  • Мнения: 30
Здравейте момичета.
С приятеля ми имаме серозен проблем . Имаме семейни отношения от 4 години разбираме се добре като изключим дребните кавгички нормални за всички нас,но от 1 година насам ни липсва секса да не кажа че изобщо не го правим . заедно сме постоянно имаме семеен бизнес и знам че няма др. жена . Но вече не знам какво да мисля чувствам се непривлекателна отблъсната и какво ли още не .Моля ви помогнете с мнения и опита си .

Историята ти ми напомня на моята собствена, макар и с известни разлики....
Живеем от 5 години заедно, нямаме брак или общи деца. Никакъв секс - вече повече от 2 години, но на сухо се оказах само аз. Наскоро разбрах, че се среща с жена (или жени) в друго негово жилище.
Отношенията ни са охладнели отдавна, но няма скандали, обиди или кавги, всичко е културно и възпитано от негова страна, но "стерилно", ако мога така да се изразя, защото комуникацията ни е почти нулева и се коментират общи и маловажни теми. До сериозни разговори, засягащи взаимоотношенията ни е почти невъзможно да се стигне, а и вече няма голям смисъл.
Жилището, в което живеем е негово, той плаща почти всичко, защото моите доходи са доста скромни. И ето това с течение на времето ме е поставило в някаква зависимост от него.....
Развръзката и при мен предстои (макар че не знам как и кога ще се случи това), защото без внимание, ласки, нежност и секс е трудно да се живее....Успех ти пожелавам и на теб, и на себе си. Wink

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 287
Аз мисля, че им е нужно пространство и на двамата. Живеят заедно, работят заедно.... ми на човек му писва, задушава се! Трябва така да си организират работното време, че поне през деня да не са заедно и малко да се отдалечат един от друг. Нека да си позалипсват малко. И после си резервират една хубава почивка за два-три дена, ако не могат за повече и нещата ще се наредят.

# 56
  • Мнения: 1 844
Здравейте момичета.
С приятеля ми имаме серозен проблем . Имаме семейни отношения от 4 години разбираме се добре като изключим дребните кавгички нормални за всички нас,но от 1 година насам ни липсва секса да не кажа че изобщо не го правим . заедно сме постоянно имаме семеен бизнес и знам че няма др. жена . Но вече не знам какво да мисля чувствам се непривлекателна отблъсната и какво ли още не .Моля ви помогнете с мнения и опита си .

Историята ти ми напомня на моята собствена, макар и с известни разлики....
Живеем от 5 години заедно, нямаме брак или общи деца. Никакъв секс - вече повече от 2 години, но на сухо се оказах само аз. Наскоро разбрах, че се среща с жена (или жени) в друго негово жилище.
Отношенията ни са охладнели отдавна, но няма скандали, обиди или кавги, всичко е културно и възпитано от негова страна, но "стерилно", ако мога така да се изразя, защото комуникацията ни е почти нулева и се коментират общи и маловажни теми. До сериозни разговори, засягащи взаимоотношенията ни е почти невъзможно да се стигне, а и вече няма голям смисъл.
Жилището, в което живеем е негово, той плаща почти всичко, защото моите доходи са доста скромни. И ето това с течение на времето ме е поставило в някаква зависимост от него.....
Развръзката и при мен предстои (макар че не знам как и кога ще се случи това), защото без внимание, ласки, нежност и секс е трудно да се живее....Успех ти пожелавам и на теб, и на себе си. Wink
Бъди подготвена за развръзката, защото ако не я инициираш ти, то самият той ще го направи рано или късно.
Теб разбрах какво те задържа - финансовата зависимост.
Интересното е него какво го задържа при теб?

# 57
  • Мнения: 30
Здравейте момичета.
С приятеля ми имаме серозен проблем . Имаме семейни отношения от 4 години разбираме се добре като изключим дребните кавгички нормални за всички нас,но от 1 година насам ни липсва секса да не кажа че изобщо не го правим . заедно сме постоянно имаме семеен бизнес и знам че няма др. жена . Но вече не знам какво да мисля чувствам се непривлекателна отблъсната и какво ли още не .Моля ви помогнете с мнения и опита си .

Историята ти ми напомня на моята собствена, макар и с известни разлики....
Живеем от 5 години заедно, нямаме брак или общи деца. Никакъв секс - вече повече от 2 години, но на сухо се оказах само аз. Наскоро разбрах, че се среща с жена (или жени) в друго негово жилище.
Отношенията ни са охладнели отдавна, но няма скандали, обиди или кавги, всичко е културно и възпитано от негова страна, но "стерилно", ако мога така да се изразя, защото комуникацията ни е почти нулева и се коментират общи и маловажни теми. До сериозни разговори, засягащи взаимоотношенията ни е почти невъзможно да се стигне, а и вече няма голям смисъл.
Жилището, в което живеем е негово, той плаща почти всичко, защото моите доходи са доста скромни. И ето това с течение на времето ме е поставило в някаква зависимост от него.....
Развръзката и при мен предстои (макар че не знам как и кога ще се случи това), защото без внимание, ласки, нежност и секс е трудно да се живее....Успех ти пожелавам и на теб, и на себе си. Wink
Бъди подготвена за развръзката, защото ако не я инициираш ти, то самият той ще го направи рано или късно.
Теб разбрах какво те задържа - финансовата зависимост.
Интересното е него какво го задържа при теб?

И за мен е интересно  Laughing, само мога да гадая, предполагам, че просто не му преча, поддържам домакинството, не му дава сърце да ми покаже вратата....куп причини може да има, уви, няма как да му вляза в главата....А и още нещо, може би, не иска да повтаря една и съща история пак и пак и пак....

# 58
  • Мнения: 31 679
apk, ако нямате деца нищо не ви задържа заедно.
Кофти е, че имаш по-ниски доходи, но все пак преди да го срещнеш все си се оправяла, нали?
Тоест трябва да мислиш в посока на финансова независимост.
Както си решиш ти де.

# 59
  • Мнения: 30
apk, ако нямате деца нищо не ви задържа заедно.
Кофти е, че имаш по-ниски доходи, но все пак преди да го срещнеш все си се оправяла, нали?
Тоест трябва да мислиш в посока на финансова независимост.
Както си решиш ти де.

Така е, няма спор, това е най-добрият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт