Еркан Петеккая-филми,изяви,колеги,"Paramparça-Твоят мой живот "~Тема 108

  • 82 283
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 814
От фейса... Rolling Eyes

...днес е наложено въображение сцена сватба джоел серан
време е да се удавиш сцена осакатяване dymwl настоявам за нас той е началник на генералния щаб снимки сцени от дълго време в морето и високи вълни
и тези снимки слезе от сцената миналата седмица, за да видите давещ се мотае, показващи azmi набор от удавяне осакатяване носи костюм джехан
така че директорът може да използва намерението ми, тъй като той е каскадьор краища, за да заснеме сватба сцена, ако приемем, че тя ще види джоел ще поеме куршума вместо azmi
имам предвид джехан







...момичетата са красиви...от сватбата им.



Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 18:43 от Svet_sz

# 31
  • Мнения: 394
Здравейте момичета Hug
Свет, готова ли си за гледане????
А това за допълнително настройване за тази вечер:



Снимката май е от моста, където Джи предложи на Гюл newsm78

# 32
  • Мнения: 10 814
Здравейййй...Яни... wavey Hug
Тук съм вече...и винаги готова... Peace Joy Joy Joy Joy Joy
За снимката ...незнам newsm78...много зелено ми се вижда  Rolling Eyes...а пейзажа , при предложението беше есенен... bowuu
Ти на линия ли си newsm78...има ли и други  newsm78...да гледаме заедно...и да коментираме...де схванали ,де не  Grinning ooooh! Joy Joy Joy...дано и при мамашите има превод... Praynig
Тук върви идеално ...засега... bowuu Peace

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

# 33
  • Мнения: 394
Да, на линия съм! Аз гледам STAR TV  по кабеларката newsm08
Май си права. Сега се загледах и наистина е много зелено.

# 34
  • Мнения: 10 814
Ехаааа...браво Peace...ние нямаме стар тв...нямаме никакъв турски канал... bowuu
Аз гледам на компа bowuu
Започнаа...повторението...не ми остана време да видя серията на руски , а пък миналия понеделник така и не схванах защо прибраха Солмаз и Алпер...нещо за родният му баща ...ама какво...утре ,ако ми остане време ще я изгледам... bowuu

# 35
  • Мнения: 10 814
Ех тоя Рахми Shocked...пак се оля ooooh!...и заряза пищоФа...глупак... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 36
  • Мнения: 394
Неговата полу сестра, която от години живее в Женева/ и е богата при това/ повдигна обвинение, че Алпер е убил баща им, като му е давал много голяма доза от някакво лекарство. Бащата е бил болен и са го гледали Алпер и Солмаз. Убийството е било с цел НАСЛЕДСТВО. Бащата е имал 7 апартамента от по около 1000000,00 единия, къща в Бодрум, която Алпер е продал след смъртта на майка си и пари в банка. Солмаз е обвинена в съучастие

# 37
  • Мнения: 10 814
А такаааааааааа...в зандана им е мястото bowuu...те затова ли мамашите писаха ,че С и А излизат от сериала...

Сегодня на съёмках присутствовал актёр, который играл бывшего мужа Зейнеп и парня который выстрелил в Озана

# 38
  • Мнения: 394
Алпер и Солмаз напускат, Дерия също, ГЮЛСЕРЕН..................... Какво става не знам newsm78

# 39
  • Мнения: 10 814
И...Дерия ли...за нея не съм чула...опс ,чела... Naughty

Започваааааа....тази вечер много рано... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Да не са направили епизода 3 часа... newsm78 #Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

И естественно рИклами Wink...и...аз отивам да  smile3546

# 40
  • Мнения: 394
И...Дерия ли...за нея не съм чула...опс ,чела... Naughty

Започваааааа....тази вечер много рано... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Да не са направили епизода 3 часа... newsm78 #Crazy Joy Joy Joy Joy Joy

И естественно рИклами Wink...и...аз отивам да  smile3546
В предишния еп. Дерия се извиняваше на Гюл, че я оставя сама. Обясняваше, че заминава при мъжа си в някакво населено място на черноморието не го запомних. Оправяше документите от училището на детето и си събираше багажа. Значи напуска.....

# 41
  • Мнения: 10 814
Дааааа...аз това го разбрах ,но ...може и да се появи пак...ще видим...макари ,че щом Гюл я няма тя какво ще прави... newsm78...все пак е нейна приятелка... bowuu

# 42
  • Мнения: 10 814
Дирка много спокойно прие ,че Джансу е при Гюл... bowuu
Озан обаче ,май не и вярва за Лондон... newsm78
Мамашите тази вечер нямат превод... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 10 814
Хазал какво го омагьосва това момче...ще иска нещо ... newsm78

Тази серия много приказват...нищо не им разбирам.... #Crazy

Рахмито много припрян ,бееее.... ooooh! Joy Joy JoyМалкия Джан и той яде маргарин.... hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 21:23 от Svet_sz

# 44
  • Мнения: 5 723
Ехееее,бебока се появи ......

Младока -пазвантИн на Хазал не се сещам къде съм го гледала ......УУуффффф беееее,тепегьоз Хазал ..""ти кой си ,аз коя съм"" гОлЕмЪ работа,от сОй...Гюрпънар.....Ваааййййй,бееееее.....
,

Общи условия

Активация на акаунт