ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 113 921
  • 927
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 37
Разбира се, че не. Защо? Grinning

# 826
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Манекени по 55кг не съм виждала...

# 827
  • Мнения: 37
Ash Stymest - висок 188, тежи 54 килограма

# 828
  • София
  • Мнения: 500
Охоо... Тук вече и за манекени се говори! Venus за 1,72 по идеалните мерки 72 кила са ти оптималното тегло.....друг е по сложния въпрос с мускулите и тук е потенето. Важното е волята за сваляне на кила. Поздравления за това!
Аз  между многото подготовки, врътки и там подобни сега съм на линия....да видим колко ще устискаме с волята.
Лека нощ!🐷

# 829
  • Мнения: 1 368
Не искам да звуча грубо, но ръст 172 см е прекалено малко дори за жените манекени Wink

Ако говорим за фотомодели ... там мисля, че изискване за ръст няма, но все пак нали ще се снимаш до жени модели... Рядко има жена модел, която не е едновременно манекенка. И пак ръстовия проблем....



# 830
  • Мнения: 128
Здравейте, плодчета  Simple Smile!!!

Искам да ви попитам за чая/напитката от/със джинджифил.. Задължително ли е да бъде направен като чай за да има ефект или може и като студена напитка да се направи? Бихте ли споделили, ако някой има опит и резултат вече?.. Аз иначе пак си продължавам плодуването /уж щях да се захранвам, но пак се провалих/ и до кога така ще я карам - не знам.. Имах малко време застой в кг, но вчера кантара показа още -400 гр.. Реших да комбинирам плодуването и с това "питие" от джиндижифил, че от обикновен плодов чай вече ми се повдига  Sick..

Благодаря ви и успех с много минусчета на всички  Hug..

# 831
  • Мнения: 37
Всеки да си гледа собствената порцийка.  Party
Повече няма да споделям нищо тук. Резултатите ми са завидни. Скоро се местя в друга тема. Успех на всички!

# 832
  • Мнения: 5 234
Не се сърди де. Тук сме да си помагаме и покрепяме.

# 833
  • Мнения: 37
Не се сърдя... но не обичам, когато разни лелички се опитват да ме демотивират, само защото на тях им е невъзможно да не се освинят. Кой както иска да ме разбира.

Днес започнах захранването.
За 20 дни на плодове свалих 11.2 килограма.
Сутринта изядох една праскова, преди мъничко изядох една краставица, която дъвчех много внимателно, но после усещах лека болка и тежест в стомаха. Мина бързичко, не е на умиране. Довечера ще хапна още праскова и ще сваря картоф за утре.

Успех.

# 834
  • Мнения: 5 234
Ще се радвам да ни информираш за захранването и ти желая успех с него. Нека да свалиш колкото искаш, пък то тялото ще си покаже дали е ок. Аз също съм се докарвала до поднормено тегло и се харесвах с него, но после въпреки нормалното здравословно хранене организмът ми си качва полека лека 2-3 кила за година или половин година. И така с 2 режима по 20 дни годишно се разбираме и хармонизираме. Simple Smile

# 835
  • Мнения: 37
С фиансето ще сме заедно цяла седмица и много ми се иска да сготвя рататуй през уикенда с мъничко зехтин, много мъничко, колкото да си хапна и аз. Дали ще е проблем? Няма да слагам мазнина в тавичката, само лекичко ще задуша зеленчуците предварително и т.н.

# 836
  • Мнения: 1 368
Аз направих 10 дни, но сме на РД на майка ми и малко трудно ще изкарам на плодове. След него продължавам за още 20 дни Simple Smile Този път го понесох по-лесно, но и резултатът не беше като предния път. Нищо де, все файдичка Simple Smile До 20-ти ще се вталя още, тогава пътуваме зад граница Simple Smile

# 837
  • Мнения: 245
аз днес съм на череши,дано издържа Simple Smile

# 838
  • Мнения: 276
Давайте момичета само така се  свалят килограми 😉😉😉😉

# 839
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
С вас съм, мисля да направя 2-3 седмици на череши и зелено смути! Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт