Странни файлове на компютъра на сина ми

  • 2 569
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Извинявам се ако съобщението ми прозвучи неловко, но като цяло не съм много на ти с компютрите и за пръв път се присъединявам към форум. Ако трябва да съм откровена не знам дали изобщо някога щях да дойда тук ако не беше един по мое мнение много сериозен проблем. Синът ми навърши 14 г. миналата година и от тогава прекарва много време пред компютъра си, както всички деца, хаха. По принцип той има парола на него, но преди около седмица трябваше да излезе бързо и не можа да изключи компютъра си. От чисто любопитство реших да го отворя и да погледна какво има вътре. Не съм чела съобщения или влизала във Фейсбук, но погледнах папките които са най-отпред на екрана, върху картинката, и видях нещо много, много притеснително. Въпросната папка беше кръстена Genocide Papyrus (записах си го буква по буква за да не го сбъркам, защото английския ми не е много добър), което много ме алармира. Google го превежда като "Геноцид папирус", което за мен е нещо като наръчник за геноцид. Вътре в папката имаше около 15-20 картинки на скелети със светещи очи, а на някои от тях дори имаше мъртви деца (наръгани на кости)!!! Никога не съм чувала сина ми да говори за геноцид или за нещо от този род, но знам че тийнейджърите крият много неща от родителите си, но просто не знам какво да мисля. За мен такива изображения са някакъв знак че нещо не е наред, но може би просто като майка твърде много се притеснявам... Страх ме е че ако се опитам да говоря с него той ще ми се ядоса че съм му пипала компютъра... Какво да правя??

# 1
  • Мнения: 2 450
Genocide papyros   е име на компютърна игра:

https://www.youtube.com/watch?v=OqgZNGq2nqs

# 2
  • Мнения: 3 031
Това е просто игра, надали планира геноцид.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт