Алтернативни средства за засилване на имунната система

  • 47 990
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 414
на повечето ароматни масла пише да не се използват от бременни. това важи ли и за чаеното дърво?

# 31
  • Мнения: 2 761
на повечето ароматни масла пише да не се използват от бременни. това важи ли и за чаеното дърво?

Мисля,4е не.Етери4ните не се препоръ4ват на бременни.4аеното май не е.Даже си мисля,4е в една книга за бременни го препоръ4ваха при гъби4ки.Не знам оба4е каде ми е книгата в момента.

# 32
Аз цяло лято давам Колактив 3.Сега включих и Зелена енергия.На нас ни ги купува педиатърката, която явно е и дистрибутор.Доволна съм, май.Все още не мога да предценя дали се дължи на тях, или че все още няма много грипове и вируси.Дано да има ефекта, който очаквам, защото прочетох и чух доста добри неща за тези продукти.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Искам да попитам за етеричните масла - а при лечение с хомеопатия? Не пречат ли? Нали по принцип силните миризми вредят..Ако има някой запознат, моля за повече инфо...щото се лекуваме с хомеопатия, пък ми се щеше да ги пробвам, напоследък доста често се говори за етерични масла и аромотерапия... Peace

# 34
  • Мнения: 4 414
Искам да попитам за етеричните масла - а при лечение с хомеопатия? Не пречат ли? Нали по принцип силните миризми вредят..Ако има някой запознат, моля за повече инфо...щото се лекуваме с хомеопатия, пък ми се щеше да ги пробвам, напоследък доста често се говори за етерични масла и аромотерапия... Peace
по принцип не се препоръчват, но най-добре питай хомеопата. нашата ни е казваля да ползвам лавандула в стаята, когато малката кашляше, а си бяхме на хомеопатия....

# 35
  • Мнения: 4 458
Аз цяло лято давам Колактив 3.Сега включих и Зелена енергия.На нас ни ги купува педиатърката, която явно е и дистрибутор.Доволна съм, май.Все още не мога да предценя дали се дължи на тях, или че все още няма много грипове и вируси.Дано да има ефекта, който очаквам, защото прочетох и чух доста добри неща за тези продукти.

Ще има ефект, сигурна съм! Добре е че сте започнали от рано
При мен ефекта беше почти неусетен като преход, но когато се обърнах назад и направих равносметка, определено имаше много голяма полза от продуктите. Браво на вашата лекарка, поздрави от мен, нищо че не я познавам   bouquet


Здравейте момичета,  Laughing
Много полезна тема.  Hug
Сега съм решила да пробваме продуктите на Аква сорс, но не мога да намеря дистрибутор, на който да поръчам, и с който да се консултирам.

Аз съм и дистрибутор, мога да ти помогна в избора на продукт/и. Пиши ми на лични за да не оспамваме темата

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 225
Здравейте момичета!
В "Часът на мама "преди 3 дни гостуваше лекар,който препоръча като най-добро средство за засилване на имунната система(както профилактично така и при заболяване) КЛЕЕВА ТИНКТУРА.Дават се толкова капки на ден колкото е възрастта на детето в години.Ефекта бил невероятен!
Ползвали ли сте такова нещо и знаете ли къде мога да купя такава тинктура?

# 37
  • Мнения: 1 114
И аз се интересувам от ароматерапия.
Намерих този линк с  различни масла на Българска роза-Карлово.
http://www.rozata.com/index.php?main_page=index&cPath=36_34
Пише,че не се комбинират с хомеопатия обаче.

Иначе давам плодове, фреш от портокали сутрин на гладно,витамин С /дъвчащи/, Саностол и Ескимо.

# 38
  • Свищов
  • Мнения: 14
Цитат
Здравейте момичета!
В "Часът на мама "преди 3 дни гостуваше лекар,който препоръча като най-добро средство за засилване на имунната система(както профилактично така и при заболяване) КЛЕЕВА ТИНКТУРА.Дават се толкова капки на ден колкото е възрастта на детето в години.Ефекта бил невероятен!
Ползвали ли сте такова нещо и знаете ли къде мога да купя такава тинктура?

От аптеката.Аз също започнах да давам клеева тинктура.

# 39
  • в баира
  • Мнения: 861

Да споделя, че съм си поръчвала от там евкалиптово масло с арома лампа. Доста често го ползвам при хрема.  Peace

# 40
  • Мнения: 103
Някой може ли да напише някакви отзиви за Цитросепт. Прехвалено ли е това средство или действително има ефект. Колебая се дали да си го купя. Ако е найстина добро мисля да го използваме всички в семейството. Аз съм давала на дъщеря ми Олисалвин акула или Олисалвин от треска - два пъти годишно. Също и Мултисаностол сироп. Много съм доволна.

# 41
  • Мнения: 4 414
има доста теми за Цитросепт-а. потърси с търсачката.

# 42
  • Мнения: 462
Позитивна нагласа и усмивки също  Grinning

Искам още веднъж да подкрепя jkaterina  с цитат от една статия. Ето:

На първо място – не забравяйте да се смеете. Смехът ще ви осигури не само добро настроение, а и по-добра имунна защита.Смехът и доброто настроение влияят пряко върху имунната система. Чрез тях човешкият организъм по-лесно се бори с различни вируси и бактерии, та дори с рака и сърдечните болести. Първоначалните изследвания били направени върху мъже, които всеки ден гледали забавни филми и предавания по един час. Скоро имало рязък спад в секрецията на хормони на стреса в тялото. Нещо повече – само очакването, че ще гледат комедийно шоу намалявало нивото на напрежение.

Цитатът е от http://www.-spam009-/?p=2615

# 43
  • Мнения: 263
Аз съм доволна от Цитросепт; Алое вера /желатинови капсули на АДИФАРМ ЕАД/ - с тях си лекуваме болните сливици със сина ми; Саменто от 500 мг. на капсули ме спаси от реактивния артрит преди много години, след като бях изпила лекарства за около 2000 лв.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт