Алтернативни средства за засилване на имунната система

  • 48 023
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 761
И се чудя, защо тъпите учени ще правят маса институти, за изследване на ползите от коластрата, ако тя е излишна и безполезна, ако майчината върши същата работа.  Rolling Eyes Явно не върши същата работа.

То ако твърдиш,че кравешката е по-добра дай да слагаме бебетата под кравата направо.  ooooh!
Не ми се спори за кравите,защото нямам много време,иначе щях да го направя с удоволствие. Peace

# 106
  • Мнения: 898
Ще следя темата.

# 107
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Много полезни съвети изчетох  Peace

# 108
  • Мнения: 224
Искам да попитам знаещите - може ли да се получи зависимост от продуктите на Аквасорс?
Благодаря за отговора.

# 109
  • Мнения: 76
Чудесна тема   bouquet

# 110
  • София
  • Мнения: 2 161
В момента давам на детето  пчелен прашец , профилактично

# 111
  • Мнения: 1 645
Искам да попитам тези от вас които използват продуктите на Форевър - и по специално за прополиса - не ли голямо количеството на прополис от 500мг..,вижда ми се множко..........за по - малките деца имам в предвид.
А и вчера когато се засилих да го купувам,ми казаха същото,а бях харесала още една хр.добавка,но и тя е в големи мг. що се отнася за синът ми.
Така че ,сега съм в чуденка newsm78

# 112
  • Мнения: 3 410
Колко е голямо детенцето?

# 113
  • Мнения: 1 645
Ами на 4 години

# 114
  • Мнения: 3 410
Ако може да смучи, и половин прополис му е достатъчен на ден. Но трябва да си сигурна че добре го изсмуква, а не го гълта по някое време. За него според мен е по подходящ пчелния прашец - по приятен е за мсучене, няма проблем и да го глътне..
А коя е другата добавка за която се двоумиш?

# 115
  • Мнения: 1 645
Другата добавка е чесънът + мащерка
Да си призная ,тя повече ми допада,главно заради това че чесънът има мощно антивирусно и антибактериално действие и ред други положителни свойства.
В крайна сметка,ако не става ще му взема витамин С + овесени трици,главно заради това че е натурален антихистамин.

# 116
  • Мнения: 3 410
Ами да, чесънът и абсорбент С са подходящи за деца на  такава възраст. От чесъна е достатъчна 1 капсула - той се излъчва през белия дроб и по този начин го дезифекцира , а и има имуностимулиращо действие.
О абсорбент С трудно ще го удържиш да си сдъвква само по една таблетка - много са вкусни. Моите една опаковка я изпасват за 1 месец Laughing

# 117
  • Мнения: 1 645
mama Tin,благодаря ти за отговорите  bouquet
Но, пак да кажа притеснява ме голямото количество на чесънът - 1000mg,не е ли пракалено висока доза за нас newsm78
А отгоре на това чесънът понижава кръвното..........
В понеделник когато ги получат все ще си избера някоя от добавките

# 118
  • Мнения: 3 410
В една капсула има масло от чесън, извлечено от 1000мг пресен чесън - това е масло само от 1г чесън, няма от какво да се притесняваш . Давала съм на малката като кашля и по 10 капсули чесън - не понижава кръвното ако не е високо. По скоро чесънът регулира кръвното. Много я харесвам тази добавка. А знаеш ли че можеш и сама да си ги поръчваш и да не зависиш от никой?

# 119
  • Мнения: 1 645
Ами сигурно newsm78
Но,аз вече си дадох поръчката за една от тези добавки, и трябва да си я купя в понеделник.
Тогава ще ги доставят в нашата аптека,а и познавам собственичката така че няма как...........

Общи условия

Активация на акаунт