Лакове за нокти-103

  • 85 730
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 057
JESSICA Custom Nail Colour 707 Shall We Dance с диамантените база и топ на марката



Скрит текст:




с топ и база съхнат малко по-бавно отколкото нанесени директно, но топът придава невероятен стъклен блясък; трайност на маникюра от предишните дни - повече от три дни не нося един и същ лак, доволна съм, покрива изискванията ми особено след събота и неделя у дома  Grinning

само последната снимка е без светкавица, но на тази светлина - толкова  Confused

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Имам всякъкви лакове в колекцията си,тези с подобни цветове ги подарявам на приятелки,някой стари ги изхвърлям.Какво да ги държа,нали тр. да се купуват нови.Бубанка,красив цвят обожавам такива цветове аз.Тъмните и много бляскъви лакове са ми любими.

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Провокирана от темата, разрових сета и видях, че един мой любим лак I Love Rimmel Lasting Finish №06I (последното е или 1, или I) Exotica се загуби. Дали все още се намират лакове от тази серия? Може ли да ми препоръчате нещо близко до него? Много време не съм ги виждала. За мен това е идеалната череша. Цветът на снимката не е съвсем реален.

Последна редакция: вт, 26 яну 2016, 16:49 от Райчун

# 33
  • Мнения: 3 698
Много красиви! За мен идеалният такъв е 090 от парфюмните на Ревлон
Скрит текст:

Скрит текст:

# 34
  • София...........
  • Мнения: 957
Понеже колекцията ми е доста голяма, а реално използвам един ограничен кръг от 100-ина лака няколко пъти решавам да правя чистка, но безуспешна   Thinking
Нямам повтарящ се лак, но имам някои доста близки като цветове и въпреки всичко не мога да се разделя с никой..., ами ако ми потрябва някога точно такъв  Embarassed
Единствено в последно време гледам да не си купувам повече от 2-3 лака на месец Wink

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Благодаря за новата тема. bouquet

Моята колекция също е прекалена за нормална употреба, но последната година почти не купувам лакове. Дали съм взела 10-15 и те са от ниския ценови клас. От профи марките нищо не ми харесва вече. Започнаха да пускат стандартни цветове, каквито има при Флормар и ГР. Така преоткрих голяма част от натрупаните и се радвам, че мога да ги ползвам. Общо взето няма нищо незаменимо и разглеждайки, осъзнавам че мога да разкарам поне 1/5, да видим какво ще направя по въпроса през тази година. Като не се трупат нови, положението е по-спокойно. Blush Whistling
Вдъхнових се от въпроса и снощи няколко часа съм снимала, но довечера ще пусна материала. От началото на месеца мислех да свърша тази работа, обаче като знам каква занимавка е, изобщо не ми се започваше. Mr. Green

Катриса ми се поолющи, а и ми омръзна, затова сложих тази вишнева красота - Catherine Arley 179. Heart Eyes От доста време не бях носила подобен цвят, голяма грешка. Heart Eyes



Скрит текст:

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте Simple Smile, благодаря за темата  bouquet.
А сега по въпроса аз в сравнение с някои от вас имам доста ограничена бройка лакове, но за сметка на това трябва да е станал твърд и сух, за да напусне колекцийката ми  Embarassed.
Също така искам да ви попитам къде мога да намеря бюджетен вариант на това
http://www.bundlemonster.com/silicone-nail-art-manicure-work-sta … mat.html?___SID=U
или с какво може да бъде заменено и да върши същата работа.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Подкрепям Ивченцето Peaceвисокия клас лакове наистина не пускат нищо невиждано,просто не си заслужават големите пари.Купувам лакове на Шанел само и то ако цвета много,много ми е харесал.

# 38
  • Мнения: 5 478
И на мен ми е много трудно да изхвърлям... Обикновено в краен случай, когато лакът вече наистина не става за употреба. Случвало ми се е обаче да подарявам, когато си купя два едни и същи цвята в рамките на 2 седмици без да искам  Laughing

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Най-накрая схоласах да оправя снимките, та да разберете че не сте сами в лудостта си. Дано не ме обявят за луда страничните читатели, които не са влизали във форум. Mr. Green

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/01/my-nail-polish-collection.html

# 40
  • Мнения: 235
Включвам се с въпросче за един лак на Essie - Parka Perfect. От стара колекция е, но много ми хареса и издирвам нещо подобно или направо самия Parka Perfect. Обиколих няколко места, но без успех. Някакви идеи?  Thinking



По въпроса от темата -  хвърлям когато вече не става за нищо, но често подарявам такива, които не използвам и вече не харесвам.  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 131
И днес със скъсените нокти  Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 002
Най-накрая схоласах да оправя снимките, та да разберете че не сте сами в лудостта си. Дано не ме обявят за луда страничните читатели, които не са влизали във форум. Mr. Green


http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/01/my-nail-polish-collection.html
Много готино, Ивче!

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 08:19 от pepe le pew

# 43
  • Манчестър
  • Мнения: 2 491
Благодаря за темата. Днес подарих поне 15 лака, нови неупотребявани ,...така и не й дойде реда на Ревлон.

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И днес със скъсените нокти  Heart Eyes



Любима марка    Heart Eyes
струва си цената Grinning

Общи условия

Активация на акаунт