Започна "Произведено в България"

  • 2 328
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 457
защо толкова хора се лъжат с тези българси боклуци-та какво им е българското като вси4ко-плат,коп4ета ,ципове картинки и т.н. са купени от турция и само са ушити тук.с тази разлика 4е турците имат ма6ини за милиони а тези 6арлатани тук ги 6ият по гараж4ета-ако пак слу4аино материята е българска се скапва много бързо за едно две пранета.М иналата година реших да си купя едни мрежести 4орапи от изберете българското и то4но за 300метра нямах пети-оказаха се китаиски-е хубаво де ама нали беше изберете българското.Купих на малката една тениска при първото пране цветовете пуснаха и стана направо страхотна , апри второто пране се и раздърпа Аз предпо4итам да си купя турско но да знам 4е парите ми не са отишли на вятъра . Peace

# 31
  • Мнения: 1 547

Ali97, и аз не знам защо се подраних. Всъщност хич не съм по меренето на кого му е по-най- дълъг. Хайде, със здраве!  Wink

# 32
  • Мнения: 1 547

Ali97, и аз не знам защо се подразних. Хич не си падам по меренето на кого му е по-дълъг, по марков и по-най. Това не са ми приоритети и не ме интересува. Намерила съм задоволително решение за себе си и семейството за облекло.

Хайде, със здраве!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт