Mango online магазин-8 тема

  • 125 067
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Враца
  • Мнения: 458

Номер надолу, даже може и два, зависи от размерите, поръчах си 38 номер, можех да ги обуя закопчани, дълбочина отпред 27 см, отзад 33 см /с висока талия са/ , талия 41 см, ханш 51 см, дължина 93 см, ширина крачол при чатала 27 см, ширина долу 15 см. Станаха на майка ми, тя носи L/XL. И са със копчета, няма цип.

# 661
  • Мнения: 475
Здравейте! Не съм поръчвала до сега мъжки дънки. Искам да поръчам на сина ми, но е много висок, а няма размери според дължината на крачола. Кой е поръчвал и какви са мненията, относно размерите дънки.
Мерси предварително.

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз взех 2 чифта на мъжа ми. Като номер отговарят и са доста дълги - той е висок 184 см и се налага да ги подвива. Мислех да ги нося да ги отрежат, но погънати стоят добре и се отказах.

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 821
Направих поръчка от Манго и реших да я пратя на адреса на майка ми, защото ще отсъствам от града. За мой срам и ужас случайно забелязах, че съм объркала номера на блока.  ooooh! Та да питам - куриера винаги ли се обажда преди да донесе пратката? С коя фирма доставяха Манго?

# 664
  • Мнения: 540
Направих поръчка от Манго и реших да я пратя на адреса на майка ми, защото ще отсъствам от града. За мой срам и ужас случайно забелязах, че съм объркала номера на блока.  ooooh! Та да питам - куриера винаги ли се обажда преди да донесе пратката? С коя фирма доставяха Манго?
Последната си пратка получих с еконт.

# 665
  • В кошера...
  • Мнения: 527
С Еконт получих днес моята поръчка.

# 666
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Какво получи? Сподели
...

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 821
С Еконт получих днес моята поръчка.

А преди това куриера звънна ли по телефона?

# 668
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
От Еконт получаваш sms и e-mail. Винаги можеш да им се обадиш за промяна на адреса когато получиш въпросните.

# 669
  • Мнения: 11
Здравейте, когато изпратят поръчката статуса й сменя ли се на shipped, не съм поръчвала отдавна и не си спомням Simple Smile

# 670
  • Мнения: 899
Здравейте, когато изпратят поръчката статуса й сменя ли се на shipped, не съм поръчвала отдавна и не си спомням Simple Smile
Да.

# 671
  • Мнения: 713

Номер надолу, даже може и два, зависи от размерите, поръчах си 38 номер, можех да ги обуя закопчани, дълбочина отпред 27 см, отзад 33 см /с висока талия са/ , талия 41 см, ханш 51 см, дължина 93 см, ширина крачол при чатала 27 см, ширина долу 15 см. Станаха на майка ми, тя носи L/XL. И са със копчета, няма цип.

Много благодаря!  bouquet
Ще ги помисля, че 38 не е останал, а за 36 се притеснявам да не са малки.

# 672
  • Мнения: 667
Момичета за първи път поръчвам от Манго поръчката ми е изпратена на 20,07, и като да линк за проследяване ми излиза еконт.Но все още не съм я получила.И номера ми го дава празен ,че няма такава пратка.Прочетох на първа страница че доставката е от 4-6 дни.Вие след колко време ги получавате.?
благодаря ви

# 673
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета за първи път поръчвам от Манго поръчката ми е изпратена на 20,07, и като да линк за проследяване ми излиза еконт.Но все още не съм я получила.И номера ми го дава празен ,че няма такава пратка.Прочетох на първа страница че доставката е от 4-6 дни.Вие след колко време ги получавате.?
благодаря ви

Моята беше изпратена на 15-ти юли, на 20-ти на обяд товарителницата от Еконт стана активна, на 21-ви уж трябваше да я доставят според sms-a и e-mail-a от Еконт, но поради тяхна грешка отиде в друг офис на Еконт ( друг квартал ) и ми се обадиха и я доставиха на 22-ри.

# 674
  • Мнения: 105
Новата ми придобивка  в червено Simple Smile
 http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/clothing/dresses/mini/tex … ;n=1&s=avance

Една идея по тъмна е в действителност иначе си отговаря на номера. Доволна съм  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт