Новото поколение арткниги

  • 21 897
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 792
Ще има коледна и още как  Party
Катя, тоооолкова много идеи  Crazy

Аз да взема да покажа моята първа завършена, макар и да не скорошна. Отне ми месец, докато я завърша  Crazy

# 76
  • HH
  • Мнения: 3 257
Кристалин, харесва ми  Heart Eyes

От много време искам да я оцветя точно тази, но съм виждала толкова оцветени, че каквото и да тръгна да правя ще е плагиатствано от някъде  Blush Примерно тази направо ме омагьоса
Скрит текст:

# 77
  • HH
  • Мнения: 3 257
Душата ми излезе с тази  Crazy Crazy И да ви се похваля, поръчах си тефтера, чакам го да дойде. Грабна ме със спиралата и факта, че в него има картинки от другите 2 книги  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 1 792
Сега видях, че нещо не ми се е получил предния пост  Tired Бях писала, че аз не съм съвсем арт-персона и трябва да си събирам идеи от тук от там. Макар че за тази с малките раковинки още не бях стигнала до този извод и това си е моя измишльотина. После видях в Пинтерест, че имало и много други такива  Laughing

А на тази как правиш черния фон? В смисъл - как го запълваш толкова точно по очертанията на фигурите? Аз завърших една от Градината и й се чудя да я мацна ли с някакъв фон и ако да - какъв?


Почнах едното езеро с акварелните моливи и искам да кажа, че съм безкрайно очарована. Имам само 12 при това някаква проста марка, но разликата с цветовете на обикновените моливи е впечатляваща. Става толкова по-ярко и наситено. Ще събирам пари за 48 или 72 цвята акварелни Crazy Защото чак сега разбрах какво е удоволствието да оцветяваш с молив.

# 79
  • HH
  • Мнения: 3 257
Кристалин, с тънкописец на Щабило правих фона (черният), синьото в средата е 3 молива FC colour grip, каквито използвах за пръв път и  на които възлагах по-големи надежди, предвид цената. Тези на Щабило са по 0,4мм. Идваха ми дебели да си кажа.Тънкописците на Щадлер са по-тънки -  0,3мм, но аз нямам от тях. На места правих само точки с трепереща ръка и изобщо не е точно по очертанията. Ако се загледаш от близо, ще видиш на колко места съм излизала от контурите.

Тази от градината и без фон ми харесва. Аз с мандалата тръгнах от вън на вътре да оцветявам, т.е. първо оцветих черното. На тази с рибките вчера и Джоана беше споделила една завършена, много зелена.

# 80
  • Мнения: 1 792
Аз нямам време  Crazy Почнала съм една от Гората и една от Океана, ще видим до къде ще стигна с това темпо  Crazy

# 81
  • HH
  • Мнения: 3 257
Аз си свалих страничката от джунглата, която Джоана сподели във връзка с новият конкурс, който организира.  Но никога няма да успея да я оцветя преди 23.08

# 82
  • Мнения: 1 792
Мен нещо не ме влече Джунглата. Много ще ми дойдат цветенцата и листенцата  Mr. Green

# 83
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Аз купих Тайната градина и започнахме да оцветяваме с дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт