Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 3

  • 81 126
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 301
Тоз Убав турски мъж  Wink, ако е посегнал на веждите си
( тук специалистките да кажат), защо пък не е опънал
и една кола маска на гърдичките си. newsm78

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Умиргам!  rotfImao Хубава неделна конушма!  lalalala
Като му гледам окосмението на Убавиня ми се струва, че космите на гърдичките не са в оригиналния си вид.  Wink Май, май са намалени лекинко колкото да не е без хич, и да има доза мъжественост според по-южните стандарти може би?!  Laughing

# 691
  • Мнения: 1 571
аз да се изкажа за веждите на Кемо - не ги е пипал - специално гледах и то внимателно Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 9 336
Оформяни са на Бу веждите 100%, сравнете стари и нови снимки и ще видите.

# 693
  • Мнения: 13 301
Оформяни са на Бу веждите 100%, сравнете стари и нови снимки и ще видите.

+1 Peace

Мисля си при толкова изобилие точно па там всичко да е под контрол.  Wink Laughing Има и хубава страна. Разкошна коса на Боце!  Flutter

# 694
  • Мнения: 1 571
аз не мисля 4е реитинга е паднал заради целувката - просот хората са о4аквали да е по гореща  Whistling пък знае ли се може да им е писнало дагледат Нихан горакта все на сухо - двама мъже и О. иок  Thinking

# 695
  • София
  • Мнения: 9 336
Момичета рейтинга не е паднал, не гледайте тотала важната група е ABC1 - тотала вече втори или трети сезон го играе втора цигулка. В седмичния рейтинг сме напред, причината да падне рейтинга в тотала с няколко стотни е наличието на мач за купата на Турция - GALATASARAY-AKHISAR.

# 696
  • Мнения: 13 301
Кавга йок!  Stop Тук има диаграмка на рейтинга.  bowuu Бърз анализ ми показва долу горе саншонжмон.  Peace Само болюмчето с тайната женитба на Ози и Зезе леко е скокнало, ако правилно съм разчела.  Thinking

# 697
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Не съм забелязала дали веждите на Бу са оформени. Съгласна съм с вас за кола маска... Ако се и обръсне ще е много добре.  Peace

# 698
  • Мнения: 4 795
Включване от кухнята!!! Mr. Green

Оставете му веждИте и гърдите на човека Mr. Green. На мода са лъмбър-, а не метро- Mr. Green. Плетенето е за зимата - тогава ще събираме вълна за прежда  Mr. Green

# 699
  • София
  • Мнения: 9 336
От гърдите му на Буфолин - мога си оплета елече, че и на мен, че и на поне още две желаещи от темата или да пратим на онуй смотаното Фье Grinning

# 700
  • Мнения: 13 301
Китиджим,

Намерих разсъблечен Боце.  Wink В спойлер да не се стряска народа.  Grinning

Скрит текст:

На мен ми харесваше тук:



където играеше юноша бледен.  Flutter

# 701
  • Мнения: 4 795
Китиджим,

Намерих разсъблечен Боце.  Wink В спойлер да не се стряска народа.  Grinning

Скрит текст:


Хм... малко бе - ще стигне само за едното елече на Бу tooth. Виж, ако добавим и още малко оттук-оттам.......... Wink Mr. Green

# 702
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
 Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 7 902
Аз дали мога да се класирам за една космата гривна  като ей тази.
Скрила съм я в линка, че да я опазя от зли съфорумски очи Simple Smile

# 704
  • Мнения: 4 795
Аз дали мога да се класирам за една космата гривна  като ей тази.
Скрила съм я в линка, че да я опазя от зли съфорумски очи Simple Smile


Пепелче, няма да стане tooth. Ще ти стигне само за
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт