Бихте ли заминали в чужбина ако трябваше да решавате сега?

  • 2 193
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 909
Два пъти съм си тръгвала от България, предполагам, че и трети бих.
Вече минахме периода, в който мечтаехме да се върнем, когато всичко тук ни беше дотегнало...

Да започнем да се чувстваме отново у дома тук помогна връщането ни в България преди 2 години, тогава бях и бременна.
Мръсотия, корупция, чалга, простотия - това са малка  част от нещата, които изведнъж започнаха да ми се набиват на очи - и след отпуската като се върнахме тук, отново се почувствахме хора, почувствахме сигурни, че детето ни ще расте в здраво общество, където има и морални ценности, а не всичко е пари, джипове и мутри (грубо описано).

Въпреки това обичаме да си ходим - само миналата година бяхме 3 пъти там, за да уреждаме паспорти, да могат и баби и дядовци да видят малката... тази година се очертава поне 2 пъти да отидем.
И се чувствам щастлива!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 049
Семейството ме е тука и на 30 години Stop е трудо да направиш неща който правиш на 20   NaughtyPeace
Сега не бих се върнала обратно стигат ми 2 седмици през лятото в България за да потвърдя мойто мнение  Peace

# 32
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
бих zаминала отново беz да се zамисля....

# 33
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
заминах с чисто съзнание, че няма място и бъдеще за мен във България. сега и съм омъжена тук и си имам семейство.
ако се върна назад пак бих направила същият избор.
успех ви желая Peace

# 34
  • Мнения: 3 478
При мен нещата с идването се развиха светкавично бързо и нямах време за такива въпроси. С години после се питах дали напртавих правилният избор. Сега вече знам - ДА и бих го направила отново, определено си заслужаваше. И аз искам да се върна в БГ един ден, но за сега клоня насам.

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Има само едно нещо, за което съжалявам и то е че не заминах по-рано!!!
А и аз това съм си го мислила  Thinking

# 36
  • Мнения: 3 932
Бих заминала незабавно!!! И сега, когато ми домъчнее за България, отварям някой вестник в нета и си викам "добре, че заминахме..."!!!

# 37
  • Мнения: 945
Тук е семейството ми, тук е работата ми. Работата ми доставя всеки ден огромно удоволствие, тук съм постигнала относно работа и кариера това, zа което в България само мога да сънувам. Относно семайството ми съм благодаена всеки божи ден, че го има и че срещнах точно тоzи човек тук в Германия.
Конкретно по въпроса ти, отговорът ми на е "да", а ДААААААААААААААААААААА, с добавка "Как ти хрумна иzобщо да се съмняваш  ooooh!?"

Дано и ти намериш щастието, което аz намерих.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт