Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 35

  • 109 869
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 20 204
Дано ти хареса  Hug
Ще чакаме отзиви  Heart Eyes

Непременно.  Hug Hug  Само кога ще е не знам - снощи не успях да намеря камъка, а течният не иска да пръска. Отвъртах, гледах, не успях да се справя и ще чакам ММ да удари едно рамо. Пък и като работя от вкъщи, не мисля, че ще са ми много реални наблюденията. Ще е хубаво да ги тествам и в по-екстремни условия.  Grinning

 karzz, няма за какво.  Hug

# 676
  • Мнения: 765
Някой ползвал ли продукти от серията Биле GD за проблемна кожа?

# 677
  • Мнения: 2 826
Благодаря на всички споделили мнение за кристала  bouquet Зарибих се и на първо време ще взема да пробвам този от ДМ. Стана ми интересна и темата за камъка и тези дни ще чета.

# 678
  • Добрич
  • Мнения: 795
И аз се заинтригувах, ще пробвам. Благодаря за споделеното от момичетата  bouquet

# 679
  • Мнения: 46 577
От ДМ-ския кристал никаква файда не видях, а не съм от миришещите...

# 680
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 807
От ДМ-ския кристал никаква файда не видях, а не съм от миришещите...
И аз така. Замина в кофата.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Karzz, моля те, сподели мнение, ако решиш да го пробваш. (Съдържа масло от жожоба и витамин E)
Да се поправя, всъщност не е so soft, a просто soft.
 Embarassed

В Бургас има магазин Берьозка на ул. Константин Фотинов 21А, ако не се лъжа. Близо е до един хотел Форс. Последно като бях в Бургас го мернах там.

Благодаря ти,ще го потърся.
Ще споделя с удоволствие щом го пробвам.
Аз лично търся този дезодорант,страхотен свеж аромат и много траен. Беше ми подарък от една рускиня.

Пробвала съм и други продукти от марката,и ми харесаха.

# 682
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Дайте идея за бронзър с леки бляскави частички.Имам си матов ,но ми е влязла муха за някакъв по-така за лятото.

# 683
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Дайте идея за бронзър с леки бляскави частички.Имам си матов ,но ми е влязла муха за някакъв по-така за лятото.
На Лореал. Аз съм много доволна. Кремът,не спрей.

# 684
  • Мнения: 679
Дайте идея за бронзър с леки бляскави частички.Имам си матов ,но ми е влязла муха за някакъв по-така за лятото.

Не знам какво е "бронзър", но това мирише невероятно хубаво, прави кожата мека и кадифена, и има блясък. Не е едър брокат, а нещо съвсем фино, което придава блясък и стои много красиво!

# 685
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Бронзър,бронзант кой както го разбира.Има някои с много нежен леко бляскъв ефект.Не съм ползвала до сега.Имам перли на Ейвън,но са по-скоро руж.Миналото лято пробвах да оставя само тъмните топчета ,но нещо не ме изкефи ефекта.

Aivelin ,кое на Лореал визираш?Линк или снимка. Praynig

# 686
  • Мнения: 679
Наистина не знаех какво е. Звучи ми малко като продукт за изкуствен тен. Сега разбрах, че това, което търсиш е продукт за лице. Никога не съм ползвала и съжалявам, че не мога да помогна!

# 687
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
http://www.syoss.bg/syoss/bg/bg/home/hair-care/product_overview1 … r-perfection.html

От  седмица използвам този комплект. Идеално се сработват за косата ми.

# 688
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 807
Дайте идея за бронзър с леки бляскави частички.Имам си матов ,но ми е влязла муха за някакъв по-така за лятото.
Flormar.

# 689
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Бронзър,бронзант кой както го разбира.Има някои с много нежен леко бляскъв ефект.Не съм ползвала до сега.Имам перли на Ейвън,но са по-скоро руж.Миналото лято пробвах да оставя само тъмните топчета ,но нещо не ме изкефи ефекта.

Aivelin ,кое на Лореал визираш?Линк или снимка. Praynig

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 19:30 от Aivelin

Общи условия

Активация на акаунт