Кървене след секс, 40 дни след нормално раждане?

  • 2 366
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте.  Надявам се темата да е за тук. Въпроса ми е следния. С мъжа ми бяхме интимни месец точно след раждането (лохиите ми бяха почти спрели, имах по една две капчици белезникава водичка). На другия ден течението се засили и доби розов цвят,  а на следващия ден си течеше алено червена кръв. Не мисля, че е кръвоизлив по скоро се чудя дали не ми е дошъл цикъла или е в следствие на половия акт?  Но цвета на кръвта е много ярък...много ще съм ви благодарна да споделите мнение или опит, ако някой е имал подобни проблеми.

П.П. Имам мнооого слаба и тъпа болка в областта на яйчниците.

# 1
  • Мнения: 19
Явно нещо бъркам щом вече 100 човека са прочели , а никой не е драснал 2 реда...

# 2
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Според мен , ти е дошъл цикъла! Hug

# 3
  • Мнения: 19
И аз така мисля, но ме притеснява това , че кръвта е алено червена не като при цикъл. newsm78

# 4
  • Мнения: X
И според мен ти е дошъл цикъла, особено щом имаш болка в областта на яйчниците. На мен ми дойде няколко дни след като спряха лохиите. Ако е обилно едва ли е следствие на половия акт. Аз при първият път след раждането също имах малко кръв, но само няколко капки розови, на другия ден нямаше нищо.

# 5
  • Мнения: 19
И според мен ти е дошъл цикъла, особено щом имаш болка в областта на яйчниците. На мен ми дойде няколко дни след като спряха лохиите. Ако е обилно едва ли е следствие на половия акт. Аз при първият път след раждането също имах малко кръв, но само няколко капки розови, на другия ден нямаше нищо. Ох Благодаря ви момичета притесних се. Няма да звъня за сега на доктора. Друг въпрос който имам е обилен ли ви беше първият МЦ ? Защото аз не мога да сваря да сменям превръзки.

# 6
  • Мнения: X
Да, доста обилен беше първите 2 - 3 дни  Close

# 7
  • Мнения: 19
А да и да добавя.  Бях на контролен преглед месец след раждането (още имах лохии). Доктора каза , че всичко е ОК  Blush

# 8
  • Мнения: 19
Да, доста обилен беше първите 2 - 3 дни  Close

Много ти благодаря  Peace Успокои ме. Е ми начи ще си трая  #2gunfire Хубаво беше 9 месеца без тези неприятни моменти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт