На море в Турция - тема 42

  • 124 858
  • 727
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
След големия спад, нашата почивка сега струва почти 50% повече  Shocked  Никога не съм наблюдавала такива амплитуди при тази верига и ТО.

# 241
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
След големия спад, нашата почивка сега струва почти 50% повече  Shocked  Никога не съм наблюдавала такива амплитуди при тази верига и ТО.

Кой капарирал изгодно, капарирал Simple Smile

# 242
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 843
Вдигнал се е % на записванията и са спрели промоцията  Peace

Тез тур наистина смениха цените преди месец - в смисъл включиха таксите в крайната цена, която се вижда.  Явно сте им звъннали точно преди това.

# 243
  • Мнения: 7 605
След големия спад, нашата почивка сега струва почти 50% повече  Shocked  Никога не съм наблюдавала такива амплитуди при тази верига и ТО.

Кой капарирал изгодно, капарирал Simple Smile


Не се оплаквам, ние улучихме момента  Grinning

# 244
  • Мнения: 1 595
След големия спад, нашата почивка сега струва почти 50% повече  Shocked  Никога не съм наблюдавала такива амплитуди при тази верига и ТО.

И при нас така Thinking Капарирахме в началото на януари,след 10-тина дни падна със 150 лв и в момента е с 200.лв нагоре от първоначалната цена

# 245
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте!
В търсене съм на "моят хотел" за лято 2016.Насочила съм се към Кушадасъ и хотел PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA - 5 * или PALM WINGS BEACH RESORT KUSADASI - 5 *
Това един хотел ли ? Цените са приблизително еднакви и кой ще ме посъветвате да избера?

# 246
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 843
Здравейте!
В търсене съм на "моят хотел" за лято 2016.Насочила съм се към Кушадасъ и хотел PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA - 5 * или PALM WINGS BEACH RESORT KUSADASI - 5 *
Това един хотел ли ? Цените са приблизително еднакви и кой ще ме посъветвате да избера?

PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA - 5 * e стария Surmeli Efes 5*.
PALM WINGS BEACH RESORT KUSADASI - 5 * си е отделен хотел в Кушадасъ.
От веригата, този в Дидим май се ползва с най-добри отзиви към момента. Palm Wings Didim Beach Resort & Spa 5*
Първият влиза тази година във веригата, след основен ремонт. Вторият си е традиционно добър избор. При близка цена сравнявайте, коя от даденостите на хотела ще натежи за вас.

# 247
  • софия
  • Мнения: 112
Molja za mnenija za club Salima v Kemer? Na pyrvata stranica na temata njama nichto pisano?

# 248
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Molja za mnenija za club Salima v Kemer? Na pyrvata stranica na temata njama nichto pisano?

Явно никой не е почивал там, затова няма и отзиви.
Погледнах какво пише в Холидейчек за него - не е особено розово положението - 67% го препоръчват и има рейтинг 4,4 от 6.
https://www.holidaycheck.de/hi/hotel-salima/9ddc3e14-fe60-3799-8 … ldibi+%28Hotel%29

# 249
  • Мнения: 3 067

Ако  силите на НАТО вкл. Турция наистина вземат решение започнат реални военни действия за нахлуване в Сирия със сухопътна войска, всички ТА ще си останат само с цените и  летищните такси.
[/quote]

Точно за това, поредна вечер си говорихме с мъжа ми - и на двамата ни се иска отново едно прекрасно и безгрижно юнско море в Турция.... Но... с всичката тази неясност относно евентуално бъдещо развитие на ситуацията в този район... Като цяло, предполагаме, че до реални военни действия няма да се стигне, но, Ердоган не ми звучи много миролюбиво, но те си имат своите интереси, дали ще се съобразяват с чужди решения... За сега май ще изчакаме още месец, а след това ще го мислим....

Интересно ми е как вървят ранните записвания в Германия и Англия.... Но, това, от друга страна си е индивидуално решение, така че не знам дали би било някакъв особен показател newsm78

# 250
  • Мнения: 262
Molja za mnenija za club Salima v Kemer? Na pyrvata stranica na temata njama nichto pisano?
Бил съм в хотела.Много добро вилно селище. Зависи към какво се стремите ,приоритетите Ви. Пълна реновация 2014г. претърпя хотела ,страхотно зелена територия ,достатъчно места около басейните,хубава храна и любезен персонал който се стреми да задоволява желанията ви.Изнесена дискотека на плажната ивица ,да не пречи вечер на почиващите. Минус-плажа/едър чакъл в морето -само акваобувки или влизане откъм кея/ и морето,бързо става дълбоко.  Като цяло за цената си е ок !

# 251
  • софия
  • Мнения: 112
Благодаря за информацията!
                                                                                                                 

# 252
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
А в делфинариума в Кемер ходили ли сте?   Grinning Какво си заслужава да се види в този район. 

# 253
  • Мнения: 63
В 2012 съм ходилa, но в срaвнение с Troya в Rixos-a в Белек е мизерия. Зa мен беше рaзочaровaние. Сегa кaк е не знaм.

# 254
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

Ако  силите на НАТО вкл. Турция наистина вземат решение започнат реални военни действия за нахлуване в Сирия със сухопътна войска, всички ТА ще си останат само с цените и  летищните такси.

Точно за това, поредна вечер си говорихме с мъжа ми - и на двамата ни се иска отново едно прекрасно и безгрижно юнско море в Турция.... Но... с всичката тази неясност относно евентуално бъдещо развитие на ситуацията в този район... Като цяло, предполагаме, че до реални военни действия няма да се стигне, но, Ердоган не ми звучи много миролюбиво, но те си имат своите интереси, дали ще се съобразяват с чужди решения... За сега май ще изчакаме още месец, а след това ще го мислим....

Интересно ми е как вървят ранните записвания в Германия и Англия.... Но, това, от друга страна си е индивидуално решение, така че не знам дали би било някакъв особен показател newsm78
[/quote]

След като са вдигнали цените в Германия (виж поста на Татяна по-горе), то значи, че записванията вървят.
Никой не може да каже какво ще се случва след месеци - нито в Турция, нито където и да е било на друго място по света.

Общи условия

Активация на акаунт