На море в Турция - тема 42

  • 124 752
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Sun Ray, ако Ви устройва пътуване с автобус, за тези пари има доста предложения:
напр. /на първо четене/: http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D … 2&oid=1860600

разгледай сайта на Турс Клуб, със сигурност ще намериш нещо по твоя вкус.

За тези пари не съм особено сигурна, че е възможен и самолет.

# 721
  • Мнения: 408
Търся нещо около 1000-1200 лв. за двама възрастни, да е на море, да има пясък и да е всичко включено
Има оферта за Concordia Celes Hotel 5* за периода след 26.08.2016 г., която влиза в тези граници.
След срива в записванията, тепърва ще излизат още изгодни предложения. Не бързай.

# 722
  • Мнения: 32
Преди месеци направих резервация за AURUM CLUB MARMARA. в Дидим.   Държах да е този курорт, преди две години бях там и ми хареса. Сигурно прибързах , защото почти не съм търсила отзиви за хотела. Моля споделете, ако някой има впечатления.

# 723
  • Мнения: 387
Sun Ray, ако Ви устройва пътуване с автобус, за тези пари има доста предложения:
напр. /на първо четене/: http://www.tours-club.com/pochivka-v-turcia/%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D … 2&oid=1860600

разгледай сайта на Турс Клуб, със сигурност ще намериш нещо по твоя вкус.

За тези пари не съм особено сигурна, че е възможен и самолет.

този хотел е хубав, но е далече от плажа доста на 600м
цената също става различна за края на август

Търся нещо около 1000-1200 лв. за двама възрастни, да е на море, да има пясък и да е всичко включено
Има оферта за Concordia Celes Hotel 5* за периода след 26.08.2016 г., която влиза в тези граници.
След срива в записванията, тепърва ще излизат още изгодни предложения. Не бързай.

Не бързам, ще разчитам на промоции и за последен момент-ние сме лесни с багаж , без деца, няма проблем. За Конкордия нещо не мога да намеря офертата иначе дата и цена идеално ме устройват. Все на някакви руски сайтове попадам от Гугъл, а от сайта на фирмата не го виждам((
Надявам се да паднат цените, няма да бързам пък... Трябва и да се ориентирам ,че съм като пате оплетено, всичко ми се слива . Аз само Айвалък, Кушадасъ, Мармарис и Анталия съм горе-долу ориентирана за нещо малко. Другите са ми екзотика и затова натам ме тегли. Много ви благодаря, момичета. Някой , ако срещне промоция за края на август да слага линка))

# 724
  • Мнения: 408
За Конкордия нещо не мога да намеря офертата иначе дата и цена идеално ме устройват.
Пипинс е подсказала къде да търсиш. Ultra all inclusive на брега на морето.

blue ice,
Навярно си погледнала tripadvisor.

# 725
  • Мнения: 32


blue ice,
Навярно си погледнала tripadvisor.
[/quote]

Благодаря ти, прочетох някои отзиви, надявам се и ние да се върнем доволни.
Направо нямам търпение . Ние може би ще сме от първите , защото заминаваме около Великден.

# 726
  • Мнения: 13
За сега оставаме в групата на почиващите тази година в Турция, но ще следим внимателно обстановката. Имаме право на отказ до 40 дни преди заминаване, само дължим 25 лева за резервацията. Останалата сума ни връщат. Такъв отговор получих от ТА.(ако някой се интересува)
Лункреция това със някаква застраховка ли става newsm78,ние в понеделник трябва да внесем първата вноска,а честно казано малко ме притеснява това предложение за затваряне на граници.

# 727

Общи условия

Активация на акаунт