На море в Турция - тема 42

  • 124 856
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 211
Здравейте,

със семейството ми бяхме резервирали почивка в Дидим- Majesty Club Tarhan Beach за края на август, но от Турс Клуб ни се обадиха с новината, че поради смяна на собствениците на хотела не могат да гарантират качеството на услугите. По този повод ни предложиха да променим резервацията и да изберем почивка в:
1)DIDIM BEACH & ELEGANCE- Дидим
2)ARIA CLAROS BEACH RESOR- Кушадасъ
3)TUSAN BEACH RESORT- Кушадасъ

Моля, помогнете в избора кой от трите хотела за изберем! На първо четене като че ли се спрях на Aria Claros Beach Resort заради аквапарка, предвид, че сме с 2 деца, но няма да откажа мнения и препоръки!

# 511
  • Мнения: 4 500
Вариант 1 - НЕ  Naughty

# 512
  • софия
  • Мнения: 112
Здравейте,

със семейството ми бяхме резервирали почивка в Дидим- Majesty Club Tarhan Beach за края на август, но от Турс Клуб ни се обадиха с новината, че поради смяна на собствениците на хотела не могат да гарантират качеството на услугите. По този повод ни предложиха да променим резервацията и да изберем почивка в:
1)DIDIM BEACH & ELEGANCE- Дидим
2)ARIA CLAROS BEACH RESOR- Кушадасъ
3)TUSAN BEACH RESORT- Кушадасъ

Моля, помогнете в избора кой от трите хотела за изберем! На първо четене като че ли се спрях на Aria Claros Beach Resort заради аквапарка, предвид, че сме с 2 деца, но няма да откажа мнения и препоръки!
Здравей! От трите хотела най- добър е Ария. Бяхме миналата година, мн ни хареса, избрете си стая във виличките, аквапарка е супер за деца, анимацията също! Препоръчвам с две ръце. Намира се в Йоздере, на около 45 км от Кушадасъ! Плажът е пясък, много подходящо място за деца, има и много коментари на първата страница на темата, както и клипчета в youtube:)))

# 513
  • Мнения: 569
Здравейте, някой има ли информация колко е разстоянието от София до Дидим през Истанбул?
ето от тези сайтове си направи маршрут
www.maps.here.com
www.viamichelin.com
www.google.bg/maps

# 514
  • София
  • Мнения: 9 365
Здравейте Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Търсим си подходящ хотел за лятната почивка в Дидим или Кушадасъ. Миналата година се опарихме с почивка в Хотел Буюк Берк в Айвалък, за това сега бихме искали съвет. Искаме хотела да е 4* минимум, да е на плажа, да разполага с шезлонги и чадъри на плажа (да не се търкаляме моржове Grinning), паркинг, а най-вече добра и разнообразна кухня. Защото именно от кухнята най-много си изпатихме, цяла седмица ядохме ужасни буламачи... Периода ни е след 20 юли може и до средата на септември Simple Smile Simple Smile Simple Smile   

# 515
  • Мнения: 4 018
Пътувала съм така, но го съчетах с няколко дни в Истанбул.  След Истанбул препоръчвам да  хванете ферибота Eskihisar-Topcular, като пари е еднакво, но се пести време от обиколката на залива. Начесто са фериботите,  модерни кораби, с хубаво кафене, пътуването е приятно.

# 516
  • Мнения: 2
 StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд

# 517
  • Мнения: 29
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
[/само Емералд го предлагат но за много от датите няма свободни места]

# 518
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 843
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд

Те имат изключителни права за този хотел и нашия пазар.

# 519
  • Мнения: 2 702
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
Има Чичко Гугъл и той ще ви даде най-точна информация ..както и първа страница на темата

# 520
  • Мнения: 186
Пътувала съм така, но го съчетах с няколко дни в Истанбул.  След Истанбул препоръчвам да  хванете ферибота Eskihisar-Topcular, като пари е еднакво, но се пести време от обиколката на залива. Начесто са фериботите,  модерни кораби, с хубаво кафене, пътуването е приятно.
Ние също имаме намерение да нощуваме поне в Истанбул и след това да продължим към Дидим.
Дано само да се успокоят дотогава нещата, че в Истанбул малко ме притеснява. Иначе по крайбрежието много по-кратък ли е маршрута, ако знаете разбира се!

# 521
  • Русе
  • Мнения: 7 092
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
Има Чичко Гугъл и той ще ви даде най-точна информация ..както и първа страница на темата
Хотела още не е открит. Каква информация на първа страница? newsm78

# 522
  • Мнения: 408
Хотела още не е открит. Каква информация на първа страница? newsm78
По дедуктивния метод това означава, че, ако на първа страница няма информация за даден хотел, то той още не е открит.

# 523
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
Има Чичко Гугъл и той ще ви даде най-точна информация ..както и първа страница на темата

Айде стига с тъпи коментари от подобен сорт - чичко Гугъл и прочие.
За какво е тази тема?!

# 524
  • Мнения: 164
StopЗдравейте.От доста време ви следя но за пръв път пиша.Тази година за пръв път смятаме да почиваме в турция насочили сме се към новият хотел Аквасис в Дидим. Искам да помоля резервиралите там за малко информация.Кои агенции го предлагат.Аз намирам оферти само от Емералд
Има Чичко Гугъл и той ще ви даде най-точна информация ..както и първа страница на темата

Айде стига с тъпи коментари от подобен сорт - чичко Гугъл и прочие.
За какво е тази тема?!
newsm10

Чичко Гугъл понякога е голям лъжец...както за местоположението на въпросният хотел.
 viki_1974 - ясен и точен отговор!
megimama, добре дошла в темата  bouquetНе се стряскай от първоначалният прием има и добронамерени хора, от които ще получиш инфо и помощ.
 Аквасис се превърна в хит за лято 2016 и за доста дати няма свободни места. Отправи запитване до Емералд дали могат да ти направят резервация за желаната от теб дата.
Не се притеснявай и питай за всичко, което те интересува, относно морска почивка в Турция.

Общи условия

Активация на акаунт