След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 181

  • 42 947
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 742
Ени,  Hug благодаря. Права си - като прибавим и един игрален филм, може и два за уплътняване на лятото направо 2017 чука на вратата  Peace

Клюкини от последния час  Peace Laughing

Тази вечер Мурат бей е бил на галата на филма на Мерием "Майчина рана"  Laughing

Първо пусна туит Peace с текст:

Самый лучший турецкий фильм, который я видел за последние годы " Рана моей матери"...Самый лучший исполнитель Озан Гювен... Самый лучший режиссёр Озан Ачыктан.... Все за-ме-ча-тель-ны.

перевод: Дина Пистер для https://vk.com/murayildirim







А сега излезе и една некачествена снимка  Laughing




Това сигурно защото са в лоши отношения  hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

И да не забравя пак  doh   newsm10 smile3501 Крайно време е наистина да има една тема, която да започва с името на Мурат  Peace

Таня, Хриси,  Hug

 
Гледам, че почти сме изписали тази тема и е време за нова. Доколкото разбрах, всички се съгласиха да променим заглавието на "Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "Любов и наказание" - стари и нови проекти." Сигурна съм, че Кеии ни следи отблизо и молбата ми към нея е новата тема да е с това заглавие, надявам се, че няма да има проблеми!

  В началото на темата всички пишещи тук изказахме мнение, че желаем да се промени името на темата.
"Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "Любов и наказание" - стари и нови проекти."



Лека..... People Angel People Angel People Angel

# 736
  • Мнения: 879

И да не забравя пак  doh   newsm10 smile3501 Крайно време е наистина да има една тема, която да започва с името на Мурат  Peace

Таня, Хриси,  Hug

 
Гледам, че почти сме изписали тази тема и е време за нова. Доколкото разбрах, всички се съгласиха да променим заглавието на "Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "Любов и наказание" - стари и нови проекти." Сигурна съм, че Кеии ни следи отблизо и молбата ми към нея е новата тема да е с това заглавие, надявам се, че няма да има проблеми!

  В началото на темата всички пишещи тук изказахме мнение, че желаем да се промени името на темата.
"Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "Любов и наказание" - стари и нови проекти."

Лека..... People Angel People Angel People Angel

АбсАлютно съм съгласна с написанота за ново име на темата!
Дано Кеии ни изчете изцяло - надявам се! Peace

# 737
  • Мнения: 879
Направо ми дайте награда за най-тъпо изречение! Joy Joy Joy
Изчака ми се чакалото да дойде умна персона /чак буквите загубих, и ми е трудно да се сетя за името /,та да има малко сол и пипер в темата! Twisted Evil
Този път обаче няма да абдикирам,а ще ви сервирам тъпи,по-тъпи и най-тъпите възможни изречения,че нали затова съм учила 15 години! Да не ми мухлясва дипломата бадява,че и разни други работи! Joy Joy Joy
Айде наШТе на черешите! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сега сериозно!
Аз мисля - заради звездите е,да знаете,че са много приказливи тези дни - та по моя / техен сценарии,МеритУ ще се гътне Crossing Arms Картал ще разбере,че Османчик му е синче и като поразчисти фемилито на Азис /барабар с него/ и другия идиот - бащата на Селин, ще си вземе детето и ще си живее с него щастливо!

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Добро утро!

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт