купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 599
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 500
Незнам защо се оправдаваш ,но не съм визирала точно тебе.
Изобщо не се оправдавам! Няма за какво! Грешна представа придоби!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не купувам скъпи дрехи на децата си.Много бързо ги израстват.Гледам да са качествени .На пазара има много хубави дрешки от български фирми или внос от Тайван например,които са  с невисоки цени.Същото е и с обувките.Много често използвам намаленията.

# 92
  • Мнения: 6 039
Аз пък не мога да разбера защо хората с повече възможности в този форум го демонстрират и се опитват да изпъкнат пред останалите,пък чак и на БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ го обръщат

предполагам, че визираш мен. Изобщо нямам за цел а се изявявам, да изпъквам или да избивам комплекси точно в този форум или в който и да било. Хората, които ме познават едва ли смятат, че демонстрирам възможности, пък и едва ли са някакви чак за демонстриране. А за БЛАГОТВОРИТЕЛНОССТА-  eve-nadine ме познава и ме напада лично, затова така й отговорих, хич нямам намерение да я спонсорирам, тя е доста напред с материала......

# 93
  • Мнения: 13 512
Аз пък не мога да разбера защо хората с повече възможности в този форум го демонстрират и се опитват да изпъкнат пред останалите,пък чак и на БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ го обръщат

предполагам, че визираш мен. Изобщо нямам за цел а се изявявам, да изпъквам или да избивам комплекси точно в този форум или в който и да било. Хората, които ме познават едва ли смятат, че демонстрирам възможности, пък и едва ли са някакви чак за демонстриране. А за БЛАГОТВОРИТЕЛНОССТА-  eve-nadine ме познава и ме напада лично, затова така й отговорих, хич нямам намерение да я спонсорирам, тя е доста напред с материала......

Маленна- с удоволствие бих приела каквото и да е от теб, независимо дали благотворително или злотворително. Повече-на лични.ПС. Благодарности  на мъжа ти за раираната риза,която подари на сина ми. Малко му е голяма, ама.... до есента ще му стане.

# 94
  • Мнения: 146
Не много скъпи но пък ако си заслужават цената  - може. Гледам да са качествени и удобни  за детето

# 95
  • Мнения: 49
Има доста хубави неща ,които са на сносни цени.То децата растат като гъбки, не виждам смисъл да се купи една дрешка за 60 лв. , вместо 3 комплектчета за по 20.

# 96
  • Мнения: 111
Много рядко. Толкова бързо умаляват че не си заслужава...

# 97
  • Мнения: 903
Според мен е напълно излишно. Децата растят с часове. Въпреки че ако нещо ми хареса мнооого не бих се замислила. Но това няма да е всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт