Китен 2016/2017

  • 144 472
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=815351.0;;19 -2015 Първа част/2015г.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=862724.0 Втора част /2015г.

Мисля,че е крайно време за тазгодишната тема.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 юли 2017, 08:38 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 180
Направих резервация за Принцес резиденс и тази година. Били сме там през 2011 и 2014 година. Много обичаме северния плаж на Китен.

# 2
  • Мнения: 1 498
Отзиви за хотел Чиплаков?

# 3
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
Да се запиша и аз.
Ще следя отзиви за хотел Ариана.

# 4
  • Мнения: 6 159
tonynettebouquet за темата !

Тази година  по възможност  пак ще сме на  квартирата /на ул."Странджа" /  , която е близко до двата входа към  южния плаж и на свободно  изхранване . Миналата година  беше супер - без ангажименти  с недобросъвестни  хотелиери , ходиш си на плаж  и се прибираш , когато поискаш .

# 5
  • Мнения: 740
Здравейте отново фенове на Китен!  bouquet Мнения за хотел Валена?!

# 6
  • Мнения: 311
Записсссссссссс  bouquet
За 3то лято Китен ме зове  Mr. Green Нямам търпение  Grinning

# 7
  • Мнения: 814
Момичета,имате ли мнение за хотел Кремиковци.

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 123
Здравейте отново фенове на Китен!  bouquet Мнения за хотел Валена?!
Аз.  Grinning С много добро мнение съм. Peace Прочети старите теми от миналата година.
Друга съфорумка пък хич не беше доволна...

# 9
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
От снимки на хотел Бодуров се вижда на плажа в морето, че има някакви надуваеми пързалки , батути ...Съществуват ли все още?

# 10
# 11
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
Какво точно представлява?Пързалка, батут...Като се пуснеш от пързалката в морето колко е дълбоко?За малко дете става ли?

# 12
  • Мнения: 1 498
Не съм ги ползвала, не мога да дам подробности  Peace

# 13
  • Мнения: 117
Какво точно представлява?Пързалка, батут...Като се пуснеш от пързалката в морето колко е дълбоко?За малко дете става ли?
Имаше малка и голяма пързалка, банан люлка, батути и "мост" над водата. Нашите бяха на по 5 и 7г. на малкият му беше трудно да качва голямата пързалка, но тя тук не се вижда. Според мен е за деца над 7-8г., ако няма никой върху батутите може и по-малко дете да си скача под зоркият поглед на родителите!

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
Тези морски удоволствия каква цена имаха?

Общи условия

Активация на акаунт