Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 328

  • 34 912
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


http://www.mbc.net/ar/programs/extra-turki/articles/%D8%A8%D8%B3 … ntributor=wakamel

От вчера: Liana Dahdouh по "Екстра Турки" - MBC:
Защото Енгин Акюрек... Невероятно събитие в Чили
За фондациите на феновете в Чили от негово име, за популярността на Енгин в Турция, в арабския свят и Източна Азия, за двата сериала КВФ и КПА и че партньорки са му Берен и Туба.
..............
Демек, да не останат по-назад от латиноамериканките....



Тая Лиана -онази Лиана ли е, дето взима интервюта от известни личности.  Май с Енгин не е  имала ?

Същата. Все още не е взела от Енгин интервю, но не пропуска да пита и да пише за него.

# 691
  • Мнения: 20 905

Цитат
От вчера: Liana Dahdouh по "Екстра Турки" - MBC:
Защото Енгин Акюрек... Невероятно събитие в Чили
За фондациите на феновете в Чили от негово име, за популярността на Енгин в Турция, в арабския свят и Източна Азия, за двата сериала КВФ и КПА и че партньорки са му Берен и Туба.
Ами може ли без партньорки. Thinking
Цитат
Все още не е взела от Енгин интервю, но не пропуска да пита и да пише за него.
Странно.При такъв интерес от нейна страна, как не е успяла.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205

Цитат
От вчера: Liana Dahdouh по "Екстра Турки" - MBC:
Защото Енгин Акюрек... Невероятно събитие в Чили
За фондациите на феновете в Чили от негово име, за популярността на Енгин в Турция, в арабския свят и Източна Азия, за двата сериала КВФ и КПА и че партньорки са му Берен и Туба.
Ами може ли без партньорки. Thinking
Цитат
Все още не е взела от Енгин интервю, но не пропуска да пита и да пише за него.
Странно.При такъв интерес от нейна страна, как не е успяла.

Ами то зависи и от Енгин. Може да му дойде времето, ами не ми се вярва. По скоро си мисля, че той отказва такова. Вероятно формата не му допада. Аз мисля така де. А той как - не знам.

# 693
  • Мнения: 23 338


От ТТ един колаж...

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205

https://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/photos/a.23678310 … ype=3&theater

Ето линка с колажа и въпросите. Марта, този колаж е на универсалките, от вчера. Сложиха го с въпроса в какъв сериал искаме да гледаме Енгин (криминален, исторически, пиратски, драма и т.н.)  и какъв образ да е героят му, докато чакаме неговия избор. То в тази криза на интересни истории, какво ли ни чака.

# 695
  • Мнения: 20 905
             


Цитат
Може да му дойде времето, ами не ми се вярва.
Много време мина вече.Ако не се лъжа от 2012 г. се кани.

# 696
  • Мнения: 23 338


Скрит текст:

https://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/photos/a.23678310 … ype=3&theater

Ето линка с колажа и въпросите. Марта, този колаж е на универсалките, от вчера. Сложиха го с въпроса в какъв сериал искаме да гледаме Енгин (криминален, исторически, пиратски, драма и т.н.)  и какъв образ да е героят му, докато чакаме неговия избор. То в тази криза на интересни истории, какво ли ни чака.

Честно казано не зная в какъв точно сериал бих искала да гледам Енгин. При тази задълбочаваща се криза  за  интересни сценарии и като чета разочаровани мнения за този или онзи сериал - леко се притеснявам какъв точно образ би приел да изиграе.
 Абсолютно съм наясно обаче, че ще е нещо интересно за Енгин като творец. Няма да се съобразява какво аджеба искам аз...
Успях с известно сричане да прочета няколко фенски желания - граф Монте Кристо... Ами няма как точно да се случи това. Още повече, че подобна адаптация имаше вече.

Досега беше все  в ролята на добрите. Май му е ред да изиграе някой  готин "хулиган" или нещо от сорта "Хюсейн Демир" - пу-пу на клавиатура...

А-бе, я да не го мислим - ами да опитаме  ние самите нещо ново...  Joy Joy Joy

Ставам от компа и почвам, че трябва да те стигам... ако реша да се явя на кОнкурс за таланти.


# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


Хади - Енгин като тийнейджър

# 698
  • Мнения: 20 905


Хади - Енгин като тийнейджър
smile3525

Божее, какво момченце. Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 23 338


Хади - Енгин като тийнейджър
newsm51
Да направят скок във времето - например  17-18.02.2016 година. newsm03


# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205


harmonia_dd, нова - доволна ли си?

# 701
  • Мнения: 20 905
Цитат
harmonia_dd, нова - доволна ли си?
Неее.Искам актуална с времето. Wink
Но пак е нещо.
Цитат
Да направят скок във времето - например  17-18.02.2016 година
Кои да направят скока? newsm78 Grinning

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205



Ставам от компа и почвам, че трябва да те стигам... ако реша да се явя на кОнкурс за таланти. [/b][/color]



Искаше скок във времето - веднага....
Аз съм с оранжевите панталони. За добрите времена....
Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 23 338


Момичета  Two Hearts  от мен лека и да сънувате нещо красиво !

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 205






В туитър сравняват ли сравняват...

Общи условия

Активация на акаунт