Ишлеметата?

  • 1 534
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
А някой знае ли в Бургас дали (къде) има  Hug
и аз това се питам  newsm12 ако някое майче знае нещо по въпроса моля да даде едно инфо smile3525

# 16
  • Мнения: 3 042
  Embarassed Момичета извинете за въпроса: Какво значи ишлемета!? Embarassed

Това значи маркови дрешки, шити в България, който по незнайни пътища се озовават и в българските магазини и се продават на прилични цени. Не става въпрос за ментета, а за истински маркови дрешки, шити тук.


 smile3525 Много благодаря за отговора!

# 17
  • Мнения: 1 599
Галия, къде е точно това магазинче  newsm78 за базара до Била ли, защото там има много магазинчета или бъркам...

# 18
  • Мнения: 81
  Марис, сега са останали най-много 2 магазина за детски дрешки в Сити център, няма как да не го намериш.

# 19
  • Мнения: 1 313
тук само за детски дрехи ли става въпрос?!

# 20
  • Мнения: 1 645
Включвам се и аз , но за Пловдив.
Онзи ден купих на малкият страхотни тениски на GAP,на 6.80 от един магазин до халите на Кичука - казва се Рошко.Купих и слипчета на Дисни за 1.80лв.
Има и на една друга фирма, майче беше Old Navy,също много хубави, но нещо щампите не ме грабнаха.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние имаме дрешки на Old navy/копувани не от БГ/ и са страхотни..обувките  също!

# 22
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
А някой знае ли в Бургас дали (къде) има  Hug

На едно от магазинчетата на Младост от лявата страна, но отгоре, където е пътя.
Аз купих миналото лято от разпродажба тениски по 2 лв на babyGAP от "Зорница", където са магазините и бившия супер. До него има арменски магазин до блок 9 .

# 23
  • Мнения: 1 599
  Марис, сега са останали най-много 2 магазина за детски дрешки в Сити център, няма как да не го намериш.
Абе има повечко ама ще го търся. Аз питах поне ориентировъчно...нищо де...днес ще ходя, защото и без това ще търся подарък, та дано да го намеря.

# 24
  • Мнения: 147
  В едно магазинче до 5те кьошета продават само ишлемета. Аз разбрах за него точно тук от форума и вече съм редовен клиент. Купувала съм предимно Гап, но има и други марки - Carter's, Esprit..
  Преди няколко дни ходих и ми казаха, че в края на седмицата очакват Гап къс ръкав и Zara летни.
  И аз съм голяма фенка на ишлеметата. Имам страхотни попадения.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire 

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
  В едно магазинче до 5те кьошета продават само ишлемета. Аз разбрах за него точно тук от форума и вече съм редовен клиент. Купувала съм предимно Гап, но има и други марки - Carter's, Esprit..
  Преди няколко дни ходих и ми казаха, че в края на седмицата очакват Гап къс ръкав и Zara летни.
  И аз съм голяма фенка на ишлеметата. Имам страхотни попадения.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire 
от коя страна е това магазинче,как да го познаем?

# 26
  • Мнения: 147
 
[/quote]
от коя страна е това магазинче,как да го познаем?
[/quote]

 EmbarassedУф, забравих за адреса. В  уличката срещу пазара на бул.Прага, малко по- навътре.
 Забравих да напиша още нещо интересно - в магазина има и разпродажба на обувки Колев и Колев.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря,ще се разходим натам:)

# 28
  • Мнения: 660
За мамите от Пловдив- ЕТ " Вирджиния " - шият за Esprit и други марки , има детско и тук там по нещо за мами и татковци . В момента са в София на изложението , а другият месец ще бъдат на Панаира в Пловдив. Тел .032/684174  Дано да съм ви била полезна / трябва да дойда до този Пловдив - много хубави работи има там   bouquet/.

# 29
  • Мнения: 1 645
За мамите от Пловдив- ЕТ " Вирджиния " - шият за Esprit и други марки , има детско и тук там по нещо за мами и татковци . В момента са в София на изложението , а другият месец ще бъдат на Панаира в Пловдив. Тел .032/684174  Дано да съм ви била полезна / трябва да дойда до този Пловдив - много хубави работи има там   bouquet/.

Подсети ме за един магазин във Тракия, до блок 250 на Esprit и други марки.Има и за децата и за нас Wink

Общи условия

Активация на акаунт