Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 364
  • 516
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 533
химе за подгряване на така любимия празник на всички жени Mr. Green Mr. Green са я завели да посреща папата,романтика...с девата от гуаделупе

https://www.instagram.com/p/BBvAWN4CQYL/?taken-by=ximenanr

а какво правим пред папата Mr. Green Mr. Green не е прилично

няма нищо по секси от мъж ,който е влюбен в жена си и не се притеснява да го показва...щом вече и за жена му се има..съвсем отиде ...в гьола

човек ще си каже че вързана са я държали 3 години и сега като се е отприщила иска да си навакса на макс от към снимков материал hahaha hahaha на нея папараци и не трябват,тя сама си ги пуска hahaha
https://www.instagram.com/p/BBtnBq9iQRX/?taken-by=ximenanr

ана бренда разбира hahahaдобре съм я харесал значи..а така европеец ще си вземе мацето,стига с тея кубинци мексиканци...който разбира тука се спира hahaha hahaha
щеше да е много пародийно ако ванката както са го хванали по гол г... hahaha говори и той за колегиалност hahaha hahaha има акъл човека

иначе във визията си няма грешка hahaha
https://www.instagram.com/p/BBvKu2lCQSQ/?taken-by=ximenanr



# 16
  • Мнения: 5 069
Здравейте!

по-добре късно от колкото никога

и пред папата ли са се натискали hahaha ето това вече е демонстрация на чувства..а за деня на влюбените ккво ли ще е hahaha hahaha

относно това с иван и ана не че искам да ви занимавам,но ми направи впечатление когато излязоха онези разголени кадри...горе долу същото стана като с химе веднага заляха акаунтите на ана с обиди заради дъщеричките на иван и съпругата му,явно на всички мексикански тролове и хейтъри ,жертви са им жените със слабост към женени мъже или така наречените разбивачки на семейства защо ли hahaha hahaha та по същество..много обиди,обаче щом и ванката проговори двадни по-късно всичко отведнъж утихна...явно при тях мъжката фигура е като някаква икона..много мачистко не ми харесва Mr. Green Mr. Green същото като хиените могат да се озъбят на лъвицата,но като дойде и лъва hahaha изчезват и все пак си мисля че в днешните времена това е неприемливо,всички трябва са равни

по тази логика..затова и химена не я оставиха намира 2 години,там лъв няма...само едно кубинско сладичко пухкаво и плахо котенце hahaha hahaha..но тя като и е толкова акъла и да търпи...си пък го и заслужи Crossing Arms Crossing Arms но да не се връщам...просто ми направи впечатление и споделих..да се побутнем малко hahaha

# 17
  • Мнения: 8 533
като прочета за малко коте и само за божинов се сещам  rotfImbo неизбежно е

мачистко колко да е мачистко...човека като има деца и жена...докато не каже обратното..третата жена е к*рвентия намкънала се във връзка до доказване на противното hahaha в повечето случеи невъзможно..тука е същото,само че може би не се развива в такъв  голям и плашещ обсег hahaha hahaha защото всеки гледа себе си и близките си..там се гледат другите повече,щото самите тези така наречени тролове  не са за гледане hahaha hahaha но иначе навсякъде това си е така,но браво на ванката защото мацката е много гот заслужава си развода,пък и като мернах нейде снимки на жена му до тези на ана... hahaha леле боже..като майка и дъщеря hahaha умен е ванката hahaha hahaha както казва уилям в онази реклама за парфюма..мъжът трябва да умее да избира hahaha hahaha и ванката най-добре го прилага hahaha

# 18
  • Мнения: 5 069
и ванката най-добре го прилага hahaha
аа и как щях да забравя hahaha hahaha та коя зодийка беше hahaha hahaha помним ли hahaha hahaha hahaha аз съм астроложка от класа hahaha не пнапразно иван е към моите 10-тима hahaha hahaha

не въобще не употребих малкото коте с този смисъл..то вече се изтърка или поне аз се надявам hahaha че не е хубаво да застиваме на такива простотии

ее бенито сантос наистина има попадения,колокото и да е неприятен,талант е...химе ако така си избираше и мъже както дизайнери..грешка нямаше да има ...

# 19
  • Мнения: 8 533
и ванката най-добре го прилага hahaha
аа и как щях да забравя hahaha hahaha та коя зодийка беше hahaha hahaha помним ли
е как да не помним.. hahaha hahaha същата като този сексапил hahaha hahahaама съм гад hahaha


как ще се е изтъркало..благодарение на професор божинов вече делим котета на малки и големи..късокосмести,дългокосмести и петербургски свинкс hahaha hahaha добре спрях се Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 069
Цитат
ама съм гад hahaha
и то голяма...не може човек да се развесели малко Crossing Arms Crossing Arms Mr. Green Mr. Green може би щях да кажа,че следващата ми най любима зодия за мъж е лъв...но така няма да го кажа пък Crossing Arms Crossing Arms

оо че ще си поговоря аз с Ани,ще ти стане само на петербургски сфинксове hahaha hahaha но след празника...да не ти го развалям,не съм лош човек hahaha hahaha

сега се замислих,че параците дори изгубиха интерес към химена..защото тя сама всичко си слага...значи това епадението на една известна личност,когато трябва сама да си публикува личната драма hahaha hahaha това показва липса на интерес,но всяко нещо което постоянно ти го навират в очите и не е естетически изпипано така става hahaha hahaha

който не гледа сега по бг тв..само изпуска hahaha hahaha да знаете
Скрит текст:
Лека!
че утре тоест днес ще бъде интересен ден hahaha

# 21
  • Мнения: 8 533
сериали не гледам..само по действителни случеи работя hahaha hahaha е и тук има действителност,но сериала се обезмисля hahaha

химе радва уж фенките си защото те адски много харесват зетя..по-достоен мъж няма на света..затова...а медиите с нея няма как да се занимават ,тя беше интересна докато снима теленовели и покрай уилям...така вече...сори майка Grinning Grinning

Еми остана само и да ме изтропваш,недей..ти си добра душа като мен Grinning Grinning можем и да се разберем с добро hahaha

много интересен ден идва да Mr. Green Mr. Green...женска мисъл номер едно... как да източим портфейлите на мъжете си до дупка само за един ден hahaha hahaha
шегувам се...но такива жени има,че някъде си е вярно hahaha hahaha
хайде кой Трифон Зарезан,кой Свети Валентин..важното е ,да се празнува hahaha бъдете или пияни или влюбени или и двете най-добре ,но никога без нито едното hahaha hahaha

Лека!

# 22
  • Мнения: 8 533
хайде малко любовно настроение да внесем и тук със закъснение hahaha

тука сме като море от любов hahaha всичко е любов,идилията е пълна Grinning

химе е толкова съобразителна,винаги ни показва това което тръпнем да видим,нали hahaha hahaha
май повече си правим снимки, че се целуваме,отколкото се целуваме hahaha необяснимо, е какво има толкова да доказва,че вече колко снимки пусна как се целува ,край няма hahaha а може би иска да затвърди славата си на любвеобилна дама hahaha




и за кака нека е забравяме


как пък всички изведнъж решиха да се показват,от голямото нямане,на голямото имане hahaha

# 23
  • Мнения: 5 069
съвсем се разпуснахме,хайде малко движение

 целуването с кученцето си е далеч по симпатична снимка...то се е размазало от кеф миличкото hahaha,че това другото е като аналог от приказката за жабока и принцесата,но лошото е че толкова целуване и още не се е превърнал в принц Mr. Green Mr. Green ...а има и още по лошо....толкова целуване с този грозник  и нито едно бентли Mr. Green Mr. Green как може толкова зле да е положението Mr. Green




елизабет и нейните мъдрости

"когато ти се иска той да е баща на децата ти...оо чакай ,той е" Joy Joy



и в този ред на мисли,ако химена иска дъщеря и да е конкурентно способна на мис вселена,въобще не трябва да се размножава със сегашната си голяма любов,ще е жалко за гена Mr. Green Mr. Green Господ затова като дава красота,трябва и по-малко разум да добавя hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 8 533
тотално се погребахме,но като не ви се пише,поне да побутнем темата,да не се затриваме напълно

Дулсинея с нейния Херовим


а тук купона е на 6


и уилям наистина умее да избира,намерил си е жена да му отива - във всяко отношение му пасва hahaha не знам аз какъв разбирач е това..да се имаш за голям баровец и сваляч и  с такива евтини травестити минаващи за жени да се мъкнеш...съмнителна работа..то една николета  ще изглежда даже класа пред тези Mr. Green химе поне с мъж от добро семейство движи,ако не друго hahaha

# 25
  • Мнения: 5 069
съвсем изчезнахме

поне да се предвижим,ако все пак за понатам ви осъни желание за писане Mr. Green

малко от последните седмици...химе и рожден ден е имала доколкото разбрах,трудно се намира снимков материал без черничкият,даже почти няма ако трябва да съм точна Grinning Grinning но пък от друга страна си бяхме починали от него hahaha така че да няма сърдити,справедливо е Grinning Grinning

така по хронология























болни...обаче много обича да използва абревиатурата на SOS hahaha hahaha и като емотикони


да снимаш жената на печката..не е добра проява Mr. Green Mr. Green може би ако той беше на печката щеше да е забавно,но този мачистки свят,нее

визията и е трепач




"обичам те черничкият ми!" затова започнах с черничкия hahaha hahaha а си мислех че само на мен ми се струва от боята hahaha

# 26
  • Мнения: 2 690
Здравейте симпатяги, Peace
наистина забравихме да пишем, но аз имам оправдание...пак боледувам и този път трябваше сериозно да се лекувам Mr. Green...но слава Богу сега съм доста по добре...но стига с негативните новини Naughty
първо искам да ви честита БАБА МАРТА!!! и да ви пожелая много здраве и щастливи дни занапред...
Честит празник на всички БЪЛГАРИ, 3 март !!! Peace
и така по темата...нашето момиче се закотви при богаташкото семейство и интересните преживявания около нейната личност се изгубиха Mr. Green...единствено че все още е запазила красивата си визия и е приятно да я наблюдаваш hahaha
а така нареченото "семейство" Леви, не са ли сътворили някоя изненадваща новина или и там цирка приключи newsm78

# 27
  • Мнения: 8 533
малко да се вкараме в час,да не ви липсва естетиката мексиканска hahaha hahaha не дай си боже hahaha
Жули оправяй се възможно най-бързо Wink аз през целия февруари много неприятности имах в работата,не съм ви забравил



с толкова фотошоп си обработват снимките че не се разбира кое е мъжа кое жената тук hahaha hahaha






за уилям нищо не знам,само кака hahaha



# 28
  • Мнения: 5 069
оо малко сме мръднали,не че е голям напредък hahaha но все пак мислех че моя пост ще си намеря  последно и това е нещо,аз бях в чужбина последните седмици,вие и на луната да сте слизайте вече,че ми липсвате  Grinning


Жули надявам си при тебе всичко се нарежда  и си се оправила;-)

Първо честит 8 март!ще прозвучи клиширано но много сме силни сме hahaha hahaha

имаме топ новина...уилям за първи път почете женския празник hahaha hahaha така трябва никой не обича мъже темерути hahaha hahaha баров,по-добре късно от колкото никога hahaha

william levy ‏@willylevy29 18h18 hours ago

Gracias mujer..No se q seria de mí sin tu presencia, tu cariño, tu amor infinito. Gracias x tu esfuerzo para hacerme la vida más agradable.

и като говорим за темерути hahaha hahaha на химе принца точно за празника я оставил и си отишъл на мачлета и пирчета по кръчми в мадрид...снимки няма да показвам но видях малко Mr. Green Mr. Green

пък химе по гейски е изкарала празника....ех това момиче,с нея всеки мъж може да диша твърде спокойно това не е добре..прекалено е предана и с тези гейове...трябва лекинко да го подлудява... hahaha да се чуди къде с кого...а така тя като се покаже с гей тайфата и онзи спокойничко пия яде и какво ли още Mr. Green защото жена като е с гейове е ясно че няма заплаха от истински мъже hahaha hahaha но мъж само в мъжка компания и далече..но всеки си знае hahaha


http://iconosquare.com/viewer.php#/detail/1201211556865050091_24880576

и още нещо видях че се обсъжда едиповия комплекс при химе..така като погледна..не е невярно..но баща и не е с крив нос и харизма има...тук липсват но пак може да се постресне човек hahaha hahaha






# 29
  • Мнения: 8 533
ало гробищата живи ли сме hahaha hahaha вече и минамален интерес ли не се проява

ама ако беше някой турски сериал или някоялатино сапунка щяхте да сте първи кипри нали hahaha hahaha ако сте ме зарязали заради някой мустакат турчин ще се разсърдя наистина Mr. Green Mr. Green

вижте не бива така химе ще ни се обиди тя се грижи и селфита да има и всичко hahaha ето нейния човек си го е посрещнала..още от летището снимки,значи не може да си го дочака,дай боже всеки му такава любов и страсти



но това не е всичко ами пак сме на лов ю моор hahaha все си мислех че няма да го ползва пак,но явно и е все едно към кого какво... hahaha hahaha




уилям май се е преквалифицирал в детски треньор по бейзбол,не съм запознат,но този спорт на мен ми е много умрял,но поне знам че е единствения спорт в който спортиста може да си позволи да прилича на тюфлек,повечето от най-добрите и известни бейзболисти са си доста закръглени,значи страшен спорт hahaha


Общи условия

Активация на акаунт