Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема45

  • 46 370
  • 516
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 069
разбира се,че нищо сигурно няма в този живот hahaha особено пък като става въпрос за такива казуси hahaha

но така като гледам,може и да не е толкова невярно hahaha


това е туитъра на момичето
https://twitter.com/LuzMariel_

ии ооо да определено е проста Grinning Grinning


"ето че получи първата от обидите,приготви се че ще последват още доста,не следвай играта на тази откачената и фенките и"

и тази отговаря
здравей,откъде си сигурна че обидата е за мен хехехе поздрави"

тук специално за уилям ще използвам този похват  bishop ....
какви жени само ще има да го делят....добре ,че химе се отърва Whistling Whistling

нямам предвид тяло,но в лице има нещо в нея от химе,разбира се тази е много по-грубовата и крещяща като излъчване,но има нещо,личи си Thinking Thinking
Тонка,на фешън уиик ли,как се уреди маймуно мръсна hahaha но аз няма да имам почти никакво време да ви обърна внимание Confused само без стряскане,че съм много плашлива Stop

# 196
  • Мнения: 8 533
ами ти кви мислиш че ходят на мис дупе hahaha hahaha само интелигенцията Joy учителки и счетоводителки hahaha или професорки в бан
Цитат
ии ооо да определено е проста Grinning Grinning

явно че не ще е невярно,ее разочарован съм,очаквах следващата находка на уилям да си е истинско откритие,надценил съм го явно,нищо положително напоследък...отвсякъде затъваме,а като цяло съм си оптимист,така че винаги може и по-зле hahaha

ма стига вече с тая луси,предостатъчно време и отделих,моето време е ценно,само за изящни дами,другия сорт нито любопитството ми буди нито сетивата,само ме травмира,а аз съм достатъчно травмиран :2angry2 и по всичко личи,че до април ще се травмирам още,не ми трябва повече засега Stop а и тук ми напомня много на една наша чалга певица,но няма да споменавам hahaha

и как въобще виждаш прилика с химе,пресвета дево от гуаеделупе hahaha Еми ти дане си подпийваш като влизаш тук,защото аз трезвен влизам hahaha
eто напиши ми една прилика,само едничка

а и спокойно,няма да те стряскам,цивилизована изненада имах предвид Laughing и ние ще сме в пълен комплект с малките ,така че няма да имаме време,но поне ще те видим и това е нещо с тези разстояния wavey

зетя голямо изпращане,голямо шляене из този ню йорк,щом не е задължение някакво,неприемливо е да оставя сама за толкова дълго прекрасната си годеница hahaha кой знае какви хищници я обикалят hahaha
https://www.instagram.com/p/BKRjm9DDn16/?taken-by=jcvalladares
https://www.instagram.com/p/BKPR_sFBlf2/?taken-by=jcvalladares
https://www.instagram.com/p/BKMIxmihseC/?taken-by=jcvalladares

аа сети се hahaha hahaha

поне се сеща да напише ,че му липсва hahaha hahaha как бихме разбрали иначе hahaha
https://www.instagram.com/p/BKT7VYYh8z2/?taken-by=jcvalladares
от ляво съвършенството..отдясно..бля блябляяя Mr. Green Mr. Green

# 197
  • Мнения: 5 069
какво какво,от два мои поста,се чувстваш травмиран правилно ли разбирам Mr. Green Mr. Green душичко добричка ненагледна сладка Mr. Green Mr. Green а ти моите сетива ги приспиваш вече цяла година hahaha аз как мълчаливо си търпя зетя,че от немай къде и аз започнах да го качвам,а ти си ревнал за няколко снимки на кръст hahaha аз след толкова време не травмирана, ами не знам как трябва да се чувствам hahaha hahaha

само да вметна,че тази луз,за мен си е поредния опит на уилям да се прави на превъзмогнал,но като гледам във компанията на момичето как гледа като мишка  в трици,типичен поглед за един влюбен мъж hahaha ...ако беше някоя по така...но това е пародия hahaha  такива евтини копия да пробутва hahaha

но аз съм милостива ,ще се съобразя и без това по всичко личи,че химе ти е достатъчно голям трън да не казвам къде hahaha hahaha

вече имаме датата,първи април значи,ако оставим настрана ,че у нас и не само у нас ,това е деня на шегата hahaha hahaha и кака има рожден ден тогава hahaha hahaha ако това не е карма не знам кое hahaha уилям поне така няма да и забравя датата на рожденния и ден,вслучей че го прави hahaha hahaha
там пак ще има големи изпълнения hahaha
все едно са направили злокобен план,годежа непосредствено преди неговия рожден ден и сватбата точно на нейния hahaha hahaha става все по-забавно hahaha по-добре нямаше как да го нагласят rotfImao много брутално no mercy hahaha



ако не се лъжа химе се усети ,че я мятат по върбите след като елизабет беше качила едно видео от рожденния си ден,как уилям и праща целувчици и за happy birthday baby hahaha hahaha и две години по-късно какво ще става hahaha hahaha не напразно казват,че отмъщението е ястие,което се сервира студено hahaha hahaha голям майтап hahaha


и както ми е смешно,после виждам това и се натъжавам Confused знам,че без него не става,но не могат ли поне за сватбата да го сменят,той ще прецака цялата естетика в събитието Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms но кой,тя всички мъже прогони,останаха само гейовете и зетя hahaha hahaha


днес елизабет се проявавала в телевизията hahaha и в списанията също hahaha


елизабет гутиерез говори за новото си амплоя на бизнес дама и за бъдещето си с уилям леви hahaha hahaha
https://twitter.com/_Minchy_/status/776091188034142208
от 0,33
аз имам също своите мечти,за щастие имам мъж,кйто ме подкрепя във всичко

„всеки път когато ме видят с пръстен ме питат това годежен ли е,но това е нещо старо не е ново,разбира се ,че сватбата е нещо важно така мислех преди три години,когато уилям ми предложи за първи път hahaha hahaha но сега ако се случи ,ще е защото дъщеря ми много иска да имаме сватба Mr. Green Mr. Green но тя иска много неща,например и тя и уилям са ми намеквали за ново бебе,но аз съм драснала чертата вече,не повече” hahaha hahaha

значи от това разбирам,че на елизабет са и предлагали и то не веднъж hahaha hahaha а уилям искал трето hahaha може и да иска,но дали от нея hahaha hahaha добре тя може и да има някакъв психически проблем,но как да не се посмееш hahaha hahaha

# 198
  • Мнения: 8 533
Еми ти пък как си травмирана,аз знам колко харесваш хуанито hahaha hahaha

ето нещо спешъли  hahaha
не ги правя аз,една полякиня, но е добра hahaha hahaha

майтапя се,всъщност нито теб искам да травмирам,нито никой друг,искам да травмирам себе си и да не ми харесва вече мис вселена 2010,да това искам smile3516

моето безопасно място willevy



как ще се продава нейната козметика не знам,фотошопа е по-добър hahaha hahaha


аз само не разбирам hahaha как така един и същ мъж и е предлагал няколко пъти в рамките на три години,той какво предлага,после се отмята hahaha и пак предлага и пак се отмята hahaha hahaha
честно не си го представям,какви трябва да са думите,с които да кажеш на жена,че се отмяташ от предложението си hahaha в случей,че кака казва истината,което е малко вероятно hahaha hahaha
хич не и щрака пипито,че и себе си и него яко дискредитира hahaha hahaha наистина не е за смях Mr. Green Mr. Green но пък е убийствен майтап hahaha

първи април,такъв забавен ден Mr. Green Mr. Green ще ми го направи траурен Mr. Green Mr. Green никой не може да ме убеди,че това е случайно,не може шест месеца дотогава да има и да изберат точно първи,при все че да се ожениш на деня на майтапа не е най-сериозното, april fools day се отбелязва у цял свет hahaha но може да им е на късмет....

# 199
  • Мнения: 5 069
как звучи само Joy  https://twitter.com/despiertamerica/status/776118530592899072
след 13 години годеж,елизабет разкрива дали желае сватба с @willylevy29
Despierta América ‏@despiertamerica 4h4 hours ago

Después de 13 años comprometida, @Elygutierrez19 revela si quiere boda con @willylevy29 http://uni.vi/MveO304d7cz


пак изпълненията от преди година две,явно че уилям ще е заминал на някъде hahaha дали доминиканската република дали някъде другаде

добре го подреди,подаряващия годежни пръстени без продължение hahaha hahaha

мисля,че не си единствения който го иска hahaha hahaha уилито също се опитва като че ли
не знам кое му е толкова трудното,аз уили не помня и даже кога го отписах hahaha но изцепките му са така забавни,как да пропуснеш,семейство адамс нищо не са hahaha hahaha action in full hahaha късмет в начинанието hahaha то се е разбрало че и аз ще го обирам Mr. Green Mr. Green
Цитат
искам да травмирам себе си и да не ми харесва вече мис вселена 2010,да това искам

е и аз не вярвам в съвпадения,особено че точно със сценка от рожденния и ден химе се усети Mr. Green Mr. Green уилям и елизабет трябва да върнат жеста и евентуалното трето да бъде или хименита или хуанчо hahaha hahaha направо кумове да си стават,първо уилям и кака да кумуват,после и леви да се реши вече да предложи без фалшиви сигнали и мексиканските приятели да кумуват hahaha hahaha

# 200
  • Мнения: 5 069
луси пуска съобщения,ами да кака определено успя да изложи уилям hahaha не че и той сам не може hahaha

 Luz Mariel Quezada Retweeted
Nilsa Campos ‏@nilsa_campos 21h21 hours ago

https://twitter.com/LuzMariel_

@LuzMariel_ Deus sabe de todas as coisas. Perseverança, paciência e fé  são os caminhos da Vitória. Tudo que está  encoberto virá à  luz.

според гугъл преводач и португалски проговорих  hahaha
"Бог знае как. Постоянството, търпението и вярата са начините за победа. Всичко, което е скрито ще излезе наяве."

охх не мога и за това момиче ми дожалява... Mr. Green Mr. Green явно че доста се надява,дай боже,но като гледаш един и същ филм няколко пъти,не си мислиш ,че краят ще е по-различен уви...

бижуто май било подарък от уилям,но как разбират тези хора,че са така сигурни 33uu,тези са по-добри от ФБР hahaha
https://www.instagram.com/p/BJ_Kn5ghP55/?taken-by=luzmarielq

зетя си чества датата на която се е запознал с химе hahaha благодарение на него и тя сега ще е научила датата hahaha 15-ти септември hahaha страхотна дата,ако питаш всеки ученик hahaha
https://www.instagram.com/p/BKZnG5IBAhm/?taken-by=jcvalladares

и кака нали спомена че преди три години уилям и предложил за първи път,сетих се,че точно по време на бурята ще да е било rotfImao кой би се осъмнил hahaha

# 201
  • Мнения: 8 533
Цитат
"Бог знае как. Постоянството, търпението и вярата са начините за победа. Всичко, което е скрито ще излезе наяве."
и химе ги мъдреше тези,но уилям е терминатор Joy Joy  Joyна мен не може да ми е жал,както не ми беше и за химе последната година,защото и кучетата разбраха леви схемата,трябва да си безнадежден случей да се вържеш на едни и същи приказки,външноста не е всичко,особено когато е придружена с такова мъжество hahaha за секса ясно,но да се задълбава...си е глупост
тази госпожица като гледам чинно си общува с хейтърите на елизабет и феновете на химе,значи е повече от наясно какво и как я чака Grinning
 дори този последния туит който си е сложила е от фенка на химе и уилям hahaha
ма нека си опита късмета няма лошо,но да не се прави на жертва после..

всъщност мацката не е толкова зле,като го няма всичкия този грим на травестит наистина е младичка,но ми е доста обикновена,няма чар който да гази от веднъж,трябва да погледаш повече може би Joy Joy  Joy
Еми такива снимки ако слагаш съм окей,но какви бяха онези ужасии които беше извадила :hahaha само за да ме плашиш Mr. Green Mr. Green Mr. Green

кой бил сред най силните 25 латино жени hahaha чудя се елизабет защо е сред силните hahaha защото все още стиска уилям ли  Joy Joy Joy не е малко постижение 14 години,защото физически той е силен мъж

много хубава снимка hahaha само химе липсва и картинката щеше да е пълна hahaha майтее е доста по-хубава

така май е по-добре


и като казах майте,тази луз донякъде може да прилича на нея,но определно не на химе hahaha

не му е лесно на уилямката,гледай сега,окован за една,ходи при втора,страда за трета,спомня си за четвърта ,но което сам си го направиш,така е Mr. Green

а хуанчо сега се весели пък в маями ,голям живот Mr. Green Mr. Green лятото повечето сме в отпускарско и лежерно и не ми се набиваше на очи много,но сегааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и химе самичка в мексико Naughty Naughty  Naughty


запознали сме се на 15-ти септември,на първи април ще се женим,липсва ми само да разбира дали първата целувка е била на 29 август hahaha

и най-хубавото най-накрая


# 202
  • Мнения: 5 069
Цитат
трябва да си безнадежден случей да се вържеш на едни и същи приказки
да ти кажа,не се знае hahaha ако уилям си разкаже "неговата си версия"  за черната душа hahaha hahaha с влажен поглед и всяка средностатистически не дотам умна е готова,какво остава за мис дупе hahaha hahaha каквото и да е подучула,не е била страничен наблюдатeл като нас например hahaha може да го замаже като 2 + 2=4
терминатор менте...

но все такива ще да са му вече,класна красавица през крив макарон Naughty

и нали това са най-силните жени латиноамериканнки,елизабет е довела своята "сила" буквално hahaha hahaha
горкото дете,как объркано гледа,вместо да си играе и да си гледа уроците...тази е луда за връзване

а кайли се е загледала точно в  майте,дъщеря на баща си hahaha hahaha или елизабет и е говорила за тази лоша какичка,която е искала да и вземе тати Mr. Green Mr. Green


а майте като че ли сега по добре изглежда Wink


синът им ми се вижда доста пораснало момче вече 13 години не са малко,основния коз сега ще да е малката hahaha нали уж тя искала и сватба hahaha hahaha

мацката на уилям miami hot hahaha
 Тони радвам се че вече не ти пречи поне да не ми мрънкаш

ами на мен все още никак не ми харесва с грим без грим,макар и да има нещо от химе в нея hahaha но съм жалостив човек и ми е жал някой да се надява за този който духа hahaha ..тъпо е...

# 203
  • Мнения: 8 533
ей ша полудея вечи,как е възможно да виждаш прилика с химе ..с товааа..стига бе Еми,ти влизаш на по няколко ракии или имаш проблем с очите Mr. Green

химе е толкова нежна...а тттттова  Joy Joy Joyбез грим казах че бива,не че ми харесва Mr. Green Mr. Green колкото да не звучи обидно,но твоите сравнения ме притесняват smile3516 спри алкохола или смени диоптъра hahaha

но ако трябва да се прави сравнение в което не включваме елизабет hahaha 
химе>>майте>>>лузита
 hahaha hahaha ако включим елизабет  hahaha
химе>>майте>>>лузита>кака

# 204
  • Мнения: 5 069
e старото на младо не става ,каквото и да си говорим,всички остаряваме,естествен процес е,важното е да умееш да го приемаш с усмивка и чар,но с такива процедури само влошаваш нещата
то е ботокс,то са филъри,чудесии,тя една мимика не може да направи така hahaha

https://www.instagram.com/p/BKebOgqgQi8/?taken-by=gutierrezelizabeth_
не мога да разбера защо пуска козметична линия,а не стане рекламно лице на клиниката по пластична хирургия в която ходи hahaha

да Тони как познаваш,не влизам тук преди да съм пресушила една бутилка гроздова hahaha виж зрението ми си е отлично hahaha
аз какво да направя след като ти не виждаш приликата,но тя е очевидна,в очите и скулите,но това за мен  не прави нито въпросната луз красива,нито химе по-обикновена,дишай hahaha hahaha
две жени могат да си приличат и пак едната да е красива ,другата не дотам,често при сестрите се случва hahaha hahaha

пробвай от четвърти път hahaha
Скрит текст:

# 205
  • Мнения: 8 533
Еми стига си ме дразнила smile3516
https://www.instagram.com/p/BKiwE5chWq9/?taken-by=luzmarielq

добре ти печелиш,като две капки вода са hahaha hahaha само едната е по-женствена ,а другата по-мъжествена  hahaha така съгласна ли си, а и ако ще те успокои виждам и че венчето им е 1:1 Joy hahaha
обаче тази доминиканка,много нацепена в гърба,яко ще да се поти във фитнеса hahaha hahaha

ето каква е работата сега

химе получава цветя от ясно кой


обаче и елизабет получава ,там не е ясно дали наистина ги получава или си ги купува сама hahaha hahaha


не наистина защо да и праща рози,нали живеят заедно hahaha hahaha или уилям е на тайно пътешествие,ако беше работно щеше да се покаже hahaha да не и ги праща от Дом. република hahaha hahaha лошо и за лузита hahaha

сестричката на химе е имала рожден ден има малко материал hahaha



зетя никакъв го няма,по чужбина на купони
https://www.instagram.com/p/BKlF1WSBx3B/?taken-by=jcvalladares
щом има цветя,не ще са скарани,но това да не е някакъв мексикански обичай,след годежа бъдещите младоженци да не е виждт до сватбата hahaha hahaha ако има такъв обичай харесва ми hahaha hahaha

# 206
  • Мнения: 5 069
ето че гълъбчетата са се намерили,няма такъв обичай за дистанция hahaha hahaha




добре Тони,разбрахме се и без това не се чувствам комфортно да споря с теб,ти иронизираш събеседника си прекалено  много Mr. Green Mr. Green





и това е резиденцията в маями ,която върви в комплект със зетя,не е лоша сделка във всеки случей hahaha химе и за брокер става,има вкус hahaha hahaha

# 207
  • Мнения: 8 533
и резиденции и големи диаманти,въобще стигане няма hahaha гроздето вече е толкова високо ,че чак не се вижда hahaha но все още си мисля ,че е сладко hahaha

така е вкус за къщи и диаманти имаме,за мъже нямаме или поне се правим ,че сме го загубили hahaha за нас е важна добротата , класата ,семейството...все хубави неща Wink

но не жертва и малко неща,на първо място сватбените снимки ще са голям майтап с тоя калъф hahaha
само като го погледнеш....аз не казвам,че не дотам добре изглеждащите хора,не трябва да се женят и показват Stop това божа работа как изглеждаш,но ако недотам добре изглеждащите се комбинираха помежду си и добре изглеждащите също ,нямаше ли да е по-добре,така ми се струва по-добре от разделението по-богати и по-бедни hahaha


принцес в бъдещия си дворец,но тя от сега се е настанила hahaha


уилямката май някакъв приятел загубил и той бейзболист бил, но професионален
https://www.instagram.com/p/BKyIPYlhUzJ/?taken-by=willevy

Цитат
добре Тони,разбрахме се и без това не се чувствам комфортно да споря с теб,ти иронизираш събеседника си прекалено  много Mr. Green Mr. Green
ее,не иронизирам чак толкова много,но ти ме изкушаваш понякога hahaha все пак това с приликите си беше пълен абсурдизъм Mr. Green

# 208
  • Мнения: 5 069
да да,точно така става,ти така говориш сега,но ако и ти бе така грозноват,щеше да гориш сигурно от желание да си  намериш също толкова грозновата жена Joy Joy  ...всеки иска хубавото,пък вече този всеки какъв е това няма значение, винаги съм казвала ,че не е виновен този който яде баницата,а който я дава Mr. Green Mr. Green
а и така както го описваш,едните гени трябва да са близо до съвършенството,а другите хич да не са задоволителни hahaha hahaha много брутално разделение би се получило hahaha
химе обаче явно има това ,което иска,щом изглежда толкова щастлива,но аз вече хич и не коментирам зетя....за мен трагедията е очевадна...просто си публикувам....каквото видя

виж и аз като се замисля за сватбените снимки,моментално започвам да мисля за нещо друго hahaha hahaha

със свекървата,явно тази усмивка е желязна,предава се с поколения...не знааам,химе обича руската рулетка Joy
тя хич не мисли,светът е прекалено взискателен за мис вселени,после не дай си боже да казват на детето и,виж майка ти каква хубава жена беше,виж се ти.... Mr. Green Mr. Green ще е кофти...така че си е точно руска рулетка Mr. Green Mr. Green


доминиканката на уилям май не го стяга много много,пак с маминка на децата му и негова дългогодишна годеница
https://www.instagram.com/p/BKzTc9jD7o6/?taken-by=gutierrezelizabeth_

но да в последните дни явно някакъв близък е загубил и при елизабет е това

# 209
  • Мнения: 8 533
Цитат
а да,точно така става,ти така говориш сега,но ако и ти бе така грозноват,щеше да гориш сигурно от желание да си  намериш също толкова грозновата жена

абе,не си много права,щях да се примиря със съдбата си ,винаги е по-добре да мериш според аршина си  да намериш нещо като за теб,не знам аз не бих се чувствал добре ако аз съм некой грозен мухльо или някой  пухкав чичак ,а жена ми някоя фатална красавица и всичко е заради ресурсите и добротата, Mr. Green имам си доста високо самочувствиe,това не бих го понесъл Mr. Green Mr. Green отвратително е да те гледат и да шушукат,виж каква жена,пък погледни с какъв се е хванала нали hahaha поне за мен,виждал съм го не веднъж и е гадно,виж ако и двамата не са дотам добре изглеждаащи ,проблем няма
иначе разбира се че всеки ще се възхищава на хубавото и ще го иска,но едно е само възхищението и искането,друго встъплението в действие hahaha разликата е от Бургас до София hahaha hahaha че и повече

обаче зетя,набара мис вселена и кво му пука Thinking  hahaha но и с него по ресурс кой може да се конкурира,аз не виждам,дори мега секссимвола и суперстар леви като конкуренция ,мисля,че дори той е много далеч от зетя, уилям като припечели я някое ламборджини я къща за елизабет и  заминават доларите hahaha тези имам чувството че и целогодшно да правят околосветски пътешествия и по цял свят да купуват резиденции и целия реал мадрид да купят hahaha пак няма свършване hahaha hahaha а те и почти така правят hahaha


Eми това е железен ген, hahaha ,аз не го виждам като руска рулетка,шанса да я прескочи ми се вижда около 7,5% hahaha hahaha не е фифти фифти,даже се наблюдава тенденция по зле да става ,е има пластични операции за тази работа,пари да имаш само hahaha но химе...тя е толкова млада още и красива Angry tantrum
като държеше толкова да се жени,поне да беше намерила некъв да го одобрим и да сме спокойни,но не защо да ни е спокойно,трябва да се тормозим Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт