Смешки от форума - 22

  • 102 651
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 025
И аз, честно казано се пообърках - и Духовен водач, и нЕква Александра, и Господ, и най-накрая - убийство в Рая.... Нали там отиват душите ни, как се убива една душа - Господ просто дръпва шалтера й, или.... ?

Смешно ли е, тъжно ли е, болестно състояние ли е.... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 177
Тази 24 часово прикачена Александра как и е позволила да пише и не е изтрила поста  ooooh!

# 17
  • Мнения: 9 572
Затова и не влизам в такива подфоруми,отиде ми представата за Рая ooooh! Не й е лесно на жената и тук се бори и на небето,аз един живот не мога да оправя,тя и минали и бъдещи гради. Crazy

# 18
  • Мнения: 4 569
Тъжен ми е поста за дядото. Не е добре авторката.

# 19
  • Мнения: 5 515
Много е тъжно това с дядото... Жената очевидно не е добре.

# 20
  • Мнения: 31 851
И аз, честно казано се пообърках - и Духовен водач, и нЕква Александра, и Господ, и най-накрая - убийство в Рая.... Нали там отиват душите ни, как се убива една душа - Господ просто дръпва шалтера й, или.... ?

Смешно ли е, тъжно ли е, болестно състояние ли е.... newsm78

Или пък просто се бъзика.

Имах един колега обичаше да пише такива глупости по форумите.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Коя е тази Александра?

# 22
  • Мнения: 31 851
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.

# 23
  • Мнения: 1 972
Коя е тази Александра?

Не питай Янтре, не е за теб тая работа Wink  Харесвам те до безобразие Crazy

# 24
  • Down south
  • Мнения: 7 711
Това отказвам да го повярвам. Ако темата не е пързалка, жената има спешна нужда от лекар  Shocked
Освен тъжно, цялото нещо е направо стряскащо.
Дано внучката има начин да потърси реална помощ.

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 084
 Blush лекинко да изместя темата

Цитат
-Много е забавно вашето дете, на колко е?
-На две водки и една бира!

от темата "С дете на обществено място", която вече май е за и против детските ясли

# 26
  • Мнения: 7 171
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.

Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?

# 27
  • Мнения: 31 851
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.

Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?

 Joy

Скрит текст:
Медитирай по три часа на ден за да се просветлиш и той сам ще ти се обади  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 171
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.

Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?

 Joy

Скрит текст:
Медитирай по три часа на ден за да се просветлиш и той сам ще ти се обади  Rolling Eyes

Омммммммм, оммммммммм, оммммм............. sohappy

# 29
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.

Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?

 Joy

Скрит текст:
Медитирай по три часа на ден за да се просветлиш и той сам ще ти се обади  Rolling Eyes
  hahaha С тия три часа направо ме убихте.  Дайте направо да я пратим в будистки манастир за няколко години и е готова!  Laughing Гледах наскоро едно филмче в ютюб за един актьор от карате филми, дето отиде за 2 седмици в манастира Шаолин (така ли се пише?), за да го научат на някои неща, той си имаше подготовка, та бая научи, ама зор видя човека. Но пък - никакви светски грижи, работа, деца-меца, котета-мотета, кучета-мучета, мъже и др. подобни.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт