NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 262 819
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 606
АЗ преди коледа си взех от официалния им сайт, Мини ми! За сега съм доволна, чакам си капсулата за многократно употреба от Али, а докато тя дойде пия наличните от промоцията им. Реално машината ми излезе около 130 лв и затова реших да взема автомата.

Кауфланд капсулите са на 7.87 лв, до 02.01.17

# 421
  • Мнения: 738
АЗ преди коледа си взех от официалния им сайт, Мини ми! За сега съм доволна, чакам си капсулата за многократно употреба от Али, а докато тя дойде пия наличните от промоцията им. Реално машината ми излезе около 130 лв и затова реших да взема автомата.

Кауфланд капсулите са на 7.87 лв, до 02.01.17
Ако кафето ти е хубаво капсулата е 6+ Имам 2 поръчани и си ги ползвам.
 kaffeetrmker_2 food010

# 422
  • Варна
  • Мнения: 395
Някой знае ли дали и къде в момента има капсули на промоция или по-нормална цена? За Варна основно питам, но те веригите са централизирани така или иначе>Мерси предварително

# 423
  • Мнения: 2 587
Някой знае ли дали и къде в момента има капсули на промоция или по-нормална цена? За Варна основно питам, но те веригите са централизирани така или иначе>Мерси предварително

От 12.01. в Метро са на 7,98лв с ДДС

# 424
  • Мнения: 2 028
Онзи ден ги видях в Триумф на цена 7 и нещо.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 375
В събота в Била кафето ще е на 7,50 (с карта).Ще се възползвам!

# 426
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
В събота в Била кафето ще е на 7,50 (с карта).Ще се възползвам!


 Hug Hug Hug

# 427
  • Мнения: 2 592
Момичета, както са писали по-горе капуслите в Метро са намалени от днес на 7,98лв., за две седмици.
В нашето Метро днес проверихме за Cafe au Lait, но нямаше. Виждали ли сте да го продават някъде в друг магазин?

# 428
  • Мнения: 2 587
Момичета, както са писали по-горе капуслите в Метро са намалени от днес на 7,98лв., за две седмици.
В нашето Метро днес проверихме за Cafe au Lait, но нямаше. Виждали ли сте да го продават някъде в друг магазин?

Cafe au Lait не е ли от вкусовете които не се внасят в БГ?

# 429
  • Мнения: 2 592
Не знам, пих го на гости в приятелка и много ми хареса. Не знаех, че в България не внасят всички видове.

# 430
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Момичета, както са писали по-горе капуслите в Метро са намалени от днес на 7,98лв., за две седмици.
В нашето Метро днес проверихме за Cafe au Lait, но нямаше. Виждали ли сте да го продават някъде в друг магазин?

Cafe au Lait не е ли от вкусовете които не се внасят в БГ?
http://kafemania.bg/dolce-gusto-cafe-au-lait
В този сайт го има 😙

# 431
  • Burgas
  • Мнения: 503
В този сайт има доста интересни неща ,благодаря че го споделихте bouquetПоръчвали ли сте  от там,коректни ли са?

# 432
  • Варна
  • Мнения: 375
Разгледах и аз сайта.Заинтригуваха ме капсулите Gimoka,които са съвместими с тези на Долче густо.Някой да си е поръчвал?

# 433
  • Мнения: 2 028
Кафемания са много коректни. Преди поръчвах непрекъснато от дозите им на Cafes Richard, обикновено ми доставяха още на следващия ден поръчката, но доставката е безплатна за поръчки над 100  лв. Ако сте от София, може да отидете до реалния им магазин.
Някой знае ли до кога е промоцията в Триумф?

# 434
  • Мнения: 2 592
Благодаря за сайта! Ще разгледам какво предлагат. Да похваля капучиното, много ми харесва. Утре ще пробвам и Лате Макиато

Общи условия

Активация на акаунт