Щом зърнеш щъркел да лети, заявка дай за две черти!Бъдещи мами над 35

  • 35 685
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Шери  ти заслужаваш  Hug страхотна изненада браво на момичетата  bouquet !

Лятна Ина  Hug Hug всичко ще се нареди, аз съм сигурна  Hug

Танзу, аз не виждам защо да не може дървена къща в градски условия стига да искате и да ви харесва  Hug .

Звездичката според мен е хубаво да ползваш предимството, щом имаш право  Hug

Лени страхотна постъпка и страхотен пример браво  bouquet bouquet bouquet bouquet !

# 721
  • Мнения: 8 532
Зведзичката, изобщо не го мисли, ами ползвай каквото имаш право. Защо се чудиш изобщо?

Тобито  Hug

Ели, стискаш ли кълките?

Днес беше роден
Скрит текст:
.

Ох, аз имам снимка на тортата и така ме сърби да я сложа ..... Хайде зареждай го този телефон, Шерифче!

# 722
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Стискам Даре Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 603
Уанче, Даре  Hug Ами що ли го мисля, щото и аз съм за точилка, що... Мъничко ми се струва, за ясленски сополи си мисля...ей такива чудесии. Ще дойда на себе си аз, няма къде да ходя. И аз се нареждам за форумска тупалка. Май и от Сигма, да ми каже, че е много хубаво на ясла, че да ми посветне Simple Smile
Тобито, пустите хормони са те погнали, ама те твоите са хубави, бременни, ама моите какви са вече  Whistling
Елито ще стиска, как няма да стиска, аз нея специално съм си я заръчала  Hug

# 724
  • Мнения: 5 037
Ели ,в нашата болница днес са се родили близначета-момченца.

Хайде,нова тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=908709.new#new

# 725
  • Мнения: 3 004
Звездичка, според мен за наесен, вече ще сте на над 2 години и ще е добре за ясла. И щом не държат да е по цял ден, а ти имаш възможност, ще е хубаво да е сред деца за няколко часа. Иначе за дете под 2 г. българските ясли по принцип / поне по моя опит и за град като Сф/ не са за препоръчване.
Дано днес е минал успешно първия ден на Лиза в яслата, сигурна съм, че там е съвсем различно.
Две в едно, много се впечатлих, че вече си си определила дата за погачата, ама сигурно е за да могат роднините да присъстват, ако пътуват.
Шери, Hug Hug, много се радвам, че се е получила изненадата! Чакаме снимка на картичката и отзиви от сладурите.

Общи условия

Активация на акаунт