Предложения за втори модератор!

  • 4 727
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 769
Цитат на: anidimova
Много бих искала да ви бъда полезна-имам син на 1година и почти 5 месеца,т.е. скоро съм родила и в момента гледам бебе...е,вече батко де и нещата са ми съвсем ясни.Също така съм много любознателна и чета всички материали свързани с бременност и раждане,с гледане на деца,семейство...Дано да разберете намеренията ми правилно!


Трябва ли да се представим и да си понаправим реклама? Grinning

# 61
  • Мнения: 4 358
Ани, не се шашкай!
Модератор не се избира по това, колко знае. За да си модератор, трябва да имаш свободно време, да четеш всички мнения, да организираш темите и т.н.
Дори се случва от много работа, модераторът да няма време да се включва в дискусиите толкова често както преди да е станал модератор.
Ти вече си полезна на много майчета във форума! Няма значение дали си модератор или не! Не приемай постинга ми лично, това важи за всички Simple Smile

# 62
  • Мнения: 18 542
Цитат на: aja
Цитат на: anidimova
Много бих искала да ви бъда полезна-имам син на 1година и почти 5 месеца,т.е. скоро съм родила и в момента гледам бебе...е,вече батко де и нещата са ми съвсем ясни.Също така съм много любознателна и чета всички материали свързани с бременност и раждане,с гледане на деца,семейство...Дано да разберете намеренията ми правилно!


Трябва ли да се представим и да си понаправим реклама? Grinning

Защо не!  Laughing

# 63
Ваче, Теди, Лиорена, Туфи, Абаджиева, Павлина

# 64
  • Мнения: 6 323
Предложенията до тук са:

Vache
Godzilla
tedi_b
sunny_zt
anidimova
Abadjieva

Моля, тези от предложените, които още не са дали съгласието си (или изказали несъгласието си) да бъдат включени в анкетата за избор на модератор, да пишат тук в темата или да ми изпратят лично съобщение, за да мога да пусна темата за гласуване.

# 65
# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
sunny_zt, Vache, Godzilla, Туфи, tedi_b
Много сори, ама всичките ги харесвам. Чудно как ще гласувам  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 8 769
Много благодаря за вниманието на тези, които са ме предложили за втори модератор! Grinning
Ще улесня избора с отпадането на моя милост от анкетата, по две причини:
 Arrow нямам толкова много време пред компютъра (има дни и дни... различни) и следователно няма да бъда пълноценен "модератор"
 Arrow от постингите преди това виждам толкова голямо желание у някои мами (а и опит в тази дейност), че просто не виждам смисъл да "развалям картинката". Сигурна съм,че всяка една от останалите би се справила добре. Е, и аз си имам своите предпочитания, но направо ще гласувам.
Успешен избор! Grinning

# 68
  • sofia
  • Мнения: 769
Аз се отказвам в полза на другите мами Grinning  Grinning

# 69
  • Мнения: 112
Гласувам за Godzilla.

# 70
  • Мнения: 1 512
Цитат на: kotarche
Гласувам за Godzilla.


Тук само се дават предложения. Има анкета, в която да се гласува. Simple Smile


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9236

Общи условия

Активация на акаунт