Житният режим на Учителя Петър Дънов - 12 тема

  • 98 698
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 118
Здравейте и от мен.
Искрено ви завиждам, лимеца ми идва в повече и го ям насила, за да имам сили. Ябълките си ги омитам, но и те ми идват сладки. Най-много се радвам на чайчето с лимон и мед. Оня ден ометох един цял лимон с малко мед, май това ще е спасението следващите три дни, защото на десетия супичката, дето я сънувам ще я почна отпреди обяд. И за огретен с броколи и моркови си мечтая. Mr. Green
Но съм се заинатила да изкарам режимчето докрая де.
Успех и на вас!

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 10:27 от Пит

# 121
  • Мнения: X
Здравейте и от мен.
Искрено ви завиждам, лемица ми идва в повече и го ям насила, за да имам сили. Ябълките си ги омитам, но и те ми идват сладки. Най-много се радвам на чайчето с лимон и мед. Оня ден ометох един цял лимон с малко мед, май това ще е спасението следващите три дни, защото на десетия супичката, дето я сънувам ще я почна отпреди обяд. И за огретен с брокоби и моркови си мечтая. Mr. Green
Но съм се заинатила да изкарам режимчето докрая де.
Успех и на вас!

Сякаш ми прочете мислите ми. Лимеца и на мен ми омръзна,за мен спасението са ябълките.С нетърпение чакам супичката и аз  Laughing Този инат има голяма сила .. Успех с режима! Peace

# 122
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Какво става, ако този режим се прави извън конкретните дни?! Примерно, не както повечето започнахте на 23-24, а от утре?!

# 123
  • Мнения: 206
Ако режимът не се прави от нужните дати, е по-трудно да се стигне до края му и ползите не са същите /физически, психочески.../

# 124
  • Мнения: 2 603
Успешен 6ти ден от режима отчитам. Аз пък не използвам лимон. Мерила съм си с тестови лентички ph-то и засега не се налагат корекции. Като че ли нямам и вътрешна потребност от него. Иначе от фаворит - ябълки, днес фаворити са ми орехчетата. Лимеца си го изяждам също цялото количество, разделено на три, както и другите неща. Минахме по-голямата част от режима, не остана, момичета  Hug Наистина ината е голяма работа, особено като сме толкова голяма група.

# 125
  • Мнения: 206
Утре е най-трудният ден на психологическо ниво. Хапвайте си храната, за да ви е по-лесно и по време на захранването...Справяте се чудесно!
Успех!
Датите за режимите са...в началото на темата.

# 126
  • Мнения: 129
Здравейте!
Успешен 6-ти ден.
Много труден психологически. От вчера ме гони нервата...Не знам дали режимън е причината? А и ми е много гладно. Дори и сега в момента.
Знам, че остават само три дни и ще ги искарам "с инат", както каза Пит.

# 127
  • Мнения: 110
Честита ни седмица житенки!  Hug
Не остана. В петък ще си хапнем ангелска супичка  Stop
Аз съм много добре. Малко вече едвам едвам сдъвквам житото, но... това да ми е проблема.
Вчера една приятелка не ме беше виждала от преди да почна режима и ми каза:"момиче кво правиш , свършила си се"   Joy
Но.. точно сега кантара намери да се развали  hahaha

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ден 7-ми. Спазвам успешно (което за мен е цяло чудо, явно режимът е лесен за спазване), чувствам се добре. Нищо не ми е омръзнало от храната, макар че житото, с което замених лимеца поради липса на време за обикаляне по магазините, определено не ми е толкова вкусно, но се търпи. Ябълки ям по 2, просто не ми се яде повече.
За ангелската супа - може ли да е пасирана, че така само варен картоф без нищо много гадно ми звучи? И още един въпрос за захранването - продължава ли яденето на жито след 10ия ден и към него да прибавяме друга храна или минаваме изцяло на друга храна?  newsm78

# 129
  • Мнения: 12
Утре е най-трудният ден на психологическо ниво. Хапвайте си храната, за да ви е по-лесно и по време на захранването...Справяте се чудесно!
Успех!
Датите за режимите са...в началото на темата.

В какъв смисъл седмия ден е най-труден на психологическо ниво? Ако е свързано с храната - подлагала съм се на какви ли не диети - 3 и 4-ти ден обикновено са най-кризисни.

# 130
  • Мнения: 2 603
Савина, повярвай ми, ще ти се стори найййй-вкусния  картоф, не се шегувам  Hug Иначе не виждам причина да пречи да си го пасираш.

# 131
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не се пасира!!!
Има смисъл от всичко  написано за начина на приготвяне на  тази ангелска супа.

# 132
  • Мнения: 43
Здравейте, имам нужда от мнение и съвет. За първи път правя режима. Днес ми е 7 ден. Вчера обаче малкият ми набута една солета в устата и адски много ми се услади и изядох около 10тина солети. После обаче реших, че въпреки това си продължавам...и сега не знам..дали да започна с ангелската супа или да си изкарам до края на режима.. какво мислите?

# 133
  • Мнения: 3 118
Riela, направи го както го чувстваш.  Peace

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не се пасира!!!
Има смисъл от всичко  написано за начина на приготвяне на  тази ангелска супа.
Къде е написано? На първа страница не открих как точно се приготвя супата. Пише само, че е само от картоф.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт