Житният режим на Учителя Петър Дънов - 12 тема

  • 97 017
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12
Имам питане. Ако искаш да направиш режим за придобиване, но деня на започване (според целите, които имаш за режима) е различен от датата за започване на житния режим - какво се прави? Примерно желая да започна режим за придобиване в четвъртък, а датата за започване на житния режим е в понеделник, как се процедира в този случай?

# 151
  • Мнения: 206
Има един основен принцип на споделяне в ''моите''/нашите/  групи и форуми-мислим и за най-слабите. Силните могат да се оправят и сами. Преди години имаше дори професионален готвач сред групата на правещите...Някои от вас готвят на доста хора вкъщи/малки и големи/.И издържат.. Но има и такива, които си провалят режима само заради снимки в нета...
Режимът за придобиване има три начални дати, защото няма задължителен начален ден...Ако няма нужния ви ден, търсите месец в който го има. Такива са условията...

# 152
  • Мнения: 206
Не е ''ненормално'' да ви растат ноктите по-бързо...По време на режима някои ''позаспали'' места се активизират...

# 153
  • Мнения: 1
Здравейте !
И аз да се включа! Господи, приеми ме в лечебницата на природата за 10 дни!  Вече преминава и моя осми ден, но искам да попитам solej от петия ден насам, след като хапна лимеца усещам болки в областта на жлъчката. За втори път правя режима . Миналата година нямах проблеми, но сега болката не отшумява.
Това нормално ли е? Случвало ли се е на някой така персистираща болка дни наред?

# 154
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 733
Не ми растат ноктите Crossing Arms А би ми се искало.
Аз продължавам с режима. Свалям много бавно Crossing Arms А и на фитнес ходя.
Утре мисля да приключвам с режима. Не ме мъчи глад. Това е малко странно за мен. Не се оплаквам.

# 155
  • Мнения: X
Отчитам моя 8-ми ден,като доста труден за преминаване,а именно заради болки в гърлото и отпадналост.Не знам дали това се дължи на режима.Надявам се утре да е по добре.Въпреки това не се отказвам остана съвсем малко  bouquet

# 156
  • Мнения: 129
Здравейте!

И аз отчитам успешен и спокоен осми ден. Овладях си нервите още вчера - сутринта на 1 март се събудих  рано и си казах: "днес ще бъда спокойна и няма да позволя на нищо да ме изнервя". Така и беше, днес също.
Физически се чувствам много добре, имам сили и енергия/не е като 4-5 ден/.
Отслабнала съм 4кг, които не знам дали ще задържа, но ще направя всичко възможно.
Нямам търпение да започнем да споделяме, кой как се захранва. За себе си съм сигурна, че ще внимавам и следващите 10 дни. След това ще е истината...

Хубава вечер!




































































# 157
  • Мнения: 12

Режимът за придобиване има три начални дати, защото няма задължителен начален ден...Ако няма нужния ви ден, търсите месец в който го има. Такива са условията...


Благодаря за бързия отговор. А къде мога да получа повече информация за тези три начални дати за всеки месец, защото досега все засичам по една дата на месец за стартиране на режима?

И... да отбележа сравнително спокоен осми ден. Пожелавам успешен завършек на всички финалисти Wink И мисля, че трудността тепърва предстои със захранването.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 580
За трета година правя режима. Минава ми много леко и без никакви странични усещания... Освен липсата на умора ,де. Та, въпросът ми е -нормално ли е да не усещам ,че някъде организмът " работи" .Предишните пъти усещах определено- ту бъбреците, ту- яйчниците,стави са ме наболявали.. А,сега нищо  newsm78. Чак пък толкова да няма какво да се "оправя " ?

# 159
  • Мнения: 3 118
Цял ден се каня да вляза и благодаря на всички! Hug Hug Hug
Явно моят критичен ден беше шестия. Без малко да се откажа, добре че бяхте вие! Чувствам се чудесно. Преди имах някакви обаждания в коляното, не знам от какво. Установих, че са отшумели. Мисля си за захранването, дано да мине плавно, понеже много обичам зеленчуци...ммм
Още веднъж благодаря на всички и пожелавам успех с всичко, което искате да постигнете! bouquet

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да споделя едно наблюдение. Опитните сигурно го знаят, но някой нов може и да е полезно. Първите 6 дни бях на лимец и нямах никакви проблеми. Нито веднъж не съм огладняла и не съм се изкушила. 7 и 8 ден бях на грухано жито. Не можах да намеря друго просто. Моя грешка, че не си купих достатъчно лимец предварително, но не вярвах че ще издържа толкова време. Та тези два дни бяха ужасни - умрях от глад. Снощи не издържах и хапнах 2-3 залъка от една картофена манджа. Днес продължавам на лимец. Та изводът е - който има проблем с апетита и волята (като мен) - по-добре правете режима с лимец, засища повече.

# 161
  • Мнения: 26
Здравейте, ...ден девети..., направо супер. Ту ми се иска да свършва , ту ми е много лесно с по три чашки на ден да реша въпроса с храненето си. Хем си сит хем ти е леко и всичкото време ти е за друго и другите.         През първите 5-6 дни ми се готвеше постоянно. От 7ч. започвах със закуските и до вечерта.... Странна работа...нещо като мазохизъм.
  Аз от 5 ден правя една грешка при приемането на лимеца....смесвам го с меда.... не мога инак...много ми се отяждаше и бях на косъм да спирам. Малко ми пука коремчето след като го хапна.....но едно малко зло за много повече добро.
  За разлика от другите години , в които съм правила режима.....ходенето ми до тоалет е без забележки Wink Друга година запека ме мъчи задължително. Сега си спазвам 30мин между храните и дали от това ...не зная. И не помня миналите години как точно го правех.
Утре е реда на супата.....моля ви пускайте разообразни захранвания, че да се припознаем в някое и да е правилно. Иначе ще стане от всичко по малко. Лигавицата на стомаха ми е като на бебе .... ще си трябва пазене. Аз съм вегетарианка от 4 години, и след 6-7дни захранване мисля, че ще си вляза в релси.
Успех на всички и........ можете да се гордеете със себе си!

# 162
  • Мнения: 7
Здравейте , да се отчета и аз Simple Smile девети ден почти без никакви прегрешения , само два пъти пих по две три глътки кафе.Честно казано учудвам се сама на себе си - правила съм два три пъти други диети и едвам изкарвах по 4-5 дни и не издържах до края , но сега успях Simple Smile Чувствам се чудесно, не изпитвам глад. Чакам утрешния заветен десети ден за да мога и аз да се гордея поне мъничко със себе си. Имам един въпрос относно захранването  newsm78 - дали мога два три дни да си хапвам само супа като добавям по малко други зеленчуци към картофчето и моркова?
Хубава и приятна вечер на всички!

# 163
  • Мнения: 206
АНГЕЛСКА СУПА
 Във вода /от половин до един литър/ варите три белени картофа /големина-средна/.Добавяте само магданоз и малко лимонов сок/ ако го понасяте/.Не добавяте-черен пипер, сол, лук, морков.
Хапвате от 12 часа до залеза на Слънцето/ на десетия ден от същинската част/. Най-добре-два часа преди част от останалата храна, която също трябва да хапнете.
Ако не можете да се ''включите'' в това време-хапвате супата вечерта, но два часа преди лягане.
Да ви е сладко!
Успех!

# 164
  • Мнения: 206
Принципът за храненето е ,че можеш да се връщаш към минала храна...Тя е супа или около нея /с моркови/.Така е през първите пет дни...

Общи условия

Активация на акаунт