Детски градини Варна-прием 2016

  • 115 329
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 900
# 901
  • Мнения: 31
http://www.varna.bg/bg/articles/11731/Подаването_на_заявления_за_прием_в_детските_градини_започва_от_5-ти_май.html

# 902
  • Мнения: 11 747
Аз ще следя, че ми е интересно кои градини какви места ще обявят.

# 903
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Еее стига де сега пък и от 5 май.... После ще стане от 1 юни... Ужас...

# 904
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Е, спока де.Септември се тръгва на градина, така че  няма за къде да бързате.

# 905
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ив честно не Бързам но искам да си ппдам документите и да се приключваш вече с тва чакане.. Пък на есен я пращам с удоволствие и песен 😂😂😂

# 906
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Аз предлагам направо другата година да е. 2в1 набори..  #Cussing out
Някой не може да си свърши работата на време
.. again

# 907
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ив честно не Бързам но искам да си ппдам документите и да се приключваш вече с тва чакане.. Пък на есен я пращам с удоволствие и песен 😂😂😂
Ох, не питай, като си подадеш документите и се почва пак едно чакане да дойде заветния ден.😂😂😂И като дойде, и като видиш, че не си приет и се започва наново треската. Мани, мани, колкото по-кратък е периода на тръпненето толкова по-добре.

# 908
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Охх не ми се мисли...
Писаха чв свободните места в градините ще са 2235.. А по спомен статистика показа че над 4000 деца са родени през 2014г....направо не ми се мисли.....
И ако не си приет какво следва... Да чакаш да се освободи място...

# 909
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Малко над 4000 са за цялата област, а има и доста родени във Варна, които не да от тук. И аз търсих, но само за града не намерих информация.
Ако излезе миналата година колко деца са кандидтствали за градина тази година ще са една идея повече.

# 910
  • Мнения: 11 747
Да, миналото лято цялото го прекарахме в треперене и очакване. Не ни приеха на първо класиране, на второ ни приеха, но дцата бяха малко и не се знаеше дали ще се сформира група, така отиде още един месец за трето класиране и тогава вече се успокоихме. До средата на август бяха вълненията.
И на мен сякаш ми се видяха малко местата, колко ли са били миналата година?!  Thinking

# 911
  • Мнения: 11 747
Брой деца родени през 2013г във Варна-4649
Брой места в ДГ за деца родени 2013 г -2315....

Ели, това е цитат от твоя публикация миналата година  Simple Smile Родените са за областта. Местата са намалели с 80. Някъде са съкратили бройките, защото миналата година останаха празни цели детски градини. И това беше спекулацията - има места, толкова много празни останаха! Да, в гората над Аспарухово, в Звездица и Каменар. И тази година няма да ви е лесно. Някои ще имат късмет, други - не.

# 912
  • Мнения: 1
Здравейте,някой има ли мнение или наблюдения за детска градина Ален мак?

# 913
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Охх не ми се мисли...
Писаха чв свободните места в градините ще са 2235.. А по спомен статистика показа че над 4000 деца са родени през 2014г....направо не ми се мисли.....
И ако не си приет какво следва... Да чакаш да се освободи място...
Ако не те приемат на първо класиране по район вече кандитатсваш във цяла Варна. Честито 😂😂😂😂Има голяма вероятност детето да ходи на градина във другия край на града.

# 914
  • Варна
  • Мнения: 4 933
Pina, тези цифри са за цялата област. Точно за това не служат за ориентир, а какъто и да имаме факт е, че има нежелани градини, които остават празни и други, в които половината не са приети. За центъра това е сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт