Намаления - пролет/лято 2016

  • 199 141
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
vanqz
Сега има още -20%. имаше долнища по 25лв. без тази отстъпка.

# 721
  • София
  • Мнения: 6 302
А хубави ленени панталони да сте виждали някъде?

# 722
  • Мнения: 2 826
Фадо в Пловдив дали имат намаление в момента?

# 723
  • Мнения: 518
vanqz
Сега има още -20%. имаше долнища по 25лв. без тази отстъпка.
Благодаря  bouquet
Ще отида да погледна. По принцип магазините в МОЛ София и Сити център бяха по-заредени- дано е останало нещо.

# 724
  • Мнения: 2 140
Фурла пускат ли -70 или приключват на 50%? newsm78

# 725
  • Мнения: 1 762
Абе тези чанти от Фурла и Обег заслужават ли си парите Rolling Eyes

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 15 615
Абе тези чанти от Фурла и Обег заслужават ли си парите Rolling Eyes

   Въпрос на гледна точка. Peace На мен не ми харесват особено като дизайн, но съм склонна да дам и много повече пари за друга марка чанти. Предполагам, че конкретно Furla са изработени от качествени материали, а и не може да се отрече фактът, че са разпознаваеми – когато те видят, всички ще знаят колко пари си дала за чантата си. Peace

# 727
  • Мнения: 288
В Humanic до 14-ти има намаление на втори закупен чифт обувки от лятната колекция, или обувки и чанти с червен етикет, -50% за артикула с по-ниска цена.

# 728
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Намерих си бански, в Golden point има 50% намаление и моят ме чакаше Simple Smile

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета много съм доволна от пазара в H&M тези дни. Такива цени не съм виждала никога и никъде преди. За детски дрехи говоря. За сина ми  (р-р 146 -152 ) взех къси дънки по 5лв, имаше и за 3лв, ватирани суитчъри по 5лв,есенно яке за 20лв. Дадоха ми и ваучер за 10 лв. при следваща покупка. Интересно, че на следващия ден пазарувах пак, но не ми дадоха ваучер.

# 730
  • Мнения: 1 325
Момичета много съм доволна от пазара в H&M тези дни. Такива цени не съм виждала никога и никъде преди. За детски дрехи говоря. За сина ми  (р-р 146 -152 ) взех къси дънки по 5лв, имаше и за 3лв, ватирани суитчъри по 5лв,есенно яке за 20лв. Дадоха ми и ваучер за 10 лв. при следваща покупка. Интересно, че на следващия ден пазарувах пак, но не ми дадоха ваучер.
Аз пък ходих с цел да си харесам нещо, но... Само скъпи боклуци в търновския. Tired Човек да иска да си даде парите, няма за какво. ooooh!

# 731
  • Мнения: 20 235
Намерих си бански, в Golden point има 50% намаление и моят ме чакаше Simple Smile
В кой от магазините?
И аз не бих отказала на някой бански, но в тази жега не ми се обикаля изобщо. Зимата ми е студено и пак не ми се обикаля...изобщо, изпускам почти всички намаления.... Crazy  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 234
Момичета много съм доволна от пазара в H&M тези дни. Такива цени не съм виждала никога и никъде преди. За детски дрехи говоря. За сина ми  (р-р 146 -152 ) взех къси дънки по 5лв, имаше и за 3лв, ватирани суитчъри по 5лв,есенно яке за 20лв. Дадоха ми и ваучер за 10 лв. при следваща покупка. Интересно, че на следващия ден пазарувах пак, но не ми дадоха ваучер.

Преди даваха ваучери за покупки над 50лв. Да не би единия ден да си купила над 50лв., а другия под?

Иначе в Некст все още са намаленията. Взех панталонче и обувки на 50%.

# 733
  • Мнения: 1 604
В Некст бебешките бодита (sleepsuits) дали са намалени?

# 734
  • Мнения: 234
В Некст бебешките бодита (sleepsuits) дали са намалени?

Имаше някои останали намалени (по 3бр. в комплект), но са изкарали и от новата колекция. Не помня цената, аз гледах в магазина в София ринг мол преди няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт