помогнете! зачервени гънки

  • 3 813
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ох,атопичния дерматит на Калина точно така започна... Sad Червени гънки на краченцата и ръчичките.А сега така са се нацепили че даже сълзят...Мазахме с какво ли не - нищо не помогна ! Казаха ни да чакаме да го израстнела (!?) И ние си чакаме а детенце се дръгне като краставо.На всичкото отгоре и изби и обрив под брадичката Sad
Най-добре попитай лекар от какво е това и какво би ти предписал.Успех ! Peace

Горкото,хич не звучи добре разказа ти.А на вас какво даде лекарят?  Sad

# 16
  • Мнения: 2 237

Blondi, предписваха ни какво ли не....Мазахме с Линола,Адвантан,Клотримазол,Локолид Крело,Три вида кремове на "Биодерма",един крем който се прави в аптека.....Още от три месечна я мажа с какви ли не мазила.Пихме и капки "Зиртек" .  Накрая д-р Бърдарев от Александровска болница ни каза че няма спасение и да чакаме да го израстне с времето Sad
Лесно е да се каже,ама пита ли ме какво ми е като и се зачервят и сълзят гънките ? Понякога даже и кръв тръгва.... Sad Sad
Сега съм решила да пробвам и си хомеопатия....


Искрено се надявам,майчето което е пуснало темата да намери най-доброто за своето детенце !

# 17
  • Мнения: 1 910
С ланолин мажи!
Не се сещам за по-добър вариант от него, а и вече си пробвала какво ли не. А като се оправи, подсушаваш и мажеш гънките със смес от ланолин и вазелин (с повечко от второто).

# 18
  • Мнения: 660

Сега съм решила да пробвам и си хомеопатия....


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт