Balea, Alverde, Catrice, Essence - 24 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 979
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
И на мен ми дразнят скъпи, евтини, всякакви. Не ми дразни само тоалетното мляко на Natural Rose

# 736
  • Мнения: 1 873
Някой в София успя ли да намери 210? Търсих в Парадайса, на Централна гара, в кварталните будки по Хаджи Димитър и Сухата река...има само 390  #Cussing out
В книжарница Гринуич на бул. Витоша имаше няколко днес  Peace

# 737
  • Мнения: 2 622
Благодаря  Peace там работи моя позната от тренировки, освен да й пиша...

# 738
  • Мнения: 545
Ариес? Това по аптеки ли мога да го намеря?

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 16 354
Ариес? Това по аптеки ли мога да го намеря?
Има го навсякъде. Българска козметика е. И е евтина. Цените им са около 1,50-2.00 лв.

Някое от момичетата беше казала,тук,че и с Q10 също е хубаво.

# 740
  • Мнения: 545
Това ще го пробвам със сигурност!

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 16 354
После пиши как е.
Надявам се и ти да останеш доволна.

# 742
  • Мнения: 251
Вчера се сдобих със списанието на glamour, намерих си червило в цвят 080 russian violette, днес го пробвах и много ми допадна.  Blush
Скрит текст:

# 743
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
при нас бяха заредили само 210
взех го супер е

# 744
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
И аз си взех 210, почти на всяка лавка или павилион само него имаше.
Искам 050 - оранжевкото, но не го намирам.  Crossing Arms

# 745
  • Мнения: 1 188
Вчера се сдобих със списанието на glamour, намерих си червило в цвят 080 russian violette, днес го пробвах и много ми допадна.  Blush
Скрит текст:
Rosselyn, може ли да кажеш къде намери цвят 080 newsm78.   Много ми харесва, аз само 210 намирам навсякъде където гледах.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Благодаря за отговора Тайга! Аз си търся нещо подобно което да не ми дразни на очите когато почиствам и особено когато имам грим. Прекалено често ми се случва продуктите да ми щипят на очите и сега съмс тоалетно мляко (когато съм с гтим) на Cien от лидъл и се трае,
Аз също имам проблем с дразненето на лосионите за сваляне на грим. Но откакто използвам най-обикновения лосион на Ариес козметик,нямам никакъв проблем с дразнене или щипене.

А мицеларни води пробвали ли сте?С тях направо се родих,преди дори имах капки за очи,защото лосионите и млеката за почистване на грим ужасно ми дразнеха.

# 747
  • Мнения: 545
Тъкмо четох коментара ти по темата в Бг мама ме накара да си купя. . Ползвам мицеларна вода всеки ден аз лично. Преди ползвах на Биодерма за чувствителна кожа а сега ползвам на рефан една с маслини или зехтин не съм сигурна как се водеше. Но не съм доволна. Чудя се за селдващата да е на биотен.

# 748
  • Мнения: 17 546
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт