Чудна пролет се задава, а ЮНЧЕТО все по-силно шава

  • 53 995
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 384
Дааа и сигурно за различни манипулации на порции преди това са ви изцоцкали далеч повече пари, а ние в името на бебчо даваме ли даваме. Да не говоря,че нито една частна болница не издава медицински документ, а ако издаде някоя епикриза,то в нея повечето неща са измислени да не говоря,че и печат няма.

# 766
  • София
  • Мнения: 268
Някой ще ражда ли в Шейново, каква е цената за мерене на тоновете там?

Аз ще съм там Simple Smile 20 лева са тоновете.

# 767
  • Мнения: 1 026
Малееее, два бона за единична стая за пет дни. Голяма съм баровка. Party
Нали? Бясна съм, че плащам като поп всеки месец и ми отдържат луди пари и на края трябва да се бръкна и то не за друго, а за нормално, човешко отношение.. ooooh!

# 768
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Малееее, два бона за единична стая за пет дни. Голяма съм баровка. Party
Е, то по морето е по-евтино... Нали знаете- в държавните болници е безплатно, който както реши... Аз от утре също тръгвам на тонове, досега ги слушаха само с доплер. Всичко е ок, бебето е в стартова позиция, чакаме да си хареса дата. Май прехвърлихме разрешените страници за тема, ще ни заключат Simple Smile

# 769
  • Мнения: 5 060
Много си права, на първа линия в петзвезден не сме плащали толкова.
И за другото си права, ама като знам, че съм го чакала 14 години, предпочитам тези, които ми помогнаха да го имам, те да завършат процеса.
А бе здраве да е и да ни е леко раждането на всички. 

# 770
  • Мнения: 2 431
И аз ходя в частна клиника и досега не се бях замислила за направление.  Thinking Добре, че сте вие. На следващия преглед ще питам дали ми е нужно, защото пък в сайта не е посочено да се носи направление.  newsm78
На мен ми дадоха направление за хоспитализация - но имай предвид, че е валидно 30 дни, затова и по късно го издават.
До колкото знам нужни са за нас следните документи - изследване кръв, микробиология, една карта за профилактика на бременността, направлението в 2 екземпляра, личната амбулаторна карта, изследване кардиолог / ако искаш анестезиолог /, други документи - например при нас декларация пред  нотариус  от таткото за признаване на детето.

# 771
  • България, София
  • Мнения: 16
Аз да се наоплаквам.
На 24 миналия месец влязох в 45 дневния. На 13 май трябяа да ида да взема документите за болницата. Термина ми е на 08.06. Влязла съм в 9тия. От днес съм в 37 г.с. От вчера обаче съм със страшно болки ниско долу, контракции. Бебето е повече от активно. Направо 2вечер едвам заспивам. Не е ли рано за раждане? Все си мисля, че имам поне 3 седмици още да стискам. Предния път родих 2дни след термин. Почвам да се шашардисвам... Sad

# 772
  • Мнения: 203
Аз да се наоплаквам.
На 24 миналия месец влязох в 45 дневния. На 13 май трябяа да ида да взема документите за болницата. Термина ми е на 08.06. Влязла съм в 9тия. От днес съм в 37 г.с. От вчера обаче съм със страшно болки ниско долу, контракции. Бебето е повече от активно. Направо 2вечер едвам заспивам. Не е ли рано за раждане? Все си мисля, че имам поне 3 седмици още да стискам. Предния път родих 2дни след термин. Почвам да се шашардисвам... Sad
Мисля,че вече след 36гс може да очакваме по всяко време. Ако имаш много силни болки отиди да те видят.

# 773
  • България, София
  • Мнения: 16
Ще се опитам да изчакам до петък, защото преди това лекар няма. Поне не на кабинет. Трябяа да ходя директно в болницата..
Дано днес е по -добре. Уви. Събудих се в 3:40 и не успях да заспя повече... :/

# 774
  • Мнения: 5 060
През колко време са контракциите? Аз щях да съм цъфнала в болницата вече.

# 775
  • Мнения: 23
Аз уж повече следя фб, но там активността доста спадна.
mrunkalce, и аз съм така с контракциите, дори снощи бая се зачудих дали да не посетя болницата, че бяха през 10 мин. Ти как си днес?

# 776
  • България, София
  • Мнения: 16
Все така съм си. Обаче съм като кон! Обикалях да търся "памперси за родилки". Намерих чак на Женския пазар (София). Ходих до Вис Виталис ртам вече не продавали. Остават документите за болницата и багажа да стегна. Заинатих се. Искам да мине поне 37 г.с и да е доносено...
Контракциите са нерегулярни. Струват ми се като Бракстън Хикс. Има през 5 мин, през 15 мин. Но са денонощно. Ще стискам зъби... Дано поне до другата седмица издържи.

# 777
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Аз имам много рядко контракции, даже не мога да ги различавам ако бебето се опъва и намества, но не ме притесняват. Големи са бебетата вече- особено тия, дето сме с термини началото на юни. Даже се замислям, че ще ми липсва усещането на мърдащото човече, но другите екстри - та..Понеже повече бременности не планирам уж( аз не че тази я планирах) Simple Smile

# 778
  • Мнения: 384
И аз от час получих някакви контракции, но съм в началото на 36 седмица. Пинах но-шпа и лежа. Още му е рано и да мирува. Термина ми е чак средата на юни.
Най-накрая изгладих всички бебешки дрешки #Crazy

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 15:44 от Синя фея 1

# 779
  • Мнения: 23
Вече бебоците са относително оформени и няма проблем и сега да се раждат. Аз от петък започвам запис на тоновете, о като цяло не остана много.
Вие как сте с нощния сън, аз спя по 1-2 часа и толкова, то са киселини, контракции, въобще забава?

Общи условия

Активация на акаунт