"Като две капки вода" - 4 сезон, 1 тема

  • 46 627
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 211
Запис и аз при вас! Много съм доволна от участниците. По принцип винаги съм имала 1-2 фаворита, 2-3 неприятни и другите са ми средни. А сега имам много фаворити, 1-2 средни и нямам неприятни. На първо място ми е Орлин, след това Поли. Тези двамата винаги побеждават където и да ходят и ще е интересно, сега кой ще е победи. Дуета ми е супер изненадващ и интересен. Харесвам и Джулия и Калин Врачански. Геро ми е симпатичен, Преслава също. Прея също не ме дразни, въпреки че и с нея и без нея ми е все тая. Ще ми липсват закачките на Рачков с Маги, но съм сигурна че се компенсират. Доста съм доволна от началото на сезона. Дано продължи така.

# 31
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Карина, благодаря за темата bouquet
Ще следя с интерес, очертава се отново супер забавно шоу!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Орлин Павлов ми направи много добро впечатление като актьор в "Живи легенди". Очаквам и тук да е доста артистичен и да се справи добре с имитациите.

Поли е много позитивна, с удовлствие ще я гледам.

Геро ще е гредата на шоуто май. Дано да не е толкова фалшив като Джуджи и Нона.

Низамов ми е много симпатичен. С Аксел Роуз беше чудесен. Дуетът ще следя с голям интерес.

Подозирам, че няма да са ниво Преслава с актьорството и Калин с пеенето.

Като цяло интересен подбор, дано да се получи страхотно шоу. Смешките на водещите ще се насочат към Дони май.

# 33
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Добре де на Низамов и Светльо на бутона само дуети ли ще им се въртят? Инак ако им се падне само един изпълнител например Стефка Берова като как ще я имитират и двамата.
И аз това се замислих, май е редно дуети да им въртят, пък и как им се паднаха веднага братя Аргирови, едва ли случайно.

# 34
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Записвам се и аз в темата, за която сърдечно благодаря! bouquet

От участниците не познавам единствено Джулия. Артисти, певци - тази година очаквам много добри превъплъщения. Преслава и Фреди - нямам търпение. Laughing the slayer, да не забравиш парашутите. Grinning
Аз залагам, че Преслава ще се влюби в Орлин. Flutter Маги ще ми липсва мъничко - заради майтапите на водещите. Иначе неговото "едва ли някой от публиката и зрителите си дава сметка, колко..." ooooh! никак няма да ми липсва. Хилда е достатъчна в това отношение. Tired Аз предпочитам обаче Дони да седне на стола на Фънки, когото не мога да понасям. Низамов и Светльо ще направят незабравимо шоу според мен. Тату много ще им пасне. Mr. Green Чудно ми е защо Славин не участва? Милица ми е любимка и се надявам да се справи добре със задачата си. Най-малкото ще е забавно с нея. От Геро очаквам по-скоро пародийни представяния на женските образи, които ще му се паднат.

Няма търпение за започне същинското шоу, начело с водещите. hahaha

# 35
  • Мнения: 202
И аз се записвам като фен на предаването  Simple Smile
Много интересни участници, харесвам много Орлин Павлов и Калин Врачански, Поли Генова също. Единственото ми разочарование е дуетът..Този Светльо винаги ми е бил много антипатичен и лигав  ooooh! И явно са решили във всеки сезон да има по един фолк певец и за тази аудитория...

А не бяха ли казали, че Славин от Х Фактор ще участва в този сезон?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Аз малко невежо да попитам - кой е този Светльо? Нещо не ми се вижда познат  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 8 164
Аз малко невежо да попитам - кой е този Светльо? Нещо не ми се вижда познат  newsm78

Участва в някой от проектите на Слави. Помня, че беше с дълга коса, и го подстригаха. Тогава беше лигав, сега може да е пораснал вече. Участва и в Х Фактор. Там го сложиха в група, и не можах да видя как се държи всъщност.

# 38
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Същият лигоч си е, Светльо. Като някакъв шут е. И в групата не се вписваше много като поведение

# 39
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Проектът на Слави мисля, че беше "Аз пея в ку-ку бенд". За петима от отпадналите финалисти, измежду които е и въпросният Светльо, Слави създаде проекта "Five stars", в който той участва, ама не просъществува дълго.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Никога не гледам Слави, явно съм пропуснала и този ексфактор, затова ми е непознат.

Благодаря за отговорите!  bouquet

# 41
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
Аз не очаквам от Преслава някакво Уау като пеене. Може да пее народно, никога не съм я чувала в друг стил, но не мисля, че ще се справи. Нещо като Азис миналата година, макар че там очаквах пък много повече.

# 42
  • Мнения: leet
Да се присъединя. Малко съм разочарована от подбора, но имам и любимци. Жоро, Светльо, Прея и Калин. Ще видим кой как.

# 43
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
Фен съм на предаването!
Очаквам понеделника!

# 44
  • Мнения: 5 732
Запис в темата Peace
Дано сезонът бъде интересен, очертава се да е такъв.
Повечето от участниците ги харесвам, нямам определен фаворит.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт