"Като две капки вода" - 4 сезон, 1 тема

  • 46 602
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 403
Благодаря за темата!

Повечето участници не ме дразнят или са ми безразлични.
Харесвам много Калин Врачански (от филмите му)  и Пол Генова. Орлин Павлов също за мен е много позитивен човек. Тях тримата с удоволствие ще гледам.
Низамов ще е върхът, дано лиготиите на Светльо не го издънят. (Явно Славин въобще не "мели" с Маги, защото вместо победителят от Фактора, Маги докара просто участник).
Прея - от Муз. Академия вя помня - малко лигава и с повечко самочувствие за тогава (беше тотално неизвестна) и все повтаряше колко тежка съдба е имала да расте в Люлин (!?!). ано сега малко е попораснала и се държи по-зряло.
Преслава - лигава ми е, леко съм предубедена, признавам. Но предолагам, че ще може да пее. Макар че може да не успее да излезе от типичното народно/попфолк пеене. Никога не съм я слушала и анистина нямам идея за гласовите й възможности. Каквито и да са те - за мен Фреди е твърде голяма хапка за който и да било участник и наистина м писна да се гаврят с него, като постоянно го дават за имитация (в повечето случаи става пародия). Затова съм приготвила освен парашути и пстолети този път  Laughing
Изпускам ли някой - Геро.май това е новата Джуджи - незлоблив, смешен и неможещ да пее.

И на мен ми е интересно Преслава, в кого ще реши да се влюби този път  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 7 937
Аз пък нямам спомени в предишните сезони да са ни занимавали с житейски истории, та затова се учудвам защо очаквате Преслава непременно да се влюби в някой?

# 47
  • Вестерос
  • Мнения: 38 316
 Joy заради биг брадър

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много се радвам, че започва новият сезон.  Party Party Party

Маги ще ми липсва. Много го харесвам. А Дони го обичам и се радвам, че е част от журЕто.

Без Зуека и Рачков няма шоу.




Чудесно е, че пак са водещи.

Учудващо за мен, Преслава не ме дразнеше във ВИП Брадър. Надявам се, че и тук ще е така.

Геро го харесвам. Трябва да се справи. Има талант.

Орлин Павлов – хм…

Поли е много позитивна и много талантлива. Мисля, че ще направи страхотни имитации.

Милица беше страхотна като участник, досадна като журЕ, да видим как ще се справи на мястото на Низамов. Започна се… „Аз като участник в шоуто...“

Очарована съм, че Жоро Низамов ще бъде участник. И Светльо ме радва.

Много ми харесваше Джулия в „Революция Z”. Надявам се, че ще се представи чудесно.

Много харесвам Прея. Изглежда много, много по-добре отпреди. Има специфичен тембър, заради което сигурно ще ѝ „се падат“ подходящи образи.

За Калин Врачански нямам никакви очаквания.

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Калин Врачански ще имитира Тил Линдеман? Боже, какво доживях само! ooooh! Поне ме успокоява фактът, че ще изпълнява песен, която не ми е сред любимите и по-ще мога да го преживея.

Нали!

Това с дуета много ме съмнява. Някак не ми е на място. Само и само да ги наблъскат и двамата, сътвориха дует  Tired

# 50
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз не очаквам от Преслава някакво Уау като пеене. Може да пее народно, никога не съм я чувала в друг стил, но не мисля, че ще се справи. Нещо като Азис миналата година, макар че там очаквах пък много повече.
Всъщност Преслава пее много добре рок.
Очаквам много, много да се забавлявам този сезон.

# 51
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
В много от участията си Преслава пее и чужди парчета , слушала съм я да пее Сигнал, Силвия Кацарова, Васко Найденов и други. Справя се доста добре. Само не съм я чувала да пее на английски.

# 52
  • Мнения: 4 936
Не ми се връзва това Светльо и Низамов в дует - що не са си поотделно?

Предполагам Орлин и Поли ще се борят за титлата и ще спечели Орлин, а?

# 53
  • Мнения: 843

Предполагам Орлин и Поли ще се борят за титлата и ще спечели Орлин, а?
Нещо такова Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
И на мен фаворит ми е Орлин!
Най,най ми се струва.
НО много ми липсва Маги  Cry Дано се завърне.
А журЕто си е хахаво,както винаги  Joy
Сладури!
Дразни ме Преса,просто няма да я гледам  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 4 606
Като че ли засега нямам дразнители, което е хубаво. Grinning Имам големи очаквания към Орлин и Калин, а съм леко предубедена към Прея, Джулия и най-вече към Геро. Дано ме изненадат приятно. Flutter

# 56
  • sofia
  • Мнения: 3 706

Предполагам Орлин и Поли ще се борят за титлата и ще спечели Орлин, а?
Нещо такова Simple Smile
Аз съм за Поли! И не само от женска солидарност!
И...аман от Преслава!!!

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
И аз се дразня от Преслава. Първо ме подразни обявяването и като "певица номер 1 за България". Ми да, може би им се ще, ама не е. Щото едно  е да си чалга номер 1, друго е да си певица номер 1. После ме подразни визитката от песни, която и бяха направили - уж Маги не обичал чалга, ама ни накара да я изслушаме. Ми не беше задължително да ни обгазяват с това, просто можеха да ни го спестят. Или може би трябваше да ни убедят в това, че е номер 1. И накрая лигавенето ми дойде съвсем в повече.
Както и да е, ще гледам предаването, но нямам никакви очаквания да излезе извън стила си. Той просто си е в нея.

# 58
  • Мнения: 11 757
Повечето участници харесвам.
Да видим - Орлин или Поли ще спечели този формат  Laughing Орлин досега пропуск няма.

# 59
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Защо пък да са Орлин или Поли победители? Може да има по-артистични от тях.

Общи условия

Активация на акаунт