Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 950
  • 257
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 309
Дарилка, браво! Сега само напред и чакам скоро да се похвалиш  Laughing!

# 181
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ох мила светли съжалявам много,а така се зарадвах за теб.дано да се из4истиш от самосебе си и вси4ко да е наред.незнам какво да ти кажа освен кураж и не се от4айвай.стискам ти палци скоро да ни зарадваш пак и пове4е да няма проблеми.  bouquet

# 182
  • Мнения: 515
Mila  Milena ne se pritesniavai ne e zadaljitelno da ti doide kogato chyvstvash bolka moje i da ne e ot tova men me boleshe parviat mesets ot bremennosta mi a dori i da ti doide opitite prodaljavat nali
YSPEH Wink

# 183
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Светли съжалявам мила  Cry . Възстановявай се бързо!   bouquet

Дарилка поздравления за добрите резултати, дано успеете с бебчето още този цикъл.

Добре дошли на новичките и да не се задържате дълго  Wink

Аз много работа имам последните 2 дни и затова не се мяркам насам, а и още чакам лелката да ме напусне гадинката т.е. нищо ново на бебешкия фронт.

# 184
  • Мнения: 980
здравейте момичета newsm06
аз се включвам вече  от родна по4ва Mr. Green днес се почнах с кебапчетата Mr. Green Mr. Green и мисля да я карам все така fiuuuuuu
Светли, много съжалявам за случилото се давам ти една голяяяма преградка  smile3525 сега си почини и после отново с свежи сили

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета.
Аз също искам да споделя при вас моите надежди да си имаме трето бебче скоро от няколко месеца работим по въпроса,но засега нищо.
Миналия месец се лекувах от някои възпаления и сраствния че затова сега се надявам всичко да е наред.
Много искам да споделям с някой надеждите и страховете си,защото за да ги родя двамата малчугана минах през какво ли не преди сина ми имам два аборта единия с кюртаж,а и него за малко да изтърва пиене на хапове,лежане и още ужасии ама да не ви натоварвам,след това пак ,искахме да са с малка разлика но се заредиха пак аборти, сълзи и няма с кой да споделиш моите дружки друго ги вълнуваше,накрая отидох в Пловдив при една ирисоложка ,че незнам ама задържах детето ,скоро преживях и ужаса на кухо яйце,абе проблем имам ,чуствителна матка,но все се надявам да успея с третото без ходене по мъките.
Извинете ме за дългия постинг,но все ми се иска да обясня,че въпреки че имам две деца страховете ми за третото са същите каквито бяха и с първото,и се надявам да си пиша с дами с които да се разбираме и да си даваме съвети,много съм чела за всички проблеми но друго си е да споделиш.
От вчера сме започнали бебеправенето за този месец-и така ще чакам резултатите,заедно с вас надявам се да ме приемете сред вас.
На всички ви пожелавам EFPи много късмет.

# 186
  • тук-там
  • Мнения: 5 765
Ех, Мира, направо се възхищавам на волята и упоритостта, благодарение на които си станала майка! Пожелавам ти съвсем кратък престой тук и скоро да се похвалиш с  EFP

# 187
  • Мнения: 9 990
Мира-браво, че искате трето и се борите да го имате.При мен на дневен ред е второто, та знам за какво говориш.Някак си , когато решихме за първи път преди 4 години да си имаме детенце, то взе, че стана и така бързо отлетя всичко-роди се, порастна.Не съм се замисляла тогава въобще, но сега, когато работим за второ някак си имам по-големи страхове, повече се вглеждам и се притеснявам.Успех ти желая.
Колкото до мен-абсолютно по график-вчера вечерта си получих лекичко зацапване.Гърдите изведнъж спряха да ме болят и така днес чакам да си се олеля сериозно.Естествено, че се разочаровах.Но този месец ще работим по-усилено явно.Това е от мен и...честит ви петък... Wink

# 188
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, докладвам.
Накратко - олелих се.
На дълго - влетях вчера ревяща в лекарския кабинет и събрах очите на доктора. Трябваха ми около 2 минути да си кажа името и да се успокоя, за да разкажа всичко, което се случи. После той ме прегледа и си поговорихме надълго и нашироко, като чак като ме изпращаше от кабинета, си позволи и леееко да ми се скара за всичките нерви, дето съм потрошила.  Embarassed

Общо взето според него в мен в момента бошуват хормони и той не е съвсем убеден, че е имало опложадане изобщо. Така или иначе факт са 2 неща - лигавицата на матката ми все още е доста тънка и дори да е имало нещо, то не е успяло да се загнезди. Вторият факт е, че на етапа, на който отидох, е било прекалено късно да се направи каквото и да е - вече ми идваше! Предишният лекар е трябвало да ме информира, че лигавицата на матката ми още се възстановява след спирането на противозчатъчните и е хубаво да се изчака 2-3 цикъла. Дори и сега да стане бебе не е "фатално", но просто е вероятно да се случи пак същото - да не се имплантира добре и плодният сак да "изпадне" (така се изрази той).

Накрая ме изпрати с думите - след 2 месеца ще идете на море и там ще си направите бебето!  Blush Също така и да не се вманиачавам в тестове, овулации и т.н. поне още 3 месеца, за да ми се нормализират цикъла и хормоните, а и след това поне година да не се престаравам с друго, освен със следене на ову. Но той вярвал, че до няколко месеца ще си направим бебето...  Blush

Искам да благодаря на всички за подкрепата и милите думи, както и да изкажа най-искрени съчувствия и прегръдки за Светли!
Нали мога да остана при вас, ако обещая да не се вманиачавам?  Embarassed

Хубав ден и честит петък на всички!

# 189
  • Мнения: 9 990
Нимче-добре ти го е казал доктора-браво.Ами това е-при едни се случва бързо след спирането на хапчетата, ти ще изчакаш месец два.Ще си направите на моренцето бебче наистина HugКолкото до вманиачаването-трудно е да се отърси човек, наистина, та тук ще замълча-както се вижда-повечето си се вторачваме ooooh!особено аз.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 3 902
Нимче, ще ти се оправят хормоните, сигурна съм. Само по-спокойно давай и не се притеснявай - тук си добре дошла.

Мира, възхищавам се на упорството ти. Май съм тръгнала по твоя път, дано и аз стигна до 2 дечица.

Снощи да ви кажа как ме разсмя мъжът ми. Той нали все за близначета си мрънка и ми заяви: Ами така ще е, докато не направим поне близнаци няма да стане  Crazy Инатесто теленце и това си е  Mr. Green Аз се посъвзех, много интересно ми е, че всичко свърши толкова бързо. На практика след 3-4 часа матката ми се изчисти. Сега само пуска по малко кафеникава кръв. Дано това означава, че съм се изчистила лесно  Praynig
Утре заминавам на почивка и няма да мога да ви пиша. Късмет на всички и весела Цветница   bouquet

# 191
  • Мнения: 9 990
Светли-приятна почивка на вас-забавлявайте се и се обичайте  bouquet

# 192
  • София
  • Мнения: 4 272
На мен ми дойде. Сега се вихри с пълна сила. Е, тестът се оказа верен, сънят ми също.
Желая ви приятен и усмихнат петъчен ден Grinning

# 193
  • Мнения: 9 990
Мацки-всички се олелихме.....следващият месец пак живот и здраве... Tired

# 194
  • София
  • Мнения: 4 272
Пенелопа, и ти ли? Е, явно това не е нашият месец. Но: Що са месеци, все са пред нас Wink Прегръдки на всички, посрещнали лелките Hug и не се отчайвайте!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт