Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 917
  • 257
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 990
За цигарите какво да кажа newsm78При първото спиране-няколко месеца преди да забременея с дъщеря ми-нямах никаква промяна в цикъла.Може би и тогава затова тя стана от раз, защото нацелихме овулацията.После за срам и позор пропуших от ядове миналата година.И се ядосах и ги спрях някъде декември месец.Имах някакви промени в цикъла, но не мисля, че от спирането им тогава беше.


Нимче-запази спокойствие мила-боли ли те коремчето?Пий малко нош па и ходи на лекар да видят какво се случва.Не чакай да тръгне силно да тече, ако имаш възможност още сега отивай.Хайде-стискам палци. Praynig Praynig PraynigТи последно на тест две чертички видя ли или само кръвния ти показа бременност?

# 121
  • тук-там
  • Мнения: 5 711
Ним, не се тревижи излишно, мила! Бягай на док!!! Веднага!

Аз прокървих и с двете си бременности малко след датата на М. Вторият път пих прогестерон и се оправих (първата бременност се оказа куха  Sad). Може би си прокървяла просто. Често срещано е. Веднага при док и успех!

# 122
  • Мнения: 7 716
Ним, колко дни ти закъснява? Имаш ли положителен тест?

# 123
  • София
  • Мнения: 4 272
Да ви кажа и аз сега нещо. След като за поредна нощ сънувах кръв /сигурно вече ми се смеете с тези мои сънища/, реших да видя каква е тази работа и си направих тест. Е, разбрах какво означава кръвта - мензисът, който ще ми дойде. Тестът е отрицателен. Видях го и тъй като съм виждала вече не знам колко отрицателни тестове, дори нямах сили да заплача, нищо....Просто го погледнах с равнодушие. Е, узнах една истина Close За съжаление не такава, каквато исках и се надявах. Този месец ще си почина, а после смятам да правя лапароскопия. Поне да науча дали имам сраствания. Ако нямам - оставям всичко в Божиите ръце. Явно бебчето ми не иска сега да дойде, сигурно не е подходящ момента Rolling Eyes И не си мислете, че съм се отчаяла Naughty Даже ми олекна Whistling Сега ми предстои дългааа едномесечна почивка - без лекари, без мислене, емоции и надежди Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 3 249
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в Лозенец и към района не 5-те кюшета? За съжаление тази, при която смятах да отида, не може да ме приеме сега и трябва да отида на сляпо... или да се върна при онзи, който ме следеше, но той искаше да правим стимулация на втория месец и за това и не се върнах при него... Пишете ми на лична ако предпочитате. Благодаря!
Пенелопче, 2 чертички така и не видях, само онзи кръвен тест. Днес е 7-ми ден на закъснение.

# 125
  • Мнения: 9 990
Ох, Лозенец....незнам къде да те пратя...там, където ти е личния лекар няма ли и гинекологични кабинети?
Лея-ама дойде ли ти или не? ooooh!

# 126
  • Мнения: 7 716
Отиди в клиника по стерилитет. Гледат добре на ултразвук.

# 127
  • Мнения: 3 376
Можете ли да ми препоръчате гинеколог в Лозенец и към района не 5-те кюшета?

Ним, би могла да отидеш при д-р Джонгова в МЦ "Лора" на бул. "Христо Ботев" 10 малко надолу от 5-те Кьошета. Тел на медицинския център: 952 06 75. Мисля, че докторката работи до обяд, и се обади да си запазиш час, че има по мнооого пациентки всеки ден.

# 128
  • София
  • Мнения: 3 249
Лали, къде е тази клиника? Как се казва?

# 129
  • София
  • Мнения: 3 249
Гризката, точно в МЦ Лора щях да ходя в събота, но при Мариана Огнянова. Сега ще звънна да видя кой кога може да ме вземе днес.

# 130
  • София
  • Мнения: 4 272
.....
Лея-ама дойде ли ти или не? ooooh!
Не, не ми е дошло, но ще ми дойде в събота. Сигурна съм! На теста нямаше и блед помен от втора черта.

# 131
  • Мнения: 9 990
Леа, аз нямах блед помен от втора черта при закъснение.А резултата е на 3 години вече.Чакай събота, мила. Hug Praynig

# 132
  • тук-там
  • Мнения: 5 711
Леа, много бързаш, мила! Съвсем нормално е сега тестът да не отчете. Болят ли те гърдите все още? Понеже не знам твоята предистория, ще си позволя да те попитам, защо правиш инсеме. Също съм любопитна, колко е голямо детенцето ти. Ох, народната милиция разпитва  Wink. Срам ме хвана  Embarassed

# 133
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, отивам днес следобед на лекар, стискайте палци.

Междувременно можете ли да споделите с мен - какво се случва изобщо? При 7ми ден закъснение това прокървяване и цялата тази липса на симптоми може ли да се счита за нещо друго освен чисто и просто идване на М.? Доколкото съм чела на такъв ранен етап нещата и да тръгнат, и да не тръгнат - божа работа, спиране няма.

Цяла сутрин рева пред PC-то, колегите ме гледат тъпо - знам, че трябва да съм спокойна, но не мога.

# 134
  • Мнения: 9 990
Няма как да си спокойна-това е ясно.Ами Божа работа си е и всичко може да е.Прекалено рано се случва всичко, на ехо даже не е видяна точица, имаш един кръвен тест.Остава да чакаме само и дано си си бременна и се овладее положението PraynigСтискаме палци и на краката.

Общи условия

Активация на акаунт