Зимата полека отминава, Юнчето пълзи и се изправя.

  • 81 066
  • 732
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 955
shinzou, аз нямах предвид ФБ, а сайт за качване на снимки. Направих профил в snimka.bg и качих няколко снимки на Мишлето за проба. Предлагам всяка мама да направи албум на своето дете, за да не смесват и да е по-нагледно Simple Smile. Който желае достъп да ми пише ЛС, но ще давам паролата само на редовни мами, за да няма злоупотреби Wink.
Лека вечер, момичета!

# 316
  • Мнения: 1 700
shinzou, аз нямах предвид ФБ, а сайт за качване на снимки. Направих профил в snimka.bg и качих няколко снимки на Мишлето за проба. Предлагам всяка мама да направи албум на своето дете, за да не смесват и да е по-нагледно Simple Smile. Който желае достъп да ми пише ЛС, но ще давам паролата само на редовни мами, за да няма злоупотреби Wink.
Лека вечер, момичета!
Ел съгласна съм,така може.на мен също ако може парола  Peace

# 317
  • Мнения: 955
Shinzou, пиши ми ЛС, че съм от телефона и не мога да ти отворя профила.

# 318
  • athina
  • Мнения: 524
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!!!

Черпя виртуално за именният си ден!
ГАРГАМЕЛКА-Ако не се лъжа ти днес имаш двоен празник-имен и рожден ден-Бъди жива и здрава и мноооооого обичана.Надявам се малкият Алекс се е възстановил вече.

Какво ново при нас?-зъбите все още не са излязли,но пък вървим усилено-дето се казва на косъм се държи-много ми е интересен,като държи някоя играчка си мисли,че се държи за нещо стабилно и върви ли върви.И като се усети,че всъщност не се държи никъде тупва по дупе,лази много интересно-с лявото рамо на пред hahaha Мислех си,че няма да лази,а направо ще проходи,но хубавецът ми ме изненада.
За албумчето-хубаво е да го има!
За сега това от нас-отивам да се подготвям за "партито" довечера.

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ! 

# 319
  • Мнения: 410
Здравейте Simple Smile Черпя ви виртиално Simple Smile Днес празнувам РОЖДЕН И ИМЕНДЕН!

# 320
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
И аз съм ЗА ще гледаме как порастват ...бебоците или по-скоро децата вече (като гледам Анеса направо си е едно малко човече с характер)

# 321
  • Мнения: 955
Честит празник на всички именици - Гери, Гергамелче и всички останали  bouquet! Да сте здрави, много щастливи и с гордост да носите имената си!
Момичета, готов е профила в snimka.bg. Който иска да ми пише ЛС за данни за достъп. Много ще се радвам да видя всички пораснали бебоци  Heart Eyes.
Лека, момичета!

# 322
  • София
  • Мнения: 672
Ellle, благодаря за достъпа. Мишенцето е прекрасен бонбон и вече голямо момиченце. Моята Янитка е още бебче Simple Smile
Ще се радвам ако има и други мами, които желаят да си покажат слънцата.
Хубав ден от мен Simple Smile

# 323
  • Мнения: 955
Мерси, aYnaT! А на Яна й изяждам бузите, страхотна ееее Heart Eyes! И двамата са големи сладури, да са ти живи и здрави!
И аз нямам търпение и другите мами да споделят снимки, за да се порадваме на още сладурчета Simple Smile.
Прекрасен ден, момичета!

# 324
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Аз също бих се радвала да видя порасналите бебчета, само на Кокончето сладураните познавам, защото сме приятелки във Фейсбук Simple Smile Аз не ви изпускам, но чета само, малкият ми глезьо потвърждава да е вечно крив и недоволен и ревлив... Какво иска това дете, не знам. Малко повече са проблясъците от преди, но все още нямам време за нищо... Една хубава разходка не можем да си направим с количката, трябва да е комбинирана със заспиване, а и то много често се получава след рев и писъци. Ел, ако може, ще пиша за парола, надявам се да се запозная с вас, момичета и бебета Hug На моето момче също ще сложа снимки, аз съм го показвала един път тук, а и нямам проблем с публичните снимки Simple Smile

# 325
  • Мнения: 410
Здравейте дами Simple Smile

Благодаря за  хубавите пожелания Simple Smile

Алекс вече е ОК. Пи 8 дни антибиотика и лекарствата Sad бяхме на преглед при частната педиатърка в Събота, утре сме при нашата си доки.

Днес се прибрахме в София удома-е няма такава радост Simple Smile подредихме ОГРОМНАТА КОШАРА наречена хол  Joy Joy Joy
Беше като развързано куче-пълзеше бързо и енергичо,провери всичко...все едно няма дете...хич и не ни търсеше. Ходи доста усилено, обикаля столовете и дивана. От седмица насам говори непрекъснато-казва си какво иска- ам ам, нани нани и един странен звук с езичето когато е жаден.

Струва ми се иска да придобие неприятен навик-буди се някъде в 2-2:30ч. и 2 часа няма заспиване. Спи му се, но непрекъснато се извива ту наляво, ту надясно, обръща се по корем и се изправя на креватчето и започва да мрънка. Може и зъби да са, но защо тогава все по едно и също време се буди!? Голям зор. Аз съм  като парцал и не само заради
 това...уж съм вече здрава,но се появи някакво главоболие и тежеьт в гърдите.

Смятам да приключвам с кърменето. След последния цикъл за 6 часа изцеждам 50-60мл. Малкия се дърпа защото му е слаба струята  и то става едно мъчение. Ще посетя генеколожката тези дни и да видим.

Ще пробвам да давам кисело мляко вечер, защото Алекс нещо мн не харесва АМ. Пие около 100-120мл и отказва повече Sad Някой давал ли е? Как го приготвяте?



# 326
  • Мнения: 269
Честит имен ден с малко закъснение на Гери Атина и рд на Гаргамелка. Желая здраве на вас и децата ви.
Гаргамелка и аз съм на етап - време е да се отбиване..но...нещо съм забравила как процедирах с каката.
Мамите от София, кои млечни кухни ползвате? (Защото на нас чай вече ни е време).

# 327
  • Мнения: 955
Астера, може да не си редовна, но за сметка на това си много отдавна в темата. Още от началото те помня Wink. Пиши ми моля те ЛС, че нямам компютър сега, а от телефона не мога да влизам в профил.
Гергамелче, аз кисело мляко само за закуска съм давала с бисквити, иначе си пие АМ.
Лека, момичета!

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Пропуснах половин минала тема и половин от тази. Рядко влизам във форума последните месеци.
С Мадлен сме ОК.
Расте, вече се изправя сама. От 1 месец е на детска кухня, хапва всичко. Нощем суче многократно и още спи при нас на леглото.
Понякога ще се опитвам да чета и да се върна в темата.

# 329
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
Момичета да ви се похваля  Embarassed
Ходихме с ММ до Одрин с 1 нощувка и оставих Анеса на майка ми. Ей казвам ви забравих че имам дете. Така си починах и се наспах...направо съм нов човек. Разходихме се, напазарувахме, но бързахме да се приберем на време за да си вземем малката маймунка. Тя пък много послушна била, само 1 път се разбудила вечерта, майка ми й дала биба и сутринта чак в 8 станала. На мен пък ми се буди почти всяка вечер към 3 - плаче на сън, става и се изправя на леглото. Ако ми се спи я взимам при мен иначе гледам да я приспя в нейното легло.
започнах вече планове за рождения ден...цялата рода + куп приятелки с бебета - ще бъде голяма дандания, но искам всичко на 1 да мине, а не роднини и приятели отделно да събирам. Поръчала съм и рокля от една жена съвсем случайно й видях нещата във фейсбук и много ми харесаха роклите й. За тортата се чудя какъв модел да бъде точно...толкова много красоти има вече че човек не може да избере  Laughing
зъбите много я мъчат пак, но вече месец и нещо си е само с 2. Струва ми се, че единия кучешки е почти избил, дано да излезе, че да спре с тия среднощтни буденета.

Общи условия

Активация на акаунт