Зимата полека отминава, Юнчето пълзи и се изправя.

  • 81 087
  • 732
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 401
ГЕРИ  Hug благодаря ти...не се бях сетила...ние нали сме осмачета и изкарахме сумати време в кувьоз и на лампа, та реших, че при нас може би е л братното-студено....и така не знам дали заради това, но й сложих допълнително одеялце и бебунка спа добре..пу..пу.
Желая ви светли празници!

# 301
  • athina
  • Мнения: 524
КОКОНКА-радвам се,че може би си открила "ключът за палатката"  hahaha
Има тук една мама с която излизаме и нейната госпожица-колкото е по-дебела и тежка завивката,толкова по-добре спи.При Никола нещата са обратно-не търпи даже и ръцете му да са завити.Хора всякакви-бебета всякакви. Hug
ГАРГАМЕЛКА-много добре те разбирам-да знаеш само колко бих искала АЗ да изкарам зъбките вместо малчо,ама не става!Не знам дали се свиква с това,че детето ти се е разболяло-аз когато гледах близнаците,се разболявах с тях от притеснение и жалост.Не ми се мисли сега със собственото си дребосъче какво "чудо" ще съм ooooh!

ХУБАВИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

# 302
  • Мнения: 410
Момичета вече сме на антибиотик-снощи в 2 часа получи ларингоспазъм. Бяхме пак на лекар днес-гърлото е по-червено,вдига пак температура Sad дано утре е по-добре Sad

# 303
  • Мнения: 401
Гаргамелка стискам палци да се оправи мъника.

# 304
  • athina
  • Мнения: 524
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ МОМИЧЕТА!!!

Да сте живи и здрави Вие и вашите близки.Много любов,късмет и топлина в семейството!

ГАРГАМЕЛКА- Hug възможно най-бързо да се възстановява малкият герой,а на теб търпение и сили.

# 305
  • Мнения: 410
Христос Воскресе!

Благодаря за подкрепата момичета Simple Smile

Алекс от вчера е значително по-добре. Целият ден не е вдигал Т и каточели няма вече проблем с ларинкса. Мисля,че освен болестта и зъби го мъчат. Отгоре 2 са побелели и всеки момент ще избият. Стана  много нервен и кисел. Май му дотегнахме и стова,че го мъчим да му даваме лекарства.

ММ е отпуск, жалко,че времето е лошо Sad

# 306
  • Мнения: 309
Гаргамелка, много се радвам, че сте по-добре! Дано много бързо да се оправите и да имате време да се порадвате и на почивните дни с таткото  Praynig

Коконче, дано намериш бързо решение. Бях писала преди време, че, според мен, е възможно бибата от части да е причина за често будене. Поне опитът с моите дечица това показва. Много важно е бебка да си намери начин да заспива самичка. Така дори и да се събуди през нощта после пак ще си заспи. А бибата не винаги могат самички да си я намерят и трябва някой да им я подаде. Въпросът е, че бибата помага да си чешат венците. Затова с каката чак на 2 годинки я махнахме. И тя веднага започна да си спи по цяла нощ без да се буди... Сега дребка бебка се приспива с палче. Никой не я знае през нощта буди ли се или не. Но пък как ще се отучваме от това палче по-натам, ще видим...  newsm78 Важното е да сме здравички  Praynig

Сиси вече се сдоби и с второ зъбче отгоре  Wink

Хубав ден, момичета, и дано някак времето внезапно и неочаквано се оправи, защото прогнозите нещо хич не ми харесват...  ooooh!

# 307
  • Мнения: 269
Христос Воскресе! Здраве и хармония във всички домове да цари.
Гаргамелка, дано вече сте съвсем добре. За съжаление свикване с разболяванията няма...поне при мен...макар и второ...пак ги преживяваме мъчително взаимно...даже аз вече два пъти боледувам заедно с бебо и каката:(

# 308
  • Мнения: 3
Момичета, и аз съм с юнско бебе 2015. Дали може да се включа във фб групата? Каква е процедурата?

# 309
  • Мнения: 401
Процедурата Яна е Никаква! Laughing
Първо беше светая светих да те включат...голям зор...пък после се изпокараха и много мами или вече не се включват в "дебатите" или се отписаха. Сори ако хранеше надежди и аз ги разбих! bouquet

# 310
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Добро утро! Днес беболина става на 11 месеца! Още 1 и на годинака! Как лети това време, ей!
За отчета - има си 4 зъба само отдолу, мъчат я поне още 4, голям зор ей. Аз не спа, това е ясно  Mr. Green
Почти се пуска сама да ходи, но все още има нужда от едно пръстче да се държи.

Коконче, това за групата във ФБ много ме изкефи  Laughing! То беше ясно какво ще стане..... нищо ново под слънцето. Ей, за това БГ мама си е най-добре.

И пак празници се задават - мъкааааа. Вече ме втриса от празници, не че има нещо лошо, но някак си човек изгубва ритъм и така се отпуска.....

Хубав ден от нас!

# 311
  • Мнения: 955
Христос Воскресе! Много здраве, щастие и любов в семействата ви!
Коконче, останала си с грешно впечатление от ФБ групата. Да, някои момичета се отписаха, но повечето се върнаха. Около 100 мами сме, но сме много сплотени и рядко възникват спорове и се нарушава добрият тон. Заедно споделяме и добри и лоши моменти и много си помагаме и подкрепяме. Но, да - групата е затворена и не се приемат нови членове. Има друга юнска група, в която аз не членувам и не знам как стоят нещата там.
Имам предложение - да направим албумче на нашата група и да качваме снимки на децата. Паролата ще даваме само на редовни потребители, които надявам се няма да злоупотребят. Ако сте съгласни, аз ще направя албумчето Simple Smile.

# 312
  • Мнения: 166
Аз съм ЗА албумчето  Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 401
И аз съм за!😘

# 314
  • Мнения: 1 700
и аз съм за дали ще е ЕЛ или Иринка все ми е тая.стига бе то остава пак да "злоупотребяват" със снимките,освен ако не сепрекали с качването  на снимки.предлагам да има ограничен брой качване на снимки на потребител примерно 30 снимки на качване нещо такова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт